Unibail-Rodamco-Westfield Polska w gronie najlepszych pracodawców w kraju
Unibail-Rodamco-Westfield Polska, właściciel i zarządca pięciu centrów handlowych – Westfield Arkadia, Westfield Mokotów, Wroclavii, Galerii Wileńskiej i Centrum Handlowego Ursynów po raz kolejny został nagrodzony prestiżowym certyfikatem dla najlepszych pracodawców. Przyznany certyfikat Top Employer jest potwierdzeniem wysokich standardów firmy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzenia wyjątkowego środowiska pracy.
Top Employers Institute jest światowym autorytetem w zakresie badania warunków pracy. Instytut przeprowadza niezależne badania, dzięki którym ocenia praktyki oraz politykę zarządzania zasobami ludzkimi w 6 obszarach, na które składa się aż 20 tematów. W ramach kompleksowej analizy pod uwagę brane są takie zagadnienia jak m.in.: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność, a także integracja. Otrzymanie certyfikatu jest potwierdzeniem, że firma realizuje działania w tych obszarach na najwyższym poziomie.
– Otrzymanie tytułu Top Employer już drugi rok z rzędu to dla Unibail-Rodamco-Westfield Polska ogromne wyróżnienie, ale też przede wszystkim motywacja do kolejnych działań. Przyznanie nam certyfikatu świadczy o zaangażowaniu Unibail-Rodamco-Westfield Polska w tworzenie lepszego środowiska pracy za sprawą wdrażania wysokich standardów z zakresu HR. Cieszy nas, że w ramach naszej działalności szczególnie doceniono strategię zarządzania zasobami ludzkimi, wartości firmy, strategię pozyskiwania, wdrażania i rozwoju pracowników, a także zaangażowanie w zrównoważony rozwój oraz działania na rzecz różnorodności i integracji. Wierzymy, że dobre samopoczucie naszych pracowników jest kluczem do odnoszenia wspólnych sukcesów – mówi Magdalena Katolo, Head of Human Resources, Unibail-Rodamco-Westfield w Polsce.
Top Employers to program certyfikacji, który umożliwia organizacjom przeprowadzenie oceny oraz doskonalenie warunków pracy. Założony ponad 30 lat temu, Top Employers Institute certyfikował do tej pory ponad 2 000 organizacji w ponad 120 krajach. Certyfikowani pracodawcy Top Employers codziennie wpływają na życie ponad 9,5 milionów pracowników na całym świecie.
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
DDW podsumowuje rok 2024 branży wodorowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.