Fury Phantom - efektowne i niedrogie słuchawki dla graczy
Fury Phantom to zestaw słuchawkowy dla graczy. Kompatybilny z PC oraz konsolami Xbox One i PlayStation 4, ma oferować wygodę i dobrej jakości dźwięk. Dodatek w postaci podświetlenia RGB ma zaś pomóc w stworzeniu efektownego stanowiska do gier.
Fury Phantom to gamingowy headset wyposażony w przetworniki o średnicy 40 mm, oferujący pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. Wykonane z matowego tworzywa muszle posiadają bawełniane nauszniki. Mają one być miękkie i oddychające, a tym samym zapewniać wygodę i komfort termiczny podczas długich sesji.
Na komunikację z innymi graczami pozwala zintegrowany, elastyczny mikrofon, który można schować gdy nie jest używany. Z kolei regulacja głośności jest możliwa przy użyciu zintegrowanego na przewodzie pilota, jak i z poziomu jednej z muszli. Słuchawki Fury Phantom wyposażono w pałąk pokryty miękką ekologiczną skórą. Gamingowy charakter sprzętu podkreśla podświetleniem RGB.
Zestaw słuchawkowy Fury Phantom łączy się z komputerem PC lub konsolą drogą przewodową. Zintegrowany kabel o długości 1,8 metra ma wtyczki USB oraz dwa mini-jacki 3,5 mm. Headset trafi do sprzedaży 23. września w sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej około 59,99 zł.
Dane techniczne:
- typ słuchawek: nagłowne, zamknięte
- pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
- dynamika: 108 dB
- impedancja: 32 Ohm
- czułość mikrofonu: -42 dB
- interfejs: USB + 2 x mini-jack 3,5 mm
- długość przewodu: 1,8 m
- kompatybilność: PC, Xbox One, PlayStation 4
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.