Getin Bank ponownie doceniony za wysoką jakość obsługi

Getin Bank zwyciężył w kategorii „Najlepsza Obsługa w Placówce” w 6. edycji projektu Instytucja Roku, organizowanej przez portal mojebankowanie.pl. Eksperci, oceniając jakość obsługi zwracali uwagę na te produkty, z których najczęściej korzystają klienci. Były to: konto osobiste, kredyt gotówkowy oraz produkty depozytowe. O zwycięstwie w rankingu decydowała średnia wyników uzyskanych w czasie trzech fal badania – Getin Bank otrzymał w tej kategorii najwyższą ocenę. Bank znalazł się na podium również w kategorii „Najlepsza Obsługa w Kanałach Zdalnych”, zajmując drugie miejsce. Dodatkowo wyróżniona została bankowość mobilna Getin Banku, która znalazła się na czwartym miejscu w zestawieniu najlepszych aplikacji mobilnych.
– Z myślą o naszych klientach, którzy preferują osobistą wizytę w placówce, cały czas pracujemy nad wygodnymi i intuicyjnymi rozwiązaniami. Przede wszystkim modernizujemy sieć oddziałów, tak aby stworzyć nowoczesną i przyjazną dla klienta przestrzeń. Podczas wizyty klienci mogą liczyć na profesjonalną i uprzejmą pomoc naszych doradców, którzy pomogą im w rozwiązaniu wszelkich problemów i rozwieją wątpliwości – mówi Wojciech Tomasik, Członek Zarządu Getin Noble Banku. Bardzo ważne jest dla nas, aby każdy kontakt klienta z bankiem był satysfakconujący i skutkował załatwieniem spraw, niezależnie jaki kanał kontaktu z bankiem wybierze. Dlatego stale rozwijamy
i doskonalimy także naszą bankowość mobilną i internetową. Najważniejsze są dla nas pozytywne doświadczenia klientów, dlatego każde wyróżnienie doceniające jakość obsługi jest dla nas szczególnie ważne – dodaje.
Badanie „Najlepsza obsługa w placówce” przeprowadzono w tradycyjnej formule eksperckiej. Zbadano 14 banków i zrealizowano łącznie 420 audytów w placówkach bankowych w całym kraju. Oddziały Getin Banku były w minionym roku wnikliwie oceniane kilkadziesiąt razy. Dzięki stałemu, wysokiemu poziomowi obsługi w zakresie oferowania najpopularniejszych produktów, bank uzyskał najwyższy wynik ze wszystkich audytowanych instytucji finansowych.
W kategorii „Najlepsza obsługa w kanałach zdalnych” oceniano 3 etapy: dostępne formy kontaktu, kontakt telefoniczny oraz kontakt wybranymi pozostałymi kanałami kontaktu (czat, wideo,
e-mail/formularz kontaktowy). W badaniu wzięło udział 14 banków. Dzięki nieustającemu zaangażowaniu na rzecz wysokiej jakości obsługi w kanałach zdalnych, które są niezwylke istotne dla klientów w czasie trwającej pandemii, Getin Bank zajął drugie miejsce w tym prestiżowym rankingu.
Od lat wysoka jakość obsługi w Getin Banku jest regularnie doceniana w wielu niezależnych rankingach. Świadczą o tym liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Zarówno bankowość tradycyjna jak
i bankowość cyfrowa cyklicznie znajdują się na podium branżowych konkursów. Eksperci potwierdzają, że profesjonalizm obsługi i oferta dostosowana do oczekiwań Klientów to wyróżniki Getin Banku.

Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy

Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta

Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.