Getin Bank wystartował z nową propozycją kredytu gotówkowego
Jak pożyczać taniej? Wraz z początkiem nowego roku Getin Noble Bank odpowiada na to pytanie
i prezentuje preferencyjną ofertę kredytu gotówkowego z RRSO 8,3 proc. Bank oferuje kredyt nawet do 200 tys. zł na okres kredytowania aż do 10 lat z prowizją 0 proc oraz oprocentowaniem 7,99 proc. Oferta skierowana jest do obecnych oraz nowych Klientów banku, a gotówkę można przeznaczyć na dowolny cel.
O kredyt gotówkowy w Getin Banku ubiegać się mogą osoby, które uzyskują dochód z tytułu umowy
o pracę, ale też z umowy zlecenie lub o dzieło. Bank kieruje ofertę zarówno do obecnych jak i nowych Klientów. Wystarczy być posiadaczem Konta Proste Zasady lub je założyć, a następnie zapewnić minimalny wpływ środków w wysokości 1 tys. zł miesięcznie i dokonać jednej transakcji bezgotówkowej na miesiąc. Ostatnie dwa warunki to brak relacji kredytowych z bankiem w ostatnich dwunastu miesiącach oraz wyrażenie niezbędnych zgód marketingowych. Warto zaznaczyć, że oprocentowanie nowej oferty jest niższe o 2 punkty procentowe w stosunku do standardowej oferty kredytów gotówkowych dostępnych w banku.
- W nowym roku chcemy zaproponować klientom jeszcze bardziej elastyczną ofertę produktową. Startujemy z preferencyjnymi warunkami kredytu gotówkowego i chcemy tym pokazać, że można pożyczać taniej. Dodatkowo nasi doradcy zarówno w placówkach, jak i w kanałach zdalnych pomogą dopasować każdą ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta – mówi Anna Drożdżewska, Dyrektor Wydziału Kredytów Detalicznych w Getin Noble Banku.
Żeby uzyskać informacje na temat kredytu gotówkowego należy udać się do dowolnej placówki lub wypełnić formularz na stronie banku. W ciągu maksymalnie 48 godzin doradca oddzwoni i pomoże wybrać najlepszą ofertę oraz udzieli niezbędnych informacji.

Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy

Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta

Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Przed Europą wiele lat zwiększonych wydatków na zbrojenia. To obciąży krajowe budżety
– Bezpieczeństwo militarne trzeba finansować bezpiecznie, uwzględniając bezpieczeństwo finansów publicznych, bezpieczeństwo ekonomiczne – mówi dr Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych. Proponowane przez KE poluzowanie reguły fiskalnej pozwalającej na mocniejsze zadłużanie się rządów to zdaniem ekonomistów krok we właściwym kierunku, ale skuteczny na krótką metę. W dłuższej perspektywie konieczne jest wspólne unijne finansowanie, np. w ramach nowego budżetu UE, i wspólne programy zbrojeniowe, a także szukanie kapitału na rynkach finansowych.
Prawo
Duże projekty fotowoltaiczne w Polsce mocno spowolnione. Największymi problemami nadmierna biurokracja i chaos interpretacyjny

Długotrwałe procedury, nadmierna biurokracja i często niejednoznaczne interpretacje przepisów hamują rozwój fotowoltaiki w Polsce – wynika z raportu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki. Inwestorzy wskazują uzyskanie warunków przyłączenia jako najbardziej problematyczny etap procesu inwestycyjnego. Barierą jest też skala wydanych odmów przyłączenia do sieci, co odstrasza inwestorów. Zmiany są konieczne, zwłaszcza w kontekście dyrektywy RED III, która wskazuje na konieczność przyspieszenia, uproszczenia i ujednolicenia procedur administracyjnych dla inwestycji w OZE.
Konsument
Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.