Getin Noble Bank ponownie zwycięża w rankingu najlepszych banków
To już niemal tradycja. Getin Noble Bank siódmy rok z rzędu plasuje się na pozycji lidera w zestawieniu najlepszych banków według Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). O wynikach rankingu decydują sami Klienci, czyli deweloperzy należący do PZFD. Jak co roku pod lupę wzięto najważniejsze elementy współpracy z bankami, wpływające na jakość obsługi inwestycji deweloperskich. Getin Noble Bank ponownie wyróżnił się wysokim standardem usług i elastycznością współpracy.
Ranking Banków PZFD to cykliczna inicjatywa, która wyłania najlepsze banki współpracujące z deweloperami na najbardziej korzystnych warunkach w zakresie finansowania i obsługi inwestycji mieszkaniowych. Zestawienie powstaje na podstawie ankiet wysyłanych do członków PZFD, w których firmy oceniają m.in.: szybkość podejmowania decyzji kredytowej, zgodność wstępnych deklaracji banku z faktycznymi ustaleniami czy elastyczność współpracy. Getin Noble Bank już siódmy raz z rzędu uzyskał najwyższe oceny, co potwierdza wysokie kompetencje w obsłudze dużych i niestandardowych projektów.
- Fakt, że ponownie jesteśmy najlepsi w rankingu PZFD potwierdza, że nasze codzienne starania przekładają się na realne zadowolenie Klientów. Dla nas to najważniejsza opinia, ponieważ wysoka jakość usług oraz obsługi to priorytety, nad którymi każdego dnia pracuje mnóstwo osób. Przede wszystkim indywidualnie i elastycznie podchodzimy do każdego Klienta, staramy się go zrozumieć i jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby. Wiele cennych wskazówek co roku otrzymujemy właśnie z wyników badań prowadzonych przez PZFD na potrzeby Rankingu Banków. Traktujemy je bardzo poważnie i wdrażamy w życie, żeby później móc dowiedzieć się, że ponownie jesteśmy liderem wg naszych Klientów - mówi Piotr Sztembartt, dyrektor Departamentu Finansowania Deweloperów w Getin Noble Banku.
Jednym z flagowych produktów Getin Noble Banku przeznaczonym dla Klientów korporacyjnych jest linia kredytowa na tzw. finansowanie wielocelowe. To oferta przeznaczona dla dużych podmiotów finansujących się pod bilansem. Natomiast dla stałych partnerów z branży deweloperskiej Getin Noble Bank daje możliwość kredytowania na każdym etapie inwestycji, w tym również na etapie pre-dewelopmentu. Co istotne, Bank kieruje swoją ofertę do deweloperów finansujących się zarówno z własnych środków, jak i środków nabywców, którzy nie korzystają z kredytów udzielanych w Getin Noble Banku.

Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy

Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta

Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Przed Europą wiele lat zwiększonych wydatków na zbrojenia. To obciąży krajowe budżety
– Bezpieczeństwo militarne trzeba finansować bezpiecznie, uwzględniając bezpieczeństwo finansów publicznych, bezpieczeństwo ekonomiczne – mówi dr Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych. Proponowane przez KE poluzowanie reguły fiskalnej pozwalającej na mocniejsze zadłużanie się rządów to zdaniem ekonomistów krok we właściwym kierunku, ale skuteczny na krótką metę. W dłuższej perspektywie konieczne jest wspólne unijne finansowanie, np. w ramach nowego budżetu UE, i wspólne programy zbrojeniowe, a także szukanie kapitału na rynkach finansowych.
Prawo
Duże projekty fotowoltaiczne w Polsce mocno spowolnione. Największymi problemami nadmierna biurokracja i chaos interpretacyjny

Długotrwałe procedury, nadmierna biurokracja i często niejednoznaczne interpretacje przepisów hamują rozwój fotowoltaiki w Polsce – wynika z raportu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki. Inwestorzy wskazują uzyskanie warunków przyłączenia jako najbardziej problematyczny etap procesu inwestycyjnego. Barierą jest też skala wydanych odmów przyłączenia do sieci, co odstrasza inwestorów. Zmiany są konieczne, zwłaszcza w kontekście dyrektywy RED III, która wskazuje na konieczność przyspieszenia, uproszczenia i ujednolicenia procedur administracyjnych dla inwestycji w OZE.
Konsument
Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.