Getin Noble Bank ponownie zwycięża w rankingu najlepszych banków
To już niemal tradycja. Getin Noble Bank siódmy rok z rzędu plasuje się na pozycji lidera w zestawieniu najlepszych banków według Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD). O wynikach rankingu decydują sami Klienci, czyli deweloperzy należący do PZFD. Jak co roku pod lupę wzięto najważniejsze elementy współpracy z bankami, wpływające na jakość obsługi inwestycji deweloperskich. Getin Noble Bank ponownie wyróżnił się wysokim standardem usług i elastycznością współpracy.
Ranking Banków PZFD to cykliczna inicjatywa, która wyłania najlepsze banki współpracujące z deweloperami na najbardziej korzystnych warunkach w zakresie finansowania i obsługi inwestycji mieszkaniowych. Zestawienie powstaje na podstawie ankiet wysyłanych do członków PZFD, w których firmy oceniają m.in.: szybkość podejmowania decyzji kredytowej, zgodność wstępnych deklaracji banku z faktycznymi ustaleniami czy elastyczność współpracy. Getin Noble Bank już siódmy raz z rzędu uzyskał najwyższe oceny, co potwierdza wysokie kompetencje w obsłudze dużych i niestandardowych projektów.
- Fakt, że ponownie jesteśmy najlepsi w rankingu PZFD potwierdza, że nasze codzienne starania przekładają się na realne zadowolenie Klientów. Dla nas to najważniejsza opinia, ponieważ wysoka jakość usług oraz obsługi to priorytety, nad którymi każdego dnia pracuje mnóstwo osób. Przede wszystkim indywidualnie i elastycznie podchodzimy do każdego Klienta, staramy się go zrozumieć i jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby. Wiele cennych wskazówek co roku otrzymujemy właśnie z wyników badań prowadzonych przez PZFD na potrzeby Rankingu Banków. Traktujemy je bardzo poważnie i wdrażamy w życie, żeby później móc dowiedzieć się, że ponownie jesteśmy liderem wg naszych Klientów - mówi Piotr Sztembartt, dyrektor Departamentu Finansowania Deweloperów w Getin Noble Banku.
Jednym z flagowych produktów Getin Noble Banku przeznaczonym dla Klientów korporacyjnych jest linia kredytowa na tzw. finansowanie wielocelowe. To oferta przeznaczona dla dużych podmiotów finansujących się pod bilansem. Natomiast dla stałych partnerów z branży deweloperskiej Getin Noble Bank daje możliwość kredytowania na każdym etapie inwestycji, w tym również na etapie pre-dewelopmentu. Co istotne, Bank kieruje swoją ofertę do deweloperów finansujących się zarówno z własnych środków, jak i środków nabywców, którzy nie korzystają z kredytów udzielanych w Getin Noble Banku.

Grudziądz z placówką VeloBanku. Na mieszkańców czeka atrakcyjny kredyt gotówkowy

Już połowa Polaków pomaga potrzebującym w święta

Klienci VeloBanku z garścią prezentów w bankowości mobilnej i internetowej
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.