Car Demolition Clicker od Demolish Games debiutuje na Nintendo Switch

Demolish Games, producent gier z gatunku symulatorów, należący do grupy kapitałowej Ultimate Games, udostępnił dziś Car Demolition Clicker na Nintendo Switch. Do tej pory tytuł był dostępny na PC, Xbox i Play Station 4. Cena gry dedykowana japońskiej konsoli została ustalona na 6.99$. Głównym zadaniem gracza w Car Demolition Clicker jest niszczenie pojazdów. Demolish Games do końca br. planuje debiut na NewConnect.
- Zgodnie z przyjętą przez nas strategią, nasze gry mają być dostępne dla jak największego grona graczy o różnych preferencjach, dlatego decydujemy się na udostępnianie ich na wielu platformach. Car Demolition Clicker to propozycja dla odbiorców, którzy lubią dynamiczną rozgrywkę i wyzwania – mówi Paweł Dywelski, prezes zarządu Demolish Games. – Gra od 2018 roku jest dostępna na PC, w grudniu ub. roku zadebiutowała na konsoli Microsoftu, a od marca tego roku jest dostępna na PS4. Do tej pory gra została sprzedana w ilości ponad 7 tys. kopii na PC i ponad 1 tys. kopii na konsolach. Mamy nadzieję, że podobnie jak na pozostałych platformach, również na Nintendo Switch Car Demolition Clicker będzie chętnie wybieranym przez graczy tytułem. Podczas rozgrywki gwarantujemy naprawdę dużo emocji – dodaje Paweł Dywelski.
Głównym zadaniem w Car Demolition Clicker jest niszczenie samochodów za pomocą dostępnej w rozgrywce broni. Rozbijanie okien, niszczenie masek, przebijanie opon zapewnia graczom zyski finansowe oraz dostęp do większej liczby pojazdów, m.in. tirów, wielkich buldożerów, czy samochodów dostawczych.
- Dzięki temu, że gracz musi „zapracować” na dostęp do większej dostępności broni i pojazdów, rozgrywka jest jeszcze bardziej emocjonująca i angażująca dla odbiorcy. Poza mechaniką, uwagę zwraca zróżnicowana oprawa wizualna. Skupiliśmy się na tym, aby obraz był dynamiczny i tym samym akcja przenosi graczy na nocne alejki, stacje benzynowe, czy też na plac budowy – komentuje Paweł Dywelski, prezes zarządu Demolish Games.
Producentem Car Demolition Clicker jest studio Blue Sunset Games. Wydawcą gry na PC jest Demolish games, a na konsole Ultimate Games S.A.
Demolish Games w marcu br. udostępniła w sklepie Steam zwiastun gry Malone In Nightmares, do której nabyła pełne prawa w grudniu 2020 roku. Premiera pełnej wersji gry platformowej planowana jest w przyszłym roku.
Obecnie Studio pracuje nad swoim flagowym projektem z popularnej serii Demolish and Build – Demolish and Build 2022. Podczas rozgrywki gracz wcieli się w rolę kierownika firmy budowlanej i będzie, m.in.: przyjmować i wykonywać zlecenia na wyburzenia, zatrudniać personel, obsługiwać maszyny budowlane oraz kupować posiadłości. Premiera Demolish and Build 2022 planowana jest na przełomie 2021 i 2022 r.
W fazie preprodukcji pozostają WW2 Underground oraz Explosive Demolition Simulator.
Nowe tytuły na komputery stacjonarne wyda Demolish Games, na konsole – Ultimate Games S.A., która jest głównym akcjonariuszem Spółki.
Spółka planuje debiut na rynku NewConnect do końca br.

Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE

Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!

Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju
Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.
Polityka
Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.