Komunikaty PR

Electrician Simulator – First Shock od 6 stycznia dostępny na Steam!

2022-01-05  |  11:00
Biuro prasowe
Kontakt
Ewa Mościcka
InnerValue

Koszykowa 54
00-675 Warszawa
e.moscicka|innervalue.pl| |e.moscicka|innervalue.pl
535 562 945
https://innervalue.pl/

Darmowy prolog Electrician Simulator – First Shock już od jutra, 6 stycznia, dostępny na platformie Steam. Za wydanie projektu odpowiada Ultimate Games oraz Gaming Factory. Premiera pełnej wersji symulatora elektryka od Take IT Studio! planowana jest na 2022 rok. Docelowo tytuł trafi także na główne platformy konsolowe, w tym Nintendo Switch, Xbox i PlayStation.

- Już jutro, 6 stycznia, wprowadzimy graczy w wyczekiwany przez nich świat Electrician Simulator. Darmowy prolog to przedsmak tego, co będzie znajdować się w pełnej wersji gry. To też pierwsza gra, która tak realistycznie podchodzi do branży elektrycznej i pracy elektryków. Projekt dedykowany jest zarówno osobom znającym się na elektryce, jak i amatorom – mówi Rafał Jelonek, COO Ultimate Games.

Electrician Simulator pochodzi z portfolio produkcyjnego Take IT Studio! Katowicki zespół posiada doświadczenie przy projektach takich jak: Chernobyl VR Project, czy Chernobylite.

W najnowszym symulatorze użytkownik wciela się w młodego elektryka, który przejmuje rodzinny biznes elektryczny. Rozgrywka opiera się na wykonywaniu wielu zleceń związanych m.in. z naprawą gniazdka, czy stworzeniem całej instalacji elektrycznej. 

Rolę współwydawcy gry pełni również spółka Gaming Factory.

- Electrician Simulator jest jedną z naszych najważniejszych pozycji wydawniczych w pierwszej połowie roku. Zależy nam, aby ten tytuł był bardzo dobrze dopracowany, a sama rozgrywka atrakcyjna dla graczy. W grze docelowo dostępnych będzie kilka różnych trybów, szeroki wachlarz umiejętności, mocno zróżnicowane zlecenia oraz duże możliwości rozwoju własnego warsztatu – mówi Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory.

Projekt Electrician Simulator w podstawowej wersji na PC planowo pojawi się na rynku w 2022 roku, docelowo dostępny będzie także w wersjach konsolowych: Nintendo Switch, Xbox i PlayStation.

6 stycznia br. swoją premierę ma także najnowsza odsłona Theatre of Sorrows. Wydawcą gry w wersji na Nintendo Switch jest Ultimate Games. Natomiast 7 stycznia na konsoli PS4 zadebiutuje gra Pangeon, wydawana wspólnie przez Gaming Factory oraz Ultimate Games.

Steam page Electrician Simulator – First Shock: Electrician Simulator - First Shock na Steam (steampowered.com)

Electrician Simulator – główne cechy:

            elektryzująca kariera

•            różnorodne zlecenia do wykonania

•            szeroki wachlarz umiejętności

•            wiele użytecznych narzędzi

•            rozwój własnego warsztatu.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: InnerValue
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Giełda Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE Biuro prasowe
2024-12-20 | 11:00

Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE

8. edycja rankingu SEC Newgate: WYCENA PREZESÓW #TOP30 POLSKIEJ GIEŁDY ponownie została zdominowana przez sektor finansów i bankowości, którego przedstawiciele odpowiadają
Giełda Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!
2024-12-20 | 08:20

Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!

Łódzkie studio gier, notowane na warszawskiej giełdzie, Big Cheese Studio S.A., przedstawia plany rozwoju na 2025 rok. Ich celem jest wzmocnienie pozycji spółki na globalnym rynku
Giełda Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
2024-12-02 | 14:00

Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów

Bankier.pl zajął pierwsze miejsce w dwóch kategoriach tegorocznego Ogólnopolskiego Badania Inwestorów realizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju

Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.

Polityka

Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.

Przemysł

Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.