Komunikaty PR

Live Motion Games S.A. zadebiutowała na NewConnect!

2021-06-17  |  12:00
Biuro prasowe

 

Akcje Live Motion Games z sukcesem zadebiutowały na rynku NewConnect. Do obrotu wprowadzonych zostało łącznie 1 456 500 akcji zwykłych na okaziciela serii A, B i C o wartości nominalnej 0,10 zł każda. Live Motion Games jest 365. spółką notowaną na NewConnect oraz 14. debiutantem na tym rynku w 2021 r.  Do końca br. spółka planuje premiery czterech gier. Wishlisty do projektów od Live Motion Games wynoszą ponad 445 tys. zapisów.

- Giełdowy debiut to przełomowy moment i kolejny etap rozwoju Live Motion Games. Na bieżąco stawiamy przed sobą coraz to ambitniejsze cele. Dlatego też w zaledwie cztery lata działalności studia udało nam się zbudować niezależny podmiot tworzący i sprzedający własne produkcje, z czego jestem bardzo dumny. Z tego miejsca chciałbym podziękować za zaufanie naszym akcjonariuszom i partnerom biznesowym. Podziękowania, za dotychczasowy wkład i ogromne zaangażowanie w rozwój spółki, kieruję też do zespołu LMG. Nie zwalniamy jednak tempa, aktualnie pracujemy nad kilkoma projektami jednocześnie. Część z nich swoje premiery będzie miała jeszcze w tym roku mówi Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games S.A. 

W 2021 r. Live Motion Games przeprowadziło publiczną ofertę akcji, w ramach której spółka pozyskała od inwestorów zakładane 4 mln zł. Studio środki te przeznacza na produkcję I marketing autorskich gier. Obecnie Live Motion Games pracuje m.in. nad Chernobyl Liquidators, Bakery Simulator, Builder Simulator, Fat Ex Courier Simulator, czy Builders of China. Demo dwóch pierwszych gier aktualnie jest prezentowane podczas trwającego do 22 czerwca Festiwalu Steam Next.

Aktualnie wishlisty do projektów od Live Motion Games wynoszą ponad 445 tys. zapisów.

W czerwcu br. spółka udostępniła Steam Page do DLC swojego flagowego projektu pt. Train Station Renovation – Germany, a także zaprezentowała kartę Steam do swojej najnowszej produkcji pt. Uboat Mechanic Simulator. Projekt ten umożliwi graczom rozgrywkę w podwodnym świecie, a głównym zadaniem użytkownika będzie naprawa łodzi podwodnych.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Giełda Siedem lat rozwoju - podsumowanie rozwoju GPW w Warszawie w latach 2017-2023 Biuro prasowe
2024-07-10 | 12:30

Siedem lat rozwoju - podsumowanie rozwoju GPW w Warszawie w latach 2017-2023

Stabilność, bardzo dobre wyniki finansowe i otwarte drogi rozwoju – tak o sytuacji Grupy Kapitałowej GPW na progu zmian we władzach Giełdy Papierów Wartościowych
Giełda DNA Medical Group planuje debiut na warszawskiej giełdzie
2024-06-05 | 10:00

DNA Medical Group planuje debiut na warszawskiej giełdzie

DNA Medical Group - firma medyczna działająca w branży badań genetycznych, planuje debiut na rynku NewConnect. Wcześniej spółka chce pozyskać finansowanie od inwestorów na
Giełda Wyniki za I kwartał – powrót korporacyjnego optymizmu?
2024-05-29 | 10:30

Wyniki za I kwartał – powrót korporacyjnego optymizmu?

Spółki amerykańskie reprezentowane w indeksie S&P 500 notowały wyniki lepsze od oczekiwań; tymczasem w europejskim indeksie Stoxx 600 również jest poprawa, ale niejednorodna

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.