Movie Games zaprezentuje dwie gry na Tokyo Game Show 2021

Tokyo Game Show (TGS) to jedna z największych na świecie cyklicznych imprez branży gier wideo, która każdego roku przyjmuje średnio ponad 200 tys. odwiedzających. TGS 2021 to edycja szczególnie ważna, gdyż związana z nią będzie celebracja 25-lecia targów. Ze względów sanitarnych wydarzenie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej w dniach 30 września - 3 października 2021.
Podczas targów pokazane zostaną dwie nadchodzące produkcje studiów z Rodziny Movie Games. Zarówno w przypadku taktycznej gry Fire Commander (Atomic Wolf, Pixel Crow), jak i symulatora eksperymentów MythBusters: The Game (Byte Barrel), gracze będą mogli wypróbować wersje demonstracyjne produkcji w ramach TGS Free Online Demo Play.
- W tym roku byliśmy obecni na wszystkich głównych światowych eventach: Future Games Show, E3, Gamescom, PAX a teraz także Tokyo Game Show. Udział w tak prestiżowych imprezach pozwala nam docierać do nowych grup odbiorców i budować świadomość marki Movie Games - mówi Piotr Gnyp, CMO Movie Games.
Na początku września Fire Commander został zaprezentowany w ramach targów PAX West; ponadto gra została nominowana do nagrody Critics’ Award w ramach IndieCup ‘21, wydarzenia promującego tytuły niezależne z Europy Wschodniej.

Wycena prezesów #TOP 30 polskiej giełdy według SEC Newgate CEE

Big Cheese Studio S.A. ogłasza nowy plan rozwoju na 2025 rok!

Bankier.pl „Najpopularniejszym Serwisem Internetowym” wśród inwestorów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Kwestie bezpieczeństwa priorytetem UE. Polska prezydencja ma w tym swój udział
– Polska prezydencja skierowała oczy Europy na obronność – przekonuje Magdalena Sobkowiak-Czarnecka z KPRM. Większość europejskich państw jest zgodna, że najważniejszą kwestią jest obecnie finansowanie bezpieczeństwa i obronności. Jednym z priorytetów białej księgi w sprawie obronności europejskiej będzie Tarcza Wschód, która obejmuje umocnienia wzdłuż wschodniej i północnej granicy Polski.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.