Komunikaty PR

Prolog Electrician Simulator przekroczył 100 tys. pobrań na platformie Steam

2022-01-13  |  01:00
Biuro prasowe

Prolog Electrician Simulator – First Shock, który 6 stycznia zadebiutował na platformie Steam, został bardzo dobrze przyjęty przez graczy. Dzień po premierze prologu jednocześnie grało w niego 566 graczy. Niespełna tydzień po premierze prolog pobrało łącznie prawie 100 tys. graczy. Tytuł uzyskał również wysokie oceny użytkowników platformy Steam. Producentem gry jest Take IT Studio!, natomiast za wydanie projektu odpowiadają Gaming Factory oraz Ultimate Games. Premiera pełnej wersji symulatora elektryka na PC planowana jest na 2022 rok. Docelowo tytuł trafi także na główne platformy konsolowe.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z odbioru Electrician Simulator – First Shock i cieszy nas entuzjazm, z jakim spotkał się ten tytuł. Prolog został bardzo ciepło przyjęty przez graczy, a wszystkie uwagi pozwolą nam na jeszcze lepsze dopracowanie pełnej wersji gry. Brak błędów występujących w "First Shock" pokazuje też z jaką starannością staramy się podchodzić do powierzonego zadania. Mamy nadzieję, że pełna wersja Electrician Simulator przyciągnie jeszcze większą liczbę graczy - zaplanowane mechaniki uczynią bowiem grę jeszcze bardziej interesującą i przystępną dla większej grupy odbiorców – komentuje Dorian Loewe, COO Take IT Studio!

Darmowy prolog Electrician Simulator – First Shock zadebiutował 6 stycznia na platformie Steam. Dzień po premierze w tytuł jednocześnie grało 566 osób. Tytuł do tej pory pobrało ponad 100 tys. graczy,  natomiast w kulminacyjnym momencie na Twitchu rozgrywkę śledziło ponad 31 tys. widzów. W niespełna tydzień po ukazaniu się prologu z ponad 400 ocen graczy 86 proc. jest pozytywnych.

- Widzimy, że Electrician Simulator – First Shock dociera do graczy na całym świecie i jest bardzo chętnie komentowany. To bardzo dobry prognostyk przed wydaniem pełnej wersji, która pojawi się jeszcze w tym roku. Zależy nam przede wszystkim, aby wsłuchać się w pierwsze opinie graczy. Wiemy, że wielu z nich pasjonuje się tym tematem i często mają swoje przemyślenia dotyczące rozwiązań przyjętych w grze. Chcemy postawić przede wszystkim na realizm i atrakcyjną, przystępną rozgrywkę, która zainteresuje zarówno niezwiązanych do tej pory z tematem graczy, jak i zaprawionych w boju elektryków. Nie ukrywam, że mamy spore oczekiwania względem tego tytułu, dlatego wszyscy mocno pracujemy nad dalszym rozwojem gry  – komentuje Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory S.A.

W Electrician Simulator gracz wciela się w młodego elektryka, którego zadaniem jest przejąć rodzinny biznes. Na początku mamy do dyspozycji podstawowe narzędzia oraz realizujemy proste czynności. Z biegiem czasu, wraz z nabytym doświadczeniem, rozwijamy swój ekwipunek oraz pozyskujemy bardziej ambitne zlecenia.

- Zgodnie z założonym harmonogramem, z początkiem stycznia do graczy trafił prolog Electrician Simulator – First Shock. Razem z naszymi partnerami - producentem gry i współwydawcą - chcieliśmy, by odbiorcy mieli możliwość jeszcze przed premierą pełnej wersji projektu przejść przez początek rozgrywki oraz pierwsze momenty budowania rodzinnego biznesu elektrycznego. Cieszy nas fakt, że wydanie prologu okazało się być słuszną decyzją. Jego świetny odbiór już teraz owocuje poszerzeniem się grupy fanów Electrician Simulator, którzy mam nadzieję zostaną z grą jak najdłużej – mówi Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.

Pełna wersja gry Electrician Simulator na PC planowo pojawi się na rynku w 2022 roku. Docelowo tytuł dostępny będzie także w wersjach konsolowych: Nintendo Switch, Xbox i PlayStation.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Giełda Siedem lat rozwoju - podsumowanie rozwoju GPW w Warszawie w latach 2017-2023 Biuro prasowe
2024-07-10 | 12:30

Siedem lat rozwoju - podsumowanie rozwoju GPW w Warszawie w latach 2017-2023

Stabilność, bardzo dobre wyniki finansowe i otwarte drogi rozwoju – tak o sytuacji Grupy Kapitałowej GPW na progu zmian we władzach Giełdy Papierów Wartościowych
Giełda DNA Medical Group planuje debiut na warszawskiej giełdzie
2024-06-05 | 10:00

DNA Medical Group planuje debiut na warszawskiej giełdzie

DNA Medical Group - firma medyczna działająca w branży badań genetycznych, planuje debiut na rynku NewConnect. Wcześniej spółka chce pozyskać finansowanie od inwestorów na
Giełda Wyniki za I kwartał – powrót korporacyjnego optymizmu?
2024-05-29 | 10:30

Wyniki za I kwartał – powrót korporacyjnego optymizmu?

Spółki amerykańskie reprezentowane w indeksie S&P 500 notowały wyniki lepsze od oczekiwań; tymczasem w europejskim indeksie Stoxx 600 również jest poprawa, ale niejednorodna

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.