Komunikaty PR

Ultimate Fishing Simulator będzie dostępny w Chinach

2021-03-29  |  09:00
Biuro prasowe

 

Ultimate Fishing Simulator, najbardziej rozbudowany symulator wędkarstwa, wydany przez Ultimate Games, już wkrótce będzie dostępny na terytorium Chińskiej Republiki Ludowej. To efekt podpisanej umowy polskiego Studia z dystrybutorem europejskich gier wysokiej jakości dedykowanych na rynek chiński – Silk Road Games SA. UFS jest aktualnie w fazie dostosowywania pod wymogi największego rynku gier wideo na świecie. Ultimate Games obecne pracuje nad sequelem gry – Ultimate Fishing Simulator 2.

- Ultimate Fishing Simulator  nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Początkowo, gra ukazała się w wersji dedykowanej urządzeniom mobilnym, rok później zadebiutowała na PC, a w kolejnych latach także na konsolach. Teraz – dzięki podpisanej umowie ze Silk Road Games – ma szanse podbić rynek chiński. Jestem przekonany, że doświadczony partner pozwoli sprawnie i zgodnie z regulacjami umieszczania gier w Chinach, udostępnić UFS na największym rynku gier wideo na świecie. Silk Road Games blisko współpracuje z Liaoling Electronic Publishing House, które jest częścią największej giełdowej chińskiej firmy wydawniczej notowanej na szanghajskiej giełdzie – Liaoning publising – mówi Rafał Jelonek, COO Ultimate Games.

Obecnie trwają prace, których celem jest dostosowywanie projektu pod wymogi chińskiego rynku, niedługo rozpocznie się certyfikacja tytułu. Szczegółowe informacje dotyczące daty premiery oraz ceny zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Ultimate Fishing Simulator powstał z myślą o dostarczeniu graczom jak najbardziej rozbudowanego symulatora, który zadowoli nie tylko doświadczonych wędkarzy, ale także pozwoli czerpać radość z grania osobom, które nigdy nie miały styczności z wędkarstwem. W UFS gracz może wędkować na spławik, grunt, spinning, czy muchę. Dodatkowo do dyspozycji graczy została oddana metoda podlodowa, trolling, czy surf-casting. Co ciekawe, w Ultimate Fishing Simulator znajdują się także zmienne warunki pogodowe oraz pełen cykl dnia i nocy.

PC-towa wersja gry sprzedała się w liczbie 210 tys. kopii, sprzedaż płatnych dodatków do gry (DLC)  przekroczyła 270 tys. W projekcie dostępnych jest 180 elementów wyposażenia wędkarskiego oraz blisko 120 realistycznych modeli 3D ryb z całego świata. Projekt ma 94 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam.

Ultimate Games obecne pracuje nad sequelem gry. Zaawansowany symulator wędkarstwa będzie także dostępny w wersji na konsole nowe generacji. – Liczymy, że UFS2  odniesie podobny lub nawet większy sukces niż dostępna obecnie wersja. Mamy już portfolio graczy, którzy z niecierpliwością czeka na kontynuację wędkarskich wyzwań w zupełnie nowej odsłonie. UFS2 zaoferuje nowe lokalizacje, metody połowu, gatunki ryb, czy systemem walki – będzie o wiele większą grą od UFS o dwukrotnie większym budżecie. Szacujemy, że koszt produkcji tytułu wyniesie ok. 500 tys. zł – dodaje Rafał Jelonek.

UFS2 w dniu premiery ukaże się na wszystkich dostępnych platformach. Wcześniej spółka udostępni grę w wersji Early Access.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Giełda Prmiera Hunt Together wyznaczona na 18 stycznia 2024 Biuro prasowe
2023-12-07 | 13:30

Prmiera Hunt Together wyznaczona na 18 stycznia 2024

Na 18 stycznia 2024 roku wyznaczona została data premiery gry Hunt Together w wersji na Meta Quest. Za wydanie i dystrybucję gry odpowiada Carbon Studio – notowany na NewConnect
Giełda Już dziś premiera trybu kooperacji Medieval Dynasty na Steam!
2023-12-07 | 10:00

Już dziś premiera trybu kooperacji Medieval Dynasty na Steam!

Od dziś Medieval Dynasty dostępna jest w trybie kooperacji (Co-Op). To największa aktualizacja do najpopularniejszej produkcji z portfolio Render Cube. Co-Op wzbogaca grę o nową linię
Giełda Supreme Energy planuje wejść na Giełdę, rozmawia z potencjalnymi inwestorami
2023-12-04 | 14:00

Supreme Energy planuje wejść na Giełdę, rozmawia z potencjalnymi inwestorami

Supreme Energy, dynamicznie rozwijająca się spółka z sektora Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), osiąga założoną rentowność i notuje zadowalające wyniki finansowe. Tylko

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Elektryfikacja floty będzie wyzwaniem dla warsztatów i producentów części zamiennych. Popyt na klasyczne komponenty znacząco spadnie

 Dopiero w 2038 roku po europejskich drogach będzie jeździć więcej elektryków niż samochodów spalinowych – wynika z prognoz kancelarii Roland Berger i Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Części Motoryzacyjnych CLEPA. Rynek części zamiennych i warsztatów musi jednak już dziś się przygotować na znaczące przyspieszenie elektryfikacji, która pociągnie za sobą spadek popytu na klasyczne komponenty. Z drugiej strony musi być także gotowy na konieczność równoległej obsługi jeszcze przez wiele lat floty spalinowej oraz elektrycznej. Chociaż nadchodzące lata będą okresem dużych zmian i wyzwań, to rynek widzi też dla siebie szanse. 

Problemy społeczne

O pracownikach 50+ krąży wiele szkodliwych stereotypów. Ta grupa wiekowa wymaga dostrzeżenia i docenienia na rynku pracy

Wraz ze starzeniem się społeczeństwa na polskim rynku pracy przybywa osób w wieku 50+ i ten trend będzie się tylko nasilać. Ich sytuacja jest jednak skomplikowana: z jednej strony pracodawcy doceniają ich staż, lojalność i doświadczenie, z drugiej strony nadal obecne jest zjawisko ageizmu, a wielu pracodawców – niezależnie od kompetencji dojrzałych pracowników – preferuje zatrudnienie młodszych osób, które mają niższe oczekiwania płacowe. Statystyki pokazują, że w tej sytuacji dla wielu starszych pracowników rozwiązaniem jest własny biznes – według danych CEIDG w 2022 roku osoby po 50-tce założyły ponad 35 tys. nowych, jednoosobowych działalności gospodarczych, czyli 12 proc. wszystkich zarejestrowanych w tym czasie.

Prawo

Algorytmy mają niższą skuteczność w wykrywaniu plagiatów muzycznych niż ludzie. Mogą być jednak cennym narzędziem pomocniczym

Sztuczna inteligencja nie zastąpi ludzi w ocenianiu, czy dany utwór muzyczny jest plagiatem – uważają naukowcy z Auckland. Analizie poddano 40 historycznych spraw o plagiat. Sztuczna inteligencja wykazała o 8 pkt proc. niższą skuteczność niż ludzie. Do podstawowych ograniczeń zastosowania algorytmów w takich sprawach zalicza się zbyt małą i obarczoną błędem selekcji bazę wiedzy. Sztuczna inteligencja opiera się bowiem na sprawach, w których zapadły wyroki, nierzadko kontrowersyjne. Większość sporów z oczywistym wynikiem było natomiast rozstrzyganych poza wokandą.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.