Grupa Murapol zaprasza na Mieszkaniowy Dzień Otwarty
Jeden z czołowych deweloperów na polskim rynku zaprasza wszystkich zainteresowanych kupnem nowego lokalu na Mieszkaniowy Dzień Otwarty, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia. Podczas spotkań w biurach sprzedaży Grupy Murapol będzie można porozmawiać m.in. o aktualnej kampanii „Małe mieszkania – duże bonusy”.
Decyzja o zakupie nowego „M” nie należy do łatwych, dlatego by wesprzeć swoich klientów Grupa Murapol organizuje cyklicznie Mieszkaniowy Dzień Otwarty w biurach sprzedaży w całej Polsce. Podczas spotkań z doradcami można porozmawiać nie tylko o ofercie katalogowej dewelopera, ale też o aktualnych promocjach. W ramach kwietniowej akcji specjalnej „Małe mieszkania – duże bonusy” Grupa Murapol stawia do dyspozycji klientów pulę 150 lokali o metrażach od 29 mkw. w 12 miastach. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty specjalnej, mogą liczyć na atrakcyjne pakiety bonusów, w skład których wchodzi rabat w cenie, smart home w wersji premium i nawet 2 miejsca postojowe zewnętrzne lub w hali garażowej. Kupując lokal w kwietniowej promocji można zaoszczędzić nawet 133 tys. zł!
- Kupując lokal zarówno na własne potrzeby mieszkaniowe, jak i w celach inwestycyjnych warto lepiej poznać dewelopera i jego projekty. Temu właśnie służy organizowany przez nas Mieszkaniowy Dzień Otwarty. 22 kwietnia zapraszamy do naszych biur sprzedaży wszystkich, którzy mają wątpliwości związane z kupnem mieszkania, chcą porozmawiać o zaletach danej inwestycji lub sfinalizować zakup. Nasi doradcy z chęcią udzielą także informacji na temat aktualnej akcji promocyjnej. Kompaktowe mieszkania od 29 mkw. z puli specjalnej dostępne są w ramach 14 inwestycji zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Warszawy i Wrocławia. Pakiety bonusów różnią się w zależności od miasta, inwestycji i wybranego lokalu, dlatego przed rozmową z doradcą warto zapoznać się z aktualną ofertą promocyjną. Pomoże to w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej podczas sobotniego spotkania w naszym biurze sprzedaży – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.
Podczas Mieszkaniowego Dnia Otwartego doradcy będą do dyspozycji klientów od godz. 9:00 do 14:00. Aby poznać pulę lokali objętych promocją wystarczy wejść na stronę internetową dedykowaną kampanii i wypełnić formularz kontaktowy.

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Dlaczego doświadczeni inwestorzy wolą lokować kapitał w apartamenty premium, niż w nieruchomości z segmentu popularnego?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Przed Europą wiele lat zwiększonych wydatków na zbrojenia. To obciąży krajowe budżety
– Bezpieczeństwo militarne trzeba finansować bezpiecznie, uwzględniając bezpieczeństwo finansów publicznych, bezpieczeństwo ekonomiczne – mówi dr Sławomir Dudek, prezes Instytutu Finansów Publicznych. Proponowane przez KE poluzowanie reguły fiskalnej pozwalającej na mocniejsze zadłużanie się rządów to zdaniem ekonomistów krok we właściwym kierunku, ale skuteczny na krótką metę. W dłuższej perspektywie konieczne jest wspólne unijne finansowanie, np. w ramach nowego budżetu UE, i wspólne programy zbrojeniowe, a także szukanie kapitału na rynkach finansowych.
Prawo
Duże projekty fotowoltaiczne w Polsce mocno spowolnione. Największymi problemami nadmierna biurokracja i chaos interpretacyjny

Długotrwałe procedury, nadmierna biurokracja i często niejednoznaczne interpretacje przepisów hamują rozwój fotowoltaiki w Polsce – wynika z raportu Polskiego Stowarzyszenia Fotowoltaiki. Inwestorzy wskazują uzyskanie warunków przyłączenia jako najbardziej problematyczny etap procesu inwestycyjnego. Barierą jest też skala wydanych odmów przyłączenia do sieci, co odstrasza inwestorów. Zmiany są konieczne, zwłaszcza w kontekście dyrektywy RED III, która wskazuje na konieczność przyspieszenia, uproszczenia i ujednolicenia procedur administracyjnych dla inwestycji w OZE.
Konsument
Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.