Chopin For Her od MIRACULUM z Perłą Rynku Kosmetycznego 2023 r.
Nowa kolekcja zapachów damskich Chopin For Her od Miraculum otrzymała brązowe wyróżnienie w konkursie Perły Rynku Kosmetycznego 2023 r. Linia trzech zapachów oddaje wyjątkowe osobowości kobiet, które odegrały ważną rolę w życiu Fryderyka Chopina: Constance, Marie, George Sand.
- Wprowadzając linię perfum Chopin For Her nie mieliśmy wątpliwości, że są to najwyższej jakości produkty, skomponowane została ze starannie wyselekcjonowanych składników. Zdobycie Perły Rynku Kosmetycznego 2023 r. jest potwierdzeniem tej opinii przez specjalistów w dziedzinie kosmetyków. Liczymy, że ta nagroda pozytywnie wpłynie na dystrybucję naszej najnowszej linii perfum – komentuje Sławomir Ziemski, prezes zarządu Miraculum.
Chopin Perfumes for Her to dzieło trzech wybitnych perfumiarzy: Moniki Kalety, Agnieszki Pieńkosz-Żagan, Jamsa Krivda. Ambasadorką i jednocześnie współtwórczynią jest NATALIA KUKULSKA – jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Autorka tekstów i współautorka muzyki. Kobieta fascynująca, pełna pasji i ideałów.
Miraculum w ramach współpracy z Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina jako jedyna marka na świecie mamy możliwość sygnowania perfum nazwiskiem najwybitniejszego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina, a część dochodów ze sprzedaży jest przekazywana na polską kulturę. Miraculum jest głównym sponsorem projektu „Czułe Struny” – to seria koncertów, podczas których Natalia Kukulska zaśpiewa na żywo największe kompozycje Fryderyka Chopina
Koncerty „Czułe struny” zabrzmią 29 i 30 kwietnia 2024 roku w ekskluzywnych lokalizacjach: Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie oraz sali NOSPR w Katowicach.

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.