Froo otworzyło już 20. sklep w Rumunii!
Froo Romania Retail S.R.L, spółka należąca do Grupy Żabka, otworzyła w sierpniu br. w Bukareszcie wyjątkowy sklep Froo, oferujący szeroki wybór przekąsek i napojów oraz specjalną strefę gastronomiczno-konsumpcyjną. To już 20. i zarazem największy sklep pod szyldem Froo w Rumunii. 19 sklepów działa w Bukareszcie i jeden w Pitesti. Wszystkie placówki sieci działają w formule partnerstw biznesowych z lokalnymi przedsiębiorcami.
Nowo otwarty sklep Froo mieści się przy ul. Bulevardul Iuliu Maniu 7, w pobliżu Politechniki Bukareszteńskiej (Universitatea Națională de Știință și Tehnologie POLITEHNICA București) i stacji metra Politehnica. Można w nim nie tylko zrobić szybkie zakupy w drodze, np. do domu, ale także wygodnie usiąść i zjeść ciepłą przekąskę. Dodatkowo dostępne są chłodne napoje prosto z lodówki, kubki z lodem do schłodzenia napojów oraz świeżo mielona, aromatyczna kawa. Stoliki znajdują się także na zewnętrznym tarasie.
Placówka dysponuje przestronną salą sprzedaży o powierzchni przekraczającej 120 m2. Oferta produktowa została rozbudowana o około 20% w stosunku do asortymentu dostępnego w dotychczasowych lokalizacjach Froo. Sklep oferuje szeroki wybór produktów, w tym chłodzonych napojów. Do dyspozycji klientów są dwa ekspresy do kawy, a chrupiące przekąski na ciepło, takie jak panini, chrupboxy czy zapiekanki, są serwowane prosto z pieca. Sklep jest czynny codziennie w standardowych godzinach, czyli od 6:00 do 23:00.
Podczas uroczystego otwarcia sklepu klienci mogli skorzystać z szeregu akcji promocyjnych, przygotowanych w formule letniego street-foodowego pikniku „on the go”, z degustacjami produktów marek własnych oraz tzw. popołudniową frooletką, w której do wygrania były gorące przekąski z oferty Froo Bistro.
Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz we Froo
– Zależy nam na wspieraniu lokalnych przedsiębiorców, dlatego sklepy Froo działają w modelu partnerstwa biznesowego. Dla wielu osób może to być dobry pomysł na prowadzenie własnej działalności. Partnerom prowadzącym sklepy zapewniamy lokal i zatowarowanie, a także wsparcie merytoryczne. Każda lokalizacja analizowana jest pod kątem jej atrakcyjności dla klientów, ale również logistyki i potencjału rozwoju. Od maja br. uruchomiliśmy już 20 sklepów Froo – 19 w Bukareszcie i jeden w Pitesti. Rozwijamy sieć i planujemy kolejne otwarcia w różnych lokalizacjach – mówi Radu Trandafir, General Manager, Froo Romania Retail S.R.L.
Froo to sklepy modern convenience będące odpowiednikiem sklepów Żabka, działających w Polsce. Ponad 80% asortymentu stanowią znane i lubiane marki rumuńskie oraz międzynarodowe marki pochodzące od rumuńskich dostawców. W ofercie można znaleźć również produkty znanych polskich marek oraz lokalnych marek własnych – w asortymencie znajdują się m.in. kanapki Tommy Bites, produkty na lunch Good Soul i płynne przekąski Foodini. Pod szyldem Froo Bistro we wszystkich placówkach dostępna jest także bogata oferta ciepłych przekąsek, m.in. takich jak hot dog czy frytki oraz kawy. Oferta jest przygotowana z myślą o klientach, którzy chcą szybko zaspokoić głód i pragnienie w drodze do domu, pracy czy szkoły.
E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online
Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Przemysł spożywczy
Rośnie konkurencja ze strony ukraińskich producentów żywności na unijnym rynku. To wyzwanie dla polskiego rolnictwa
Zawieszenie ceł przez UE na towary z Ukrainy od czerwca 2022 roku oznacza de facto proces integracji tego kraju z jednolitym rynkiem europejskim, z wyjątkami dotyczącymi kilku produktów rolnych. Oznacza to poważne wyzwania dla polskiego rolnictwa, zwłaszcza że 73 proc. eksportu naszej żywności trafia na rynek unijny. Zdaniem ekspertów w odpowiedzi na tę konkurencję polskie rolnictwo musi postawić bardziej na jakość i innowacje, a nie na niską cenę produktów.
Ochrona środowiska
Zdjęcia satelitarne dobrym źródłem wiedzy o zmianach klimatycznych. Ich zaletami są ujęcie dużego obszaru i regularność dokumentowania
Szczegółowe raportowanie zachodzących przez ostatnie pół wieku zmian klimatycznych i przewidywanie tego, jak warunki życia na Ziemi będą się zmieniały w najbliższych dekadach, stało się możliwe dzięki zdjęciom dostarczanym przez satelity. Z punktu obserwacyjnego, jakim jest orbita okołoziemska, od 1972 roku uzyskuje się dane dotyczące dużych powierzchni. Dzięki nim naukowcy wiedzą m.in. to, że za około pięć lat średnia temperatura regularnie zacznie przekraczać punkt ocieplenia 1,5 stopnia i potrafią wywnioskować, jak wpłynie to na poziom wód w morzach.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.