GOODSPEED OTRZYMAŁ MIĘDZYNARODOWE POTWIERDZENIE JAKOŚCI ISO 9001:2015
Goodspeed, lider usług logistycznych w temperaturze kontrolowanej dla branży cateringów dietetycznych, uzyskał prestiżowy certyfikat ISO 9001:2015. Spółka tym samym jest w Polsce jedynym dostawcą cateringów dietetycznych posiadającym ISO 9001:2015. Certyfikat potwierdza spełnienie najwyższych międzynarodowych standardów zarządzania jakością w dostawach żywności.
Wdrożenie systemu zarządzania jakością zgodnego z ISO 9001:2015 to kolejny krok w rozwoju firmy, która obsługuje dostawy we wszystkich regionach w Polsce, pokrywa łącznie blisko 6000 miast i miejscowości.
"Uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015 to potwierdzenie naszego stałego dążenia do ulepszania działających procesów i konsekwentnej pracy nad jakością usług logistycznych ostatniej mili. To także ustandaryzowanie dotychczasowych procesów w firmie. Jako niekwestionowany lider w obsłudze branży cateringowej, wyznaczamy standardy branży i chcemy stale doskonalić stosowane rozwiązania w firmie" - komentuje Kamil Wysocki, manager ds. współpracy i rozwoju w Goodspeed.
Certyfikacja ISO 9001 oznacza dla partnerów biznesowych dodatkowe potwierdzenie:
- Najwyższej jakości dostawy w temperaturze kontrolowanej zgodnie z międzynarodowymi standardami
- Pełnej transparentności procesów logistycznych
- Stałego monitoringu i optymalizacji działań
- Systematycznego doskonalenia standardów obsługi

E-commerce w 2025. Jak budować przewagę dzięki elastycznym strategiom cenowym?

Kamil R. Gancarz: Unia została rozegrana – nowa umowa handlowa z USA - „to się nie spina”

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Farmacja

Nowy pakiet farmaceutyczny ma wyrównać szanse pacjentów w całej Unii. W Polsce na niektóre leki czeka się ponad dwa lata dłużej niż w Niemczech
Jeszcze pod przewodnictwem Polski Rada UE uzgodniła stanowisko w sprawie pakietu farmaceutycznego – największej reformy prawa lekowego od 20 lat. Ma on skrócić różnice w dostępie do terapii między krajami członkowskimi, które dziś sięgają nawet dwóch–trzech lat. W Unii Europejskiej wciąż brakuje terapii na ponad 6 tys. chorób rzadkich, a niedobory obejmują również leki ratujące życie. Nowe przepisy mają zapewnić szybszy dostęp do leków, wzmocnić konkurencyjność branży oraz zabezpieczyć dostawy.
Polityka
Dramatyczna sytuacja ludności w Strefie Gazy. Pilnie potrzebna dobrze zorganizowana pomoc humanitarna

Według danych organizacji Nutrition Cluster w Strefie Gazy w lipcu br. u prawie 12 tys. dzieci poniżej piątego roku życia stwierdzono ostre niedożywienie. To najwyższa miesięczna liczba odnotowana do tej pory. Mimo zniesienia całkowitej blokady Strefy Gazy sytuacja w dalszym ciągu jest dramatyczna, a z każdym dniem się pogarsza. Przedstawiciele Polskiej Akcji Humanitarnej uważają, że potrzebna jest natychmiastowa pomoc, która musi być dostosowana do aktualnych potrzeb poszkodowanych i wsparta przez stronę izraelską.
Polityka
Wśród Polaków rośnie zainteresowanie produktami emerytalnymi. Coraz chętniej wpłacają oszczędności na konta IKE i IKZE

Wzrosła liczba osób, które oszczędzają na cele emerytalne, jak również wartość zgromadzonych środków. Liczba uczestników systemu emerytalnego wyniosła w 2024 roku ponad 20,8 mln osób, a wartość aktywów – 307,5 mld zł – wynika z najnowszych danych Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF). Wyraźny wzrost odnotowano w przypadku rachunków IKE i IKZE, na których korzyść działają m.in. zachęty podatkowe. Wpłacane na nie oszczędności są inwestowane, a tym samym wspierają gospodarkę i mogą przynosić atrakcyjną stopę zwrotu.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.