Irek Sudnik powołany przez Grupę Ecowipes na stanowisko Prezesa Zarządu
Biuro Prasowe Ecowipes
ul. Przy Bażantarni 13
02-793 Warszawa
ecowipes|alertmedia.pl| |ecowipes|alertmedia.pl
506 051 987
www.ecowipes.com.pl/
Grupa Ecowipes, najbardziej innowacyjny i zaawansowany technologicznie producent biodegradowalnych chusteczek nawilżanych w Europie, ogłasza powołanie Irka Sudnika na stanowisko Prezesa Zarządu. Ta nominacja następuje po starannym, lecz płynnym procesie selekcji, sygnalizując przełomowy moment w historii firmy oraz pokazuje jej zaangażowanie w promowanie strategicznych inicjatyw, które pozycjonują to przedsiębiorstwo jako rynkowego lidera.
„Jestem przekonany, że przyjęcie Irka Sudnika do Grupy to bardzo dobra decyzja. Jego umiejętności przywódcze i strategiczne podejście, będą kluczowe w poprowadzeniu firmy w kolejnej fazie rozwoju. Podtrzymujemy naszą ewolucyjną strategię w sytuacji dynamicznych zmian rynkowych i zwiększającej się konkurencji, natomiast Irek Sudnik jest gotowy, by poprowadzić zespół Ecowipes ku nowym szczytom,” powiedział Przemysław Krych, Przewodniczący Rady Nadzorczej Ecowipes.
Połączenie udanej kariery w firmach FMCG, takich jak Kimberly Clark czy Dr Irena Eris, oraz potwierdzonych sukcesów wprowadzania nowatorskich rozwiązań w organizacjach powoduje, że Irek Sudnik oraz jego wizjonerski styl zarządzania doskonale łączy się z przyszłościowym podejściem firmy i jej zobowiązaniem dążenia do doskonałości.
„To dla mnie zaszczyt móc dołączyć do Grupy w tym przełomowym dla firmy momencie. Bazując na solidnym fundamencie zbudowanym w ciągu poprzednich lat zamierzamy kontynuować rozwój innowacji w naszych kategoriach rynkowych oraz realizować strategiczne inicjatywy, które będą wzmacniać pozycję Grupę jako lidera na rynku” - komentuje Irek Sudnik.
O Grupie Ecowipes:
Ecowipes specjalizuje się w produkcji ekologicznych produktów higienicznych i kosmetycznych (chusteczki, płatki, patyczki higieniczne) oraz produkcji marek własnych dla wiodących sieci detalicznych, takich jak Lidl, Biedronka i Auchan, co gwarantuje dostępność produktów firmy w wielu europejskich sklepach. Cechami Ecowipes, wyróżniającymi ją od innych podmiotów, są innowacyjne i przyjazne dla środowiska technologie, takie jak szeroki portfel biodegradowalnych rozwiązań. Aby zmniejszyć swój ślad węglowy, firma polega na nisko przetworzonych surowcach i lokalnych dostawcach.
Ecowipes posiada trzy nowoczesne zakłady produkcyjne - główny zlokalizowany w Nowym Dworze Mazowieckim w Polsce, drugi, specjalizujący się w produkcji biodegradowalnej włókniny w Nowym Modlinie, oraz trzeci - z zaawansowanym parkiem maszynowym - w pobliżu Miluzy we Francji.

AI w Sprzedaży B2B: Jak Automatyzacja i Dane Zmienią Przyszłość sprzedaży b2b

Nie znosisz przepłacać? Na ERLI znajdziesz tylko najlepsze ceny!

Komentarz rynkowy DPD Polska: Nowoczesna logistyka dla e-commerce – jak fulfillment zmienia reguły gry
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Negocjacje między UE i USA w sprawie ceł trwają. Przełom możliwy podczas czerwcowej wizyty Trumpa w Europie
Czas, jaki Donald Trump zostawił krajom obłożonym cłami na negocjacje, zbliża się do półmetka. Umowę podpisała Wielka Brytania, ogłoszono również porozumienie z Chinami. Unia Europejska, która jest czwartym partnerem handlowym USA, do niedawna zdawała się nie czynić żadnych postępów w rozmowach. Jednak negocjacje trwają. Zdaniem europosła Michała Szczerby z PO stanowisko Unii powinno być twarde, a przede wszystkim jednomyślne. Okazją do rozmów może być wizyta Trumpa na czerwcowym szczycie NATO w Hadze.
Przemysł
Unijne programy szansą dla polskiego przemysłu zbrojeniowego. Wkrótce uruchomione będzie 150 mld euro na niskooprocentowane pożyczki

Prace nad uruchomieniem instrumentu pożyczkowego SAFE są na ostatniej prostej. Jak poinformował MON, po wielu tygodniach negocjacji został on przyjęty przez stałych przedstawicieli państw członkowskich przy UE. Wdrożenie SAFE oznacza uruchomienie 150 mld euro niskooprocentowanych pożyczek na finansowanie inwestycji państw członkowskich w obronność. Wysiłki krajowe i unijne koncentrują się teraz na zwiększaniu potencjału europejskiego przemysłu obronnego i budowaniu zdolności obrony i odstraszania.
Konsument
Roboty w służbie środowisku. Ograniczanie ilości odpadów możliwe dzięki automatyzacji

Sztuczna inteligencja i robotyka już dziś pomagają firmom ograniczać swój wpływ na środowisko. Korzyści z inwestycji w zaawansowaną automatyzację odczuwają także konsumenci. Przykładem może być automatyczny system pakowania wdrażany przez Amazon. Robot dostosowujący każdorazowo rozmiar papierowego opakowania do danego produktu pozwolił już zaoszczędzić 3 mln t materiału opakowaniowego, co oznacza dla kupujących mniej materiałów do utylizacji i prostszy recykling.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.