Manufaktura wita salon jubilerski SAVICKI
Do grona sklepów jubilerskich w Manufakturze dołączył prawdziwy ekspert w dziedzinie diamentów w biżuterii ślubnej i luksusowej. Salon SAVICKI, bo o nim mowa, działa w Polsce od 1976 roku, a od marca ma swoją pierwszą placówkę w Łodzi, właśnie w Manufakturze. Co oferuje nowy salon SAVICKI?
Jubiler SAVICKI to prawdziwy ekspert w dziedzinie ekskluzywnej biżuterii. Zgodnie z ideą marki, towarzyszy ona swoim klientom w najważniejszych momentach ich życia, zapewniając biżuterię na zaręczyny, śluby i wiele innych wyjątkowych okazji. Klienci Manufaktury z pewnością docenią kunszt wykonywanej tam biżuterii.
Nowo otwarty salon w Manufakturze ma 61 m2 i znajduje się na I piętrze galerii handlowej. Sercem SAVICKIEGO jest innowacyjny stół TryOn, na którym mieści się ponad 300 wzorników biżuterii do swobodnego przymierzania. Tym, co przyciąga uwagę, jest również monumentalny pierścionek zaręczynowy zamontowany na ścianie, składający się z dziesiątek tafli szkła. Lokal w Manufakturze jest zrealizowany według konceptu SAVICKI - uwzględnia VIP Room, umożliwiający klientom oglądanie diamentów pod lupą oraz tworzenie indywidualnych projektów własnej biżuterii.
- Gdy rozważaliśmy nowe lokalizacje dla naszych salonów jubilerskich i wybór padł na Łódź, to nie szukaliśmy nawet innej lokalizacji niż Manufaktura. Klimat tego miejsca, jego wyjątkowa architektura, szeroka oferta kulturalna i handlowa, stanowią doskonałe tło dla ekskluzywnych produktów, takich jak biżuteria SAVICKI, podkreślając ich wyjątkowość i luksusowy charakter – mówi Tomasz Osman, prezes marki SAVICKI.

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.