Maxi Zoo wśród najemców Parku Glinianka
W gronie najemców parku handlowego jest też już Carrefour, Dealz, Jysk, KIK, Rossmann, Sinsay czy Tedi. Otwarcie obiektu przez REDKOM Development nastąpiło w marcu 2023 r.
Nasz Park Handlowy, choć działa od zaledwie kilku miesięcy, odnotowuje stały przyrost liczby klientów. Świadczy to o przyzwyczajaniu się okolicznych mieszkańców do wygodnych zakupów w Parku Glinianka. Powiększa się przy tym również grono najemców, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować klientom coraz bardziej zróżnicowaną ofertę będącą odpowiedzią na ich oczekiwania – podkreśla Łukasz Komierowski, Prezes Zarządu REDKOM Development.
Sieć sklepów Maxi Zoo, istniejąca na polskim rynku od ponad 10 lat, oferuje przeszło 8000 produktów skierowanych do miłośników zwierząt i ich pupili, w tym psów, kotów, gryzoni, ptaków czy rybek. W placówkach firmy można otrzymać również fachowe porady dotyczące dbania o zdrowie i pielęgnacji zwierząt domowych.
W Parku Glinianka znaleźć można znane i lubiane przez Polaków marki z artykułami spożywczymi, do domu czy odzieżą. Na powierzchni ponad 10 000 mkw. GLA działa Carrefour, Dealz, piekarnio-cukiernia Grzybki, Home Landia, Jysk, KiK, Pepco, Rossmann, Sinsay, Tedi i Verona. Obok strefy handlowo-usługowej, istnieje ponadto zewnętrzna przestrzeń rekreacyjno-wypoczynkowa, która obejmuje huśtawki, trampolinę czy boisko do siatkówki plażowej, w otoczeniu zieleni, mini plaży i pobliskiego stawu. Do dyspozycji klientów przeznaczonych jest ok. 340 miejsc postojowych.
Park Glinianka zlokalizowany jest w Łubnej (gm. Góra Kalwaria), przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Wesołej.

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.