Komunikaty PR

Nowe otwarcia w G City w 1Q 2024 roku

2024-04-26  |  10:15
Biuro prasowe

Wrocławska Galeria Dominikańska wzmocniła swoją ofertę restauracyjno-kawiarnianą otwierając elegancki lokal Wagożercy (243 mkw.) oraz Czas na Herbatę (42 mkw.) – miejsce z bogatą propozycją herbat, wysokogatunkowych kaw i przepysznych czekolad. Do grona najemców dołączyły także dwa punkty gastronomiczne – Smaki Ukrainy i klimatyczna Cukiernia Creme. Pozostałe obiekty należące do G City także wzbogaciły swoje portfolia o szereg nowych brandów. Niektóre lokale przeszły metamorfozę otwierając ponownie swoje salony w znacznie większych przestrzeniach.

W pierwszych miesiącach 2024 roku warszawska Reduta, wzmocniła swoje portfolio w segmencie drogeryjnym. Od połowy marca klienci centrum mogą korzystać z bogatej oferty marki Hebe w salonie o powierzchni 324,34 mkw.

Wśród znaczących kontraktów, podpisanych przez centrum handlowe Atrium Kasztanowa, jest m.in. sfinalizowana umowa najmu z marką Euro Lider. Pojawienie się sali zabaw o powierzchni ponad 750 mkw. sprawiło, że to popularne wśród pilan miejsce zakupów stało się także ważnym punktem rozrywki dla rodzin z dziećmi.

Z kolei tuż przed Świętami Wielkanocnymi swój lokal o powierzchni 37,4 mkw. otworzył jeden z największych touroperatorów w naszym kraju – ITAKA. Jest to w Atrium Kasztanowa drugi salon, po Coral Travel, oferujący wczasy.

Grono najemców innego obiektu G City – Focus w Bydgoszczy, wzbogaciła znana marka z modną odzieżą damską – Bialcon, zajmując lokal o powierzchni 70 mkw. Pod koniec lutego br. klientom bydgoskiej galerii zaprezentował się w nowej odsłonie salon Kodano Optyk Megastore. Punkt o łącznej powierzchni 130 mkw. jest największym lokalem tej sieci w regionie kujawsko-pomorskim. Marka nie tylko zdecydowała się znacznie powiększyć swój lokal, ale także przenieść się do nowej lokalizacji, co pozwoliło jej na rozszerzenie oferowanego asortymentu i uatrakcyjnienie strefy ekspozycji.

Do Focusa powrócił także butik By o la la – marka dla kobiet, które szukają oryginalnych i ciekawych ubrań i chcą wyróżnić się z tłumu. Salon w nowej odsłonie zajmuje powierzchnię aż dwukrotnie większą od poprzedniej – tj. 96,71 mkw.  

Od początku lutego CH Focus zamieniło się także w centrum rozrywki dla dzieci i dorosłych, a to za sprawą emocjonującej wystawy RoboExpo, której powierzchnia wynosi 700 mkw! Do końca kwietnia klienci bydgoskiego centrum mogą zapoznać się z najnowocześniejszymi osiągnięciami robotyki. Dla fanów tej technologii przygotowano pięć specjalnych stref, w tym jedną dedykowaną okularom HoloLens, które przenoszą użytkownika w świat rozszerzonej rzeczywistości.

Jedną z najbardziej spektakularnych nowości w bytomskim centrum handlowym Atrium Plejada, jest otwarcie salonu Sinsay o powierzchni ponad 1000 mkw. Nowy lokal jest jednym z największych salonów sieciówki w Polsce oraz trzecim sklepem tej marki w Bytomiu.

Na otwarcie sali zabaw o powierzchni 285 mkw. w Białymstoku zdecydowała się marka Plac Zabaw Zwierzoland, wybierając na swój debiut centrum handlowe Atrium Biała. Klienci Białej mogą także skorzystać z oferty marki Lavard, która ponownie otworzyła swój sklep w galerii w nowej lokalizacji, pod szyldem Evenemen (85,5 mkw.). Natomiast osoby ceniące wygodę i ręcznie robione produkty ucieszy pojawienie się w centrum sklepu garmażeryjnego Muli Cook o powierzchni 33 mkw.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel W sieci to Niemiec, Hiszpan i Francuz najwięcej wydają u Polaka Biuro prasowe
2024-08-23 | 09:30

W sieci to Niemiec, Hiszpan i Francuz najwięcej wydają u Polaka

Rosnąca globalizacja zmniejsza znaczenie barier geograficznych, co odczuwają również sprzedający w Internecie. Trend handlu transgranicznego zyskuje na popularności wśród
Handel Nie tylko niskie ceny – Lidl Polska to także komfortowe warunki pracy
2024-08-22 | 15:10

Nie tylko niskie ceny – Lidl Polska to także komfortowe warunki pracy

Lidl Polska to jedna z wiodących sieci handlowych na polskim rynku, która kojarzy się z jakościowymi produktami w atrakcyjnych cenach. Sieć jest także miejscem pracy dla blisko 27 tys.
Handel Packeta intensyfikuje rozwój na rynkach Europy
2024-08-22 | 14:00

Packeta intensyfikuje rozwój na rynkach Europy

    Packeta, wiodąca globalna platforma logistyczna dla e-commerce, kontynuuje dynamiczny rozwój sieci punktów odbioru i automatów paczkowych Z-BOX w Europie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

ePłatności z wykorzystaniem portfeli cyfrowych będą już wkrótce dostępne w mObywatelu. Do pilotażu usługi dołączy więcej urzędów

Ponad 50 gmin korzystających z ePłatności w mObywatelu i 82 tys. zrealizowanych transakcji – to dotychczasowy efekt pilotażu tej usługi prowadzonego od ubiegłego roku. Mieszkańcy uczestniczących w nim gmin mogą przez aplikację i portal płacić m.in. podatek od nieruchomości czy podatek rolny albo uiszczać opłaty za śmieci. Do opcji opłacania zobowiązań administracyjnych wkrótce dojdą także płatności z inicjatywy użytkownika, czyli np. opłaty skarbowe ponoszone przy okazji załatwiania różnych spraw urzędowych. Trwają także prace nad wdrożeniem kolejnych metod płatności – do BLIK-a właśnie dołączyły karty płatnicze, a następne będą cyfrowe portfele, czyli Google Pay i Apple Pay.

Ochrona środowiska

Kosmiczne śmieci są coraz większym problemem. Ich obecność na orbicie generuje znaczne koszty

Liczba kosmicznych odpadów stale rośnie. Ich źródłem są obiekty, które zostały wysłane w kosmos, zakończyły misję lub uległy rozpadowi. Krążące w przestrzeni kosmicznej fragmenty tych obiektów stwarzają ryzyko kolizji z tymi, które są obecnie eksploatowane. Unikanie takich zdarzeń wiąże się z koniecznością ponoszenia wydatków na monitoring zagrożeń czy zwiększeniem zużycia paliwa poprzez obieranie niekolizyjnych kursów. Jednym ze sposobów na zmniejszenie tego problemu jest wydłużenie eksploatacji obiektów poprzez ich tankowanie na orbicie. Polacy pracują nad taką technologią.

Ochrona środowiska

Beton z alg czy szkło fotowoltaiczne. Ekologiczne innowacje zmieniają sektor budowlany

Sektor budynków i budownictwa jest największym emitentem gazów cieplarnianych, odpowiadając za 37 proc. globalnych emisji – wynika z danych ONZ. Tradycyjne materiały budowlane, takie jak beton czy cegły, są stopniowo udoskonalane, aby jak najlepiej odpowiadać na wyzwania środowiskowe. – Większość producentów, szczególnie tych dużych, skupia się na tym, aby obniżać koszty ekologiczne produkcji materiałów, tak żeby konsumenci otrzymywali produkt bardziej zrównoważony – ocenia Tomasz Bojęć, partner zarządzający w ThinkCo. Z drugiej strony na rynek wchodzą innowacje, które stosowane w większej skali będą stopniowo zazieleniać budownictwo.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.