Komunikaty PR

Różowe produkty w walentynkowej ofercie Żabki

2024-02-09  |  10:30
Biuro prasowe

Amorek, czyli limitowana wersja hot doga, specjalnie skomponowane walentynkowe gnocchi oraz Foodini Piękno – to wyjątkowe, różowe produkty z Żabki, z którymi klienci mogą świętować walentynki. Dodatkowo w dniach 12-14 lutego br., w każdym z ponad 10 000 sklepów Żabka dostępne będą bukiety długich róż – różowych lub czerwonych. W ofercie sieci znajdą się też okolicznościowe słodycze.

Hot dog to ulubiona przekąska klientów Żabki. Mogą oni spróbować kilkunastu różnych kombinacji smakowych hot dogów, dobierając według uznania rodzaj kiełbaski (w tym także bezmięsną i roślinną) i sosu. W ofercie sieci okazjonalnie pojawiają się także unikatowe kolorowe hot dogi – były już David Summerdog, Black Dog oraz Prymus. W 2023 r. w czasie walentynkowego tygodnia (13-19 lutego 2023 r.) Żabka sprzedała aż 146 tys. sztuk Lovelasa, z czego tylko 14 lutego aż 83 tys. sztuk. Mimo iż po ofertę ciepłych przekąsek z Żabki częściej sięgają mężczyźni niż kobiety, to Love Dogi skradły serca pań.

Amore mio

Amorek – czyli tegoroczne wcielenie Lovelasa – z pewnością rozkocha wszystkich wielbicieli ciepłych przekąsek. To unikalne połączenie różowej bułki, różowej kiełbaski i specjalnego różowego sosu sweet&spicy. Klienci sieci będą mieli także możliwość skomponowania jego własnej wersji. Z okazji walentynek w Żabce Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie oraz w placówce w poznańskim Starym Browarze Amorki będzie przygotowywał także Robbie – robot stworzony specjalnie dla Żabki, który serwuje hot dogi wykorzystując AI.

Różowy hot dog dostępny jest w sprzedaży od 31 stycznia br. do 27 lutego br. lub do wyczerpania zapasów. Od 7 lutego jest dostępny w cenie 4,99 zł z aplikacją Żappka. W walentynki, czyli 14 lutego br., cena będzie jeszcze niższa: 3,99 zł z aplikacją Żappka.

Różowo mi

Nowością w ofercie są walentynkowe gnocchi Szamamm. To popularne danie kuchni włoskiej klienci Żabki będą mogli kupić w wyjątkowym różowym wydaniu, podkreślającym kolorystyką niezwykłą okazję, jaką jest dzień zakochanych. Pyszne gnocchi z różowym sosem serowym dostępne będą w dniach 10-14 lutego br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 9,99 zł.

Dla wielbicieli zdrowych przekąsek Żabka w swojej ofercie posiada także wzbogacone witaminami oraz superfoods – Foodini Piękno. Wytworzone z tłoczonych soków NFC i przecierów z owoców w innowacyjnej technologii HPP. W walentynki ono także dostępne będzie w atrakcyjnej cenie 3,99 zł/szt. z aplikacją Żappka.

Pomysły na walentynkowe upominki

W tym wyjątkowym okresie w sklepach Żabka będzie można znaleźć także okolicznościowe słodycze, np. bombonierki. Dodatkowo w dniach 12-14 lutego br. klienci będą mogli zakupić bukiety długich róż – czerwonych lub różowych w cenie 19,99 zł za 7 szt.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na https://www.zabka.pl/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel Ceneo.pl wprowadza raty 5x0% od PayU Biuro prasowe
2024-02-28 | 15:00

Ceneo.pl wprowadza raty 5x0% od PayU

Ceneo.pl udostępnia klientom nową formę płatności za zakupy: raty 5x0% od PayU. Użytkownicy platformy, kupując w ramach usługi Kup Teraz, mogą skorzystać z automatycznego
Handel Żabka na stacji paliw Viwa w Opolu już otwarta
2024-02-28 | 10:05

Żabka na stacji paliw Viwa w Opolu już otwarta

W Opolu, w budynku lokalnej stacji paliw Viwa, został otwarty sklep Żabka. To druga placówka sieci tego typu przeznaczona nie tylko dla zmotoryzowanych klientów. Prócz
Handel Lidl startuje z programem stażowym – rusza rekrutacja ponad 70 stażystów
2024-02-26 | 13:00

Lidl startuje z programem stażowym – rusza rekrutacja ponad 70 stażystów

Już 26 lutego rusza rekrutacja stażystów do Lidl Polska – ponad 70 osób ma szansę na zdobycie doświadczenia w centrali oraz biurach sprzedaży znanej sieci, w ramach

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Szybko wyprzedawane mieszkania dużym problemem dla nabywców. Nowa aplikacja pomoże im śledzić na bieżąco ogłoszenia z portali

W ubiegłym roku oferta mieszkań na polskim rynku była nawet o 1/5 niższa niż w poprzednim. Analitycy Polskiego Instytutu Ekonomicznego szacują, że w całym 2024 roku liczba mieszkań oddanych do użytkowania będzie najniższa od kilku lat. Ta niska podaż przekłada się nie tylko na rosnące ceny, ale też na proces poszukiwania własnego M. Kupujący mają coraz większy kłopot ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie lokum. Na rynku działa kilkanaście dużych portali z ogłoszeniami, ale taka liczba serwisów wcale nie ułatwia poszukiwań. W rozwiązaniu tego problemu mogą pomóc narzędzia technologiczne, które znacznie upraszczają poszukiwania i proces wyboru własnego mieszkania. Takie zadanie ma debiutująca właśnie na polskim rynku aplikacja Erevie.

Transport

Związki domagają się zmian na kolei. Problemem jest rozdrobnienie rynku i nieefektywne zagospodarowanie czasu pracy maszynistów

W spółkach kolejowych od tygodni trwają strajki maszynistów, którzy domagają się przede wszystkim wyższych płac, ale wśród postulatów związkowców są też inne. – Bardzo mocno doskwierają nam też kwestie bezpieczeństwa ruchu kolejowego, nacisków na zwiększenie czasu pracy, pracę w nadgodzinach, duże obciążenia tego środowiska – wymienia Leszek Miętek, prezydent Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce. Jak wskazuje, od lat mówi się o tym, że przewoźnicy kolejowi borykają się z problemem niedoboru maszynistów, ale w tej chwili problemem jest raczej nieefektywne zagospodarowanie ich czasu pracy. – Średnio 40 proc. czasu maszyniści poświęcają na to, do czego zostali przeszkoleni – zauważa ekspert.

Prawo

Prace nad unijnym AI Act na finiszu. W kwestii regulacji sztucznej inteligencji USA czy Chiny nie podążą ścieżką Europy

AI Act, czyli unijny akt o sztucznej inteligencji, ma w założeniu zmienić cyfrowy krajobraz Europy, kategoryzując narzędzia SI według poziomów ryzyka oraz nakładając nowe obowiązki na rządy i firmy. Eksperci zwracają jednak uwagę, że akt odnosi się w swoim zasięgu tylko do poszczególnych, krytycznych obszarów związanych z funkcjonowaniem SI. Ma regulować kwestie takie jak m.in. sprawa deepfake’ów, biometrii czy social scoringu. Regulacja jest przede wszystkim odpowiedzią na pojawiające się nowe i coraz bardziej zaawansowane modele generatywnej sztucznej inteligencji. Ostatnim przykładem takiego rozwiązania jest Sora od OpenAI – narzędzie do tworzenia filmów. Prawdopodobnie unijne prawo nie będzie jednak inspiracją dla prawodawców w USA czy Azji.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.