Shop&Free, nowy startup na polskim rynku, oferuje innowacyjne rozwiązanie!
Shop&Free, startup wspomagający sprzedaż samoobsługową oraz internetową, wchodzi na polski rynek! To innowacyjne rozwiązanie pozwoli na zautomatyzowanie procesu sprzedaży w polskich placówkach handlowych poprzez kompaktowe kasy samoobsługowe oraz intuicyjną aplikację mobilną.
Shop&Free to system stworzony w odpowiedzi na potrzeby klientów sklepów stacjonarnych chcących bez kolejek wykonywać codzienne zakupy. Oferowane przez Shop&Free kasy samoobsługowe, składające się wyłącznie z ekranu dotykowego, skanera oraz wagi legalizowanej, umożliwią szybsze oraz bardziej wygodne zakupy. W celu zrealizowania transakcji klienci sklepów będą skanować kod QR znajdujący się na kasie samoobsługowej i za pomocą aplikacji zapłacą za swoje zakupy, fakturę zaś otrzymają drogą elektroniczną.
Dodatkowo, spółka oferuje dedykowaną aplikację, która umożliwia zakupy online. Sklepy stacjonarne korzystające z technologii market place Shop&Free będą oferowały swoje produkty w sprzedaży internetowej, a konsumenci użytkujący aplikację mobilną Shop&Free otrzymają dostęp do asortymentu wybranej placówki handlowej. Dzięki temu będą mogli w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu wykonać zakupy, które zostaną im dostarczone pod wskazany adres lub zostaną przygotowane do odbioru o wyznaczonej przez użytkownika godzinie w wybranej placówce handlowej. Również w tym przypadku, dowodem zakupów będzie faktura wystawiona drogą elektroniczną.
Shop&Free niesie ze sobą wiele korzyści pozwalających usprawnić i zautomatyzować sprzedaż samoobsługową oraz internetową. Jest to rozwiązanie kierowane do placówek handlowych ułatwiające ich klientom proces zakupowy oraz pozwalające na większą kontrolę, w tym ograniczenie kradzieży, bez konieczności zatrudnienia dodatkowych asystentów sprzedaży. Nowy system jest odpowiedzią na potrzeby sklepów stacjonarnych chcących rozwijać się bez wielkich inwestycji. .
O Shop&Free
Shop&Free to przedsiębiorstwo oferujące usługi z zakresu IT, tworzące oprogramowanie oraz aplikacje. Produktem firmy jest innowacyjny system zintegrowany z systemami magazynowymi sklepów stacjonarnych, dzięki czemu usprawnia sprzedaż samoobsługową i internetową. Skierowany do dużych placówek handlowych, jak i małych sklepów lokalnych.
E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online
Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.