Shop&Free, nowy startup na polskim rynku, oferuje innowacyjne rozwiązanie!
Shop&Free, startup wspomagający sprzedaż samoobsługową oraz internetową, wchodzi na polski rynek! To innowacyjne rozwiązanie pozwoli na zautomatyzowanie procesu sprzedaży w polskich placówkach handlowych poprzez kompaktowe kasy samoobsługowe oraz intuicyjną aplikację mobilną.
Shop&Free to system stworzony w odpowiedzi na potrzeby klientów sklepów stacjonarnych chcących bez kolejek wykonywać codzienne zakupy. Oferowane przez Shop&Free kasy samoobsługowe, składające się wyłącznie z ekranu dotykowego, skanera oraz wagi legalizowanej, umożliwią szybsze oraz bardziej wygodne zakupy. W celu zrealizowania transakcji klienci sklepów będą skanować kod QR znajdujący się na kasie samoobsługowej i za pomocą aplikacji zapłacą za swoje zakupy, fakturę zaś otrzymają drogą elektroniczną.
Dodatkowo, spółka oferuje dedykowaną aplikację, która umożliwia zakupy online. Sklepy stacjonarne korzystające z technologii market place Shop&Free będą oferowały swoje produkty w sprzedaży internetowej, a konsumenci użytkujący aplikację mobilną Shop&Free otrzymają dostęp do asortymentu wybranej placówki handlowej. Dzięki temu będą mogli w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu wykonać zakupy, które zostaną im dostarczone pod wskazany adres lub zostaną przygotowane do odbioru o wyznaczonej przez użytkownika godzinie w wybranej placówce handlowej. Również w tym przypadku, dowodem zakupów będzie faktura wystawiona drogą elektroniczną.
Shop&Free niesie ze sobą wiele korzyści pozwalających usprawnić i zautomatyzować sprzedaż samoobsługową oraz internetową. Jest to rozwiązanie kierowane do placówek handlowych ułatwiające ich klientom proces zakupowy oraz pozwalające na większą kontrolę, w tym ograniczenie kradzieży, bez konieczności zatrudnienia dodatkowych asystentów sprzedaży. Nowy system jest odpowiedzią na potrzeby sklepów stacjonarnych chcących rozwijać się bez wielkich inwestycji. .
O Shop&Free
Shop&Free to przedsiębiorstwo oferujące usługi z zakresu IT, tworzące oprogramowanie oraz aplikacje. Produktem firmy jest innowacyjny system zintegrowany z systemami magazynowymi sklepów stacjonarnych, dzięki czemu usprawnia sprzedaż samoobsługową i internetową. Skierowany do dużych placówek handlowych, jak i małych sklepów lokalnych.

AI w Sprzedaży B2B: Jak Automatyzacja i Dane Zmienią Przyszłość sprzedaży b2b

Nie znosisz przepłacać? Na ERLI znajdziesz tylko najlepsze ceny!

Komentarz rynkowy DPD Polska: Nowoczesna logistyka dla e-commerce – jak fulfillment zmienia reguły gry
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.