Komunikaty PR

Sklep „Pupilsi – Świat Kota i Psa” dołącza do najemców CH Osowa

2020-07-08  |  18:30
Biuro prasowe

Już wkrótce CH Osowa powiększy się o kolejnego najemcę – sklep z akcesoriami dla zwierzaków Pupilsi. Sklep zajmie powierzchnię niemal 80 metrów kwadratowych i w swojej ofercie skupi się przede wszystkim na psach i kotach. Pracownicy sklepu to prawdziwi pasjonaci i świetni doradcy, którzy pomogą w każdej kwestii. Marka stawia na produkty najwyższej jakości, jednocześnie dostępne na każdą kieszeń.

To wyjątkowe miejsce, które różni się od innych sklepów zoologicznych. Wybieramy przede wszystkim  asortyment, który sami kupilibyśmy naszym czworonogom. Przykładamy dużą wagę do jakości oferowanych przez nas karm, dlatego często unikamy znanych, marketowych marek, gdyż nie odpowiadają one naszym kryteriom”mówi właściciel sklepu, Arkadiusz Wodnicki.

W ofercie sklepu znajdą się produkty topowych, światowych marek i producentów, a wśród nich suplementy i witaminy, ekwipunek niezbędny do spacerów z czworonogami w każdym rozmiarze i z różnych stron świata, wygodne legowiska, które spełniają wymagania estetyczne najbardziej wymagających, jakościowe specjalistyczne karmy, ale i również… wegańskie przysmaki. Sklep stawia na kompleksowe wyposażenie – w tym także gry inteligentne, które uczą i bawią. 

W sklepie oferowana jest także specjalna usługa grawerowania adresówki w różnych rozmiarach i kształtach z bogatej oferty wzorów włoskiej firmy My Family. Wygrawerowanie zawieszki zajmuje około 4 minut.

„Zwierzęta to bardzo ważni członkowie każdej rodziny. Dlatego wprowadzając do oferty kolejny specjalistyczny sklep dla zwierząt, tym razem dedykowany wyłącznie psom i kotom, chcemy zadbać o komfort zakupów dla wszystkich właścicieli czworonogów, którzy odwiedzają nasze centrum. Cieszymy się, że bogatą ofertę CH Osowa wzbogaciła marka „Pupilsi” i tym samym zadba jeszcze bardziej kompleksowo o czworonożnych klientów” dodaje dyrektor centrum, Aleksandra Słowińska.

W piątek oraz sobotę, 10 i 11 lipca, przewidziane są liczne atrakcje i spotkania z ekspertami:

10 lipca, od 10:00 do 19:00:
porady żywieniowców reprezentujących marki BRIT, FARMINA, EDEN, FISH4DOGS I FISH4CATS.

Od 12:00 do 19:00:
konsultacje prowadzone przez behawiorystkę Izabelę Buksińską ze Szkoły Piąty Pazur,
– konsultacje weterynaryjne z przedstawicielką firmy BAYER,
– porady w zakresie akcesoriów spacerowych, których udzieli przedstawicielka firmy AMIPLAY.

11 lipca, w godzinach od 10:00 do 18:00:
porady żywieniowców reprezentujących marki FARMINA i FRANCODEX,
– konsultacje prowadzone przez behawiorystkę Izabelę Buksińską ze Szkoły Piąty Pazur.

Przez dwa dni otwarcia dla wszystkich klientów będzie obowiązywał rabat 10% na cały asortyment oraz drobne upominki.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel Galeria Krakowska z jedynym w Polsce sklepem Courir Biuro prasowe
2020-08-07 | 11:28

Galeria Krakowska z jedynym w Polsce sklepem Courir

W Galerii Krakowskiej został otwarty jedyny w Polsce salon Courir. Wywodząca się z Francji sieć sklepów ze sneakersami oferuje klientom obuwie marek znanych na całym świecie. Sklep w
Handel Nowy Prezes Dyrekcji Handlowej Intermarché w Polsce
2020-08-06 | 15:20

Nowy Prezes Dyrekcji Handlowej Intermarché w Polsce

Z początkiem lipca Thierry Klupczynski objął oficjalnie stanowisko Prezesa Dyrekcji Handlowej Intermarché w Polsce. Nowy Prezes związany jest z siecią i Grupą Muszkieterów od
Handel Lewiatan promuje lokalność i polskie produkty
2020-08-06 | 15:00

Lewiatan promuje lokalność i polskie produkty

Lewiatan rusza z kampanią „Wybieram lokalne”. Największa w Polsce sieć franczyzowa chce podkreślić, że lokalność to sposób działania Lewiatana od ponad 25 lat,

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

Transport

Od dziś nowe regulacje dotyczące połączeń lotniczych. Ruch nad Polską wciąż znacznie mniejszy niż przed pandemią, ale notuje wzrosty

Zgodnie z nowym rozporządzeniem, które będzie obowiązywać do 25 sierpnia, wstrzymane są połączenia lotnicze z 44 krajami, w tym ze Stanami Zjednoczonymi, Chinami, Brazylią, Rosją, Izraelem czy Czarnogórą. Pojawiła się jednak możliwość podróżowania do Szwecji i Portugalii, a wcześniej także do takich popularnych latem miejsc jak Egipt, Turcja czy Tunezja. Operacji lotniczych wykonuje się obecnie w Polsce znacznie mniej, niż miało to miejsce przed rokiem, jednak ruch na polskim niebie rośnie dynamicznie wraz z otwieraniem kolejnych kierunków. To rodzi szereg wyzwań dla kontrolerów ruchu lotniczego, którzy nigdy nie pracowali w tak szczególnych i niepewnych warunkach.

Prawo

Fundusze emerytalne odrobiły większość strat z marca. Odsunięcie reformy OFE pozwoliłoby im zrekompensować je klientom w całości

Po fatalnym dla funduszy emerytalnych marcu kolejne trzy miesiące przyniosły wzrosty na rynku. Wprawdzie lipiec ponownie zakończył się  spadkiem średniej stopy zwrotu, ale eksperci spodziewają się szybkiego powrotu na ścieżkę wzrostową. Problemem branży i utrudnieniem w planowaniu inwestycji jest jednak niepewność związana z rozwojem pandemii, ewentualnym przywróceniem obostrzeń oraz terminem reformy likwidującej OFE. Według Małgorzaty Rusewicz, prezes  Izby Gospodarczej Towarzystw Emerytalnych, sensowne byłoby odsunięcie jej w czasie co najmniej o rok.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Prawo

Adam Bodnar kończy kadencję. Nowy Rzecznik Praw Obywatelskich będzie się musiał zająć problemami związanymi ze skutkami pandemii

– Dla nowego RPO sporym wyzwaniem będą następstwa COVID-19 oraz respektowanie praw obywatelskich m.in. w zakresie ochrony zdrowia czy edukacji – podkreśla urzędujący dziś rzecznik, dr hab. Adam Bodnar, którego kadencja upływa we wrześniu. W tej chwili jedyną kandydatką na to stanowisko jest Zuzanna Rudzińska-Bluszcz, która od pięciu lat odpowiada w biurze RPO za strategiczne postępowania sądowe. W ubiegłym roku do Rzecznika Praw Obywatelskich wpłynęło ponad 59,5 tys. spraw. 

Finanse

Koronawirus może zwiększyć świadomość finansową Polaków. Większość nie jest przygotowana na kolejny kryzys

Z powodu pandemii koronawirusa prawie co 10. Polak stracił pracę, a blisko połowa wciąż obawia się jej utraty. Co istotne, ponad połowa nie ma planu awaryjnego na taką okoliczność – wynika z badania InterviewMe.pl „Życie bez pensji”. Kryzys związany z COVID-19 może jednak zmienić sposób zarządzania finansami. – To może być pewnego rodzaju otrzeźwienie. Ludzie będą bardziej przyszłościowo planować, co może się stać, jeżeli stracą pracę – ocenia Piotr Sosnowski, współzałożyciel InterviewMe.pl.