W aplikacji Żappka możesz odebrać 3 miesiące Spotify Premium za darmo
Żabka kontynuuje rozwój swojego programu lojalnościowego. Do grona partnerów zewnętrznych, których unikatowe oferty dostępne są dla użytkowników aplikacji Żappka w specjalnej sekcji „Wszystko za żappsy”, dołączyło Spotify. Od teraz klienci sieci mogą wymieniać zebrane w aplikacji żappsy, czyli punkty lojalnościowe, na 3-miesięczne bezpłatne członkostwo Spotify Premium dla nowych użytkowników. W ten sposób mogą szybko i wygodnie uzyskać dostęp do cyfrowej platformy i korzystać z niej w duchu convenience.
Aby uzyskać kod na Spotify Premium, należy założyć konto lub zalogować się w aplikacji Żappka. Następnie wymienić posiadane żappsy na kod od Spotify dostępny w sekcji „Wszystko za żappsy”. Darmowy kod można zdobyć także w grze Żabu, w której dostępny jest jako jedna z nagród.
Zdobyty kupon należy aktywować, dołączając do Spotify Premium na stronie internetowej https://www.spotify.com/pl/ppt/zabka/. Następnie otrzymany w aplikacji Żappka kod należy wprowadzić w polu „Zweryfikuj swój kod”. Od tego momentu można już cieszyć się 3 miesiącami Spotify Premium za darmo[1]!
Oferta Spotify Premium z Żabką obowiązuje do 22.12.2025 r. i dotyczy tylko nowych użytkowników planu Premium Individual. Po zakończeniu okresu próbnego opłata wyniesie 23,99 zł/miesiąc. Rezygnacja z usługi jest możliwa w dowolnym momencie.
Co jeszcze łączy Żabkę i Spotify?
Sieć Żabka, podobnie jak Spotify, dołączyła do trendu Wrapped, udostępniając użytkownikom aplikacji Żappka podsumowanie ich zakupowego roku. Mogli się oni z niego dowiedzieć się, w którym sklepie Żabka najczęściej robili zakupy, ile razy w ciągu roku odwiedzili sklepy sieci oraz ile żappsów zdobyli w 2023 r. Sieć w podsumowaniu poinformowała także, że w minionym roku najchętniej odbieranym za żappsy produktem był hot dog.
„Wszystko za żappsy” – jak to działa?
„Wszystko za żappsy” to specjalna sekcja w nieustannie rozbudowywanej aplikacji Żappka, zawierająca unikatowe oferty od partnerów zewnętrznych. Została uruchomiona pod koniec kwietnia 2023 r. Oferty we „Wszystko za żappsy” są prezentowane w aplikacji Żappka w analogiczny sposób jak dotychczasowe kupony umożliwiające wymianę żappsów na produkty z oferty Żabki. Benefity od partnerów będą się wyświetlać bezpośrednio po kliknięciu w kupon. Po jego aktywacji, użytkownikowi aplikacji wyświetli się kupon z nagrodą, czyli z kodem promocyjnym oraz informacjami o sposobie odbioru benefitu u partnera.
Żappka i jej „zielona waluta”
Punkty lojalnościowe, czyli tzw. żappsy, klient otrzymuje za zakupy w sklepach Żabka z aplikacją mobilną Żappka. Do tej pory Żappkę pobrało już ponad 13 mln użytkowników, a aktywnie korzysta z niej ponad 7 mln osób.
Informacja o tym, ile klient aktualnie ma na swoim koncie żappsów i na jakie produkty może je wymienić, widoczna jest w aplikacji w sekcji „Kupony”. Kupony można aktywować, gdy liczba zebranych żappsów odpowiada ich wartości. Produkty za żappsy można odbierać także w sklepach autonomicznych, korzystając ze specjalnych kuponów przeznaczonych dla Żabki Nano (znaleźć można je w strefie „Nano” w aplikacji Żappka). Są widoczne u góry aplikacji i oznaczone „N” przy kuponie.
Aby mieć wpływ na to, co jeszcze powinno znaleźć się we „Wszystko za żappsy” należy odwiedzić serwer Discord Żabki i wejść na kanał #co-za-żappsy. Serwer sieci ma ponad 17 tysięcy użytkowników i dostępne jest tam wiele aktywacji, w których można zdobyć dodatkowe żappsy do wykorzystania także w sekcji benefitów.
Więcej o aplikacji: https://www.zabka.pl/aplikacja-zappka
[1] Warunki oferty Premium - Spotify

Podwójne standardy w polityce handlowej UE – środki lustrzane lekiem na całe zło? - zaproszenie na debatę

Cztery dni wyjątkowych okazji podczas Prime Day w sklepie Amazon.pl

Edukacja sprzedawców alkoholu przynosi efekty
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.