Zostań Super Sprzedawcą Roku! Wielka Gala wkrótce


Paweł Cholewa
Fundacja Pomagamy Potrzebującym
Strusia
05-500 Piaseczno
redakcja|naszemedia.info| |redakcja|naszemedia.info
221184230
www.naszemedia.info
Już wkrótce rozpocznie się plebiscyt, który wyłoni najlepszego sprzedawcę w obszarze internetowych platform handlowych. Tym razem przedsięwzięcie jest organizowane przez Fundację Pomagamy Potrzebującym.
Projekt nosi nazwę Super Sprzedawca i jest skierowany do wszystkich chętnych, którzy zgłoszą swoją kandydaturę.
Kto może uczestniczyć w projekcie?
Projekt organizowany przez Fundację Pomagamy Potrzebującym za pośrednictwem platformy Plebiscyty.eu został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którym leży na sercu etyka w prowadzeniu sprzedaży za pośrednictwem sprawdzonych platform marketplace. Zgłoszenie własnej kandydatury jest bezpłatne. Po przesłaniu elektronicznego formularza jest on dokładnie weryfikowany.
Laureaci projektu zostaną poinformowani o wyborze i zaproszeni na uroczystą galę. W jej trakcie zostaną przyznane prestiżowe tytuły i nagrody. Na gali obecne będą znane osoby ze świata polityki, biznesu oraz mediów.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Paweł Cholewa, którego celem jest promocja kreatywnej przedsiębiorczości i etycznych zachowań w biznesie.
Więcej szczegółów na https://plebiscyty.eu

Posnet Evo – Jak przyspieszyć sprzedaż i oszczędzać pieniądze w Twojej firmie

Gadżety erotyczne z dostawą do domu – zamówienia rosną szybciej niż inflacja

Komentarz rynkowy DPD Polska: sektor e-commerce – między presją cenową, a oczekiwaniami klientów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają dyskusje nad kształtem unijnego budżetu na lata 2028–2034. Mogą być rozbieżności w kwestii Funduszu Spójności czy dopłat dla rolników
Trwają prace nad wieloletnimi unijnymi ramami finansowymi (WRF), które określą priorytety wydatków UE na lata 2028–2034. W maju Parlament Europejski przegłosował rezolucję w sprawie swojego stanowiska w tej sprawie. Postulaty europarlamentarzystów mają zostać uwzględnione we wniosku Komisji Europejskiej w sprawie WRF, który zostanie opublikowany w lipcu 2025 roku. Wciąż jednak nie ma zgody miedzy państwami członkowskimi, m.in. w zakresie Funduszu Spójności czy budżetu na rolnictwo.
Konsument
35 proc. gospodarstw domowych nie stać na zakup mieszkania nawet na kredyt. Pomóc może wsparcie budownictwa społecznego i uwolnienie gruntów pod zabudowę

W Polsce co roku oddaje się do użytku ok. 200 tys. mieszkań, co oznacza, że w ciągu dekady teoretycznie potrzeby mieszkaniowe społeczeństwa mogłyby zostać zaspokojone. Jednak większość lokali budują deweloperzy na sprzedaż, a 35 proc. gospodarstw domowych nie stać na zakup nawet za pomocą kredytu. Jednocześnie ta grupa zarabia za dużo, by korzystać z mieszkania socjalnego i komunalnego. Zdaniem prof. Bartłomieja Marony z UEK zmniejszeniu skali problemu zaradzić może wyłącznie większa skala budownictwa społecznego zamiast wspierania kolejnymi programami zaciągania kredytów.
Problemy społeczne
Hejt w sieci dotyka coraz więcej dzieci w wieku szkolnym. Rzadko mówią o tym dorosłym

Coraz większa grupa dzieci zaczyna korzystać z internetu już w wieku siedmiu–ośmiu lat – wynika z raportu NASK „Nastolatki 3.0”. Wtedy też stykają się po raz pierwszy z hejtem, którego jest coraz więcej w mediach społecznościowych. Według raportu NASK ponad 2/3 młodych internautów uważa, że mowa nienawiści jest największym problemem w sieci. Co więcej, dzieci rzadko mówią o takich incydentach dorosłym, dlatego tym istotniejsze są narzędzia technologiczne służące ochronie najmłodszych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.