Zupa na Drogę już dostępna – odkręć, podgrzej i pij! Masz to w butelce!
Zupy to jedno z najbardziej lubianych przez klientów Żabki dań gotowych marki Szamamm. Sieć od lat ma w swojej ofercie kilka rodzajów zup do samodzielnego podgrzania. Teraz Żabka, jako pierwsza sieć handlowa w Polsce, wprowadza do portfolio marki nowy, innowacyjny produkt – Zupę na Drogę w specjalnie zaprojektowanej butelce, umożliwiającej jej podgrzanie bez konieczności przelewania i to na miejscu – w sklepie. Kupując produkt, klienci zyskują możliwość zjedzenia ciepłej zupy gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą. Wystarczy tylko dostęp do kuchenki mikrofalowej.
– W Żabce, tworząc ofertę produktową marek własnych, zawsze staramy się jak najlepiej reagować na aktualne trendy żywieniowe i potrzeby konsumentów. Jako pierwsi w Polsce dajemy klientom możliwość zakupu zupy w poręcznej butelce, która już w sklepie może zostać podgrzana przez sprzedawcę. Zupa na Drogę to innowacyjny produkt typu „on the go” – opakowanie zostało zaprojektowane tak, że można je bez wysiłku utrzymać w dłoni, co daje możliwość swobodnej konsumpcji w trakcie codziennych czynności np. spaceru czy przerwy w pracy bądź na uczelni – mówi Elżbieta Noga, Innovation and NPD Director w Żabka Polska.
Odkręć, podgrzej i pij!
Zupa na Drogę Szamamm dostępna jest w butelce o pojemności 330 ml w cenie 7,99 zł/szt., z aplikacją mobilną Żappka: 6,99 zł/szt. (do 16.01.2024). Do wyboru są dwa warianty smakowe: pomidorowa i dyniowa. Zupy nie zawierają substancji konserwujących ani sztucznych barwników.
Jedyna butelka w Polsce umożliwiająca podgrzanie produktu
Nowe zupy Szamamm dostępne są w specjalnie przygotowanych butelkach wykonanych z polipropylenu odpornego na działanie wysokiej temperatury. To jedyne butelki w Polsce umożliwiające podgrzanie produktu w kuchence mikrofalowej. Ich wprowadzenie na rynek poprzedził szereg drobiazgowych testów i prób. Prototyp wykonano przy użyciu drukarki 3D. Kształt i wymiary były doskonalone, aby końcowy produkt był jak najbardziej wygodny w użyciu. Przeprowadzono także serię badań laboratoryjnych, które potwierdziły, że butelka nadaje się do bezpośredniego kontaktu z żywnością.
Produkt Szamamm – kolejna Porcja DobreGO!
Program „Porcja DobreGO!” ma na celu promocję dobrze zbilansowanych i smacznych posiłków, które mogą być szybkim rozwiązaniem na każdą porę dnia, oferując bogatą gamę dań gotowych oraz przekąsek. Szamamm to jedna z marek własnych Żabki, w ramach której sieć oferuje gotowe dania obiadowe, bez dodatku substancji konserwujących, w porcjach idealnych na raz. Można je błyskawicznie przygotować, np. odgrzewając w kuchence mikrofalowej i zjeść wygodnie w pracy lub w domu. Są wśród nich dania tradycyjne, m.in. zupy, pierogi, naleśniki czy kotlety, jak i inspirowane kuchniami świata – od włoskiej po smaki Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Dostępne są też specjalnie oznaczone warianty bezmięsne. Więcej informacji o marce: https://www.zabka.pl/tylko-u-nas/szamamm
E-commerce 2025 – Trendy, które zrewolucjonizują handel online
Zaczynają się zimowe wyprzedaże. Polakom towarzyszy na nich ROPO, ale też FOMO
Reduta jedynym centrum w stolicy z dwoma marketami spożywczymi!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.