Komunikaty PR

Ideal Idea zdecydowało o rozbudowie City Park Warsaw

2023-08-21  |  01:00
Biuro prasowe
Kontakt

Jakub Ziębka
Grupa WPIP

ul. Poznańska 31
62-020 Jasin
jakub.ziebka|wpip.pl| |jakub.ziebka|wpip.pl
+48 510 654 159
wpip.pl

 

City Park Warsaw zostanie powiększone o nowy budynek H7, który zapewni najemcom unikalne i elastyczne przestrzenie typu SBU (Small Business Units). Po zakończeniu rozbudowy będzie to największa tego typu infrastruktura w Polsce.

Inwestycja powstaje obok gotowych już budynków na terenie parku City Park Warsaw od Ideal Idea. Budynek H7 zaoferuje 9 000 m2 dodatkowej powierzchni, w tym około 7 000 m2 magazynu oraz 2 000 m2 biur. Po zakończeniu rozbudowy, stołeczny park SBU osiągnie wielkość ponad 37 000 m2.

„Rozbudowa kompleksu City Park Warsaw, wraz z nowym budynkiem H7, zapewni infrastrukturę, która nie tylko będzie największą tego typu w Polsce, ale także najnowocześniejszą. Nasze podejście oparte na realizmie, ekologii i obserwowaniu potrzeb rynku znalazło szerokie uznanie, a rosnące zainteresowanie tego typu powierzchniami świadczy o tym, że nasza oferta spełnia oczekiwania najemców. Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki przyczyniają się do rozwoju sektora SBU w Polsce i pomagają firmom osiągać sukces, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów działalności. Rozbudowa City Park Warsaw umocni naszą pozycję lidera w branży deweloperskiej na polskim rynku. Jesteśmy gotowi, by sprostać temu zadaniu z pasją i zaangażowaniem”Andrzej Dużyński, Prezes Zarządu, Ideal Idea.

Realizację rozbudowy inwestor powierzył doświadczonemu wykonawcy, WPIP.

„Rozbudowa City Park Warsaw jest pierwszym projektem, który powstanie dzięki współpracy Ideal Idea i naszej firmy. Dziękujemy inwestorowi za okazane zaufanie. Jestem przekonany, że przy realizacji tej inwestycji zaprocentuje nasze wieloletnie doświadczenie, zdobyte m.in. podczas budowy centrów logistycznych oraz obiektów typu SBU, w których zostały zastosowane wysokie standardy środowiskowe” Janusz Signetzki, Wiceprezes Zarządu, WPIP.

Inwestycja jest doskonale zlokalizowana - tylko 4 km od Lotniska Chopina, 10 km od Dworca Centralnego i 700 metrów od autostrady A2.

City Park Warsaw składa się z elastycznych powierzchni biznesowych, zapewniających łatwą dostępność oraz wysoki komfort wszystkim użytkownikom. Park oferuje wiele istotnych udogodnień: bliskość przystanków autobusowych, ekologiczne oświetlenie LED oraz windy osobowe. Wszystkie te czynniki sprawiają, że City Park Warsaw to nie tylko doskonałe środowisko dla lokalnego biznesu, ale także miejsce umożliwiające firmom rozwijanie relacji biznesowych na skalę globalną.

Budowa obiektu H7 ma zostać ukończona w pierwszym kwartale 2024 roku.

Ideal Idea:

Ideal Idea to dynamiczna firma, założona w 2008 roku z inicjatywy Andrzeja Dużyńskiego. Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych miejskich parków typu SBU, które integrują funkcje biur klasy A z magazynami wysokiego składowania. Nasze projekty wyróżniają się strategicznym położeniem, doskonałą komunikacją i łatwym dostępem, oraz elastycznością w dostosowaniu powierzchni do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dążymy do tworzenia nowatorskich i ekologicznych nieruchomości, które odpowiadają na rosnące wymagania biznesu przyszłości.

WPIP:

WPIP to renomowany generalny wykonawca oraz projektant z 30-letnim doświadczeniem, z dorobkiem kilkuset zrealizowanych inwestycji. Firma specjalizuje się w budowaniu i wyposażaniu obiektów zaawansowanych technologicznie, a także zrównoważonych, w których stosowane są rozwiązania spełniające wysokie standardy środowiskowe.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Grupa WPIP
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Targi Bezpieczeństwa

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca

5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.

Ochrona środowiska

Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.

Handel

Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.