Komunikaty PR

III etap Osiedla Przy Jeziorach z pierwszymi murami

2021-08-26  |  11:00

Trwają kolejne prace związane z budową poznańskiej inwestycji Osiedle Przy Jeziorach. Aktualnie realizowane są aż dwa etapy, a w jednym z nich nadal można nabywać domy. Kolejne lokale znikają z oferty, ponieważ projekt cieszy się dużą popularnością. - Przestronny metraż i duży, zielony ogród to atuty, które doceniają nasi klienci – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

 

 

Inwestycja powstaje przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu, blisko Jeziora Strzeszyńskiego. Osiedle oferowane przez dewelopera More Place składa się z domów w zabudowie bliźniaczej, każdy o powierzchni ponad 100 mkw., z dużymi ogrodami (największa działka, na której stoi lokali bliźniaczy, ma ponad 1000 mkw.). Inwestycja regularnie się powiększa. W I etapie powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali. Wszystkie zostały przekazane nabywcom. Natomiast II etap obejmuje 8 budynków - 16 lokali. Część z domów trafiła w ręce klientów, a część jest realizowana. W czterech lokalach wykonywane są ostatnie prace murarskie i zostanie zamontowany dach. W dwóch lokalach bliźniaczych została zamontowana stolarka okienna i pokrycie dachowe, a także wykonane elewacje, a w dwóch kolejnych trwa docieplanie ścian.

Jednocześnie budowlańcy realizują etap III. – Stawiamy pierwsze mury w dwóch lokalach, co oznacza, że można zobaczyć kształt pomieszczeń na parterze. Przed nami kolejne prace murarskie. Na trzecią część osiedla będzie składać się 28 lokali w zabudowie bliźniaczej, każdy położony na działce, 446 - 507 mkw. Do wyboru klientów są dwa warianty powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 mkw. oraz dwa układy pomieszczeń 4- i 5-pokojowy – informuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Wyjątek stanowi lokal mieszkalny nr 27/2, położony na działce o powierzchni 1221 mkw. – To unikalna propozycja, dla osób poszukujących maksimum przestrzeni w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Poznania i trzech jezior – podkreśla Tomasz Pietrzyński.

Warto podkreślić, że Osiedle Przy Jeziorach jest jedyną inwestycją, w ramach której powstają nowe domy w tym miejscu. Z ulicy Golęczewskiej, prostopadłej do Złotnickiej, w kilka chwil dotrzemy zarówno nad Jezioro Kierskie, jak i Strzeszynek. Taka lokalizacja pozwala na obcowanie z przyrodą każdego dnia roku – zarówno we własnym, dużym ogrodzie, jak i poza osiedlem, nad jednym z jezior. Dla osób, które zdecydowały się wybrać Osiedle Przy Jeziorach i dewelopera More Place, ważny jest również projektowana przestrzeń każdego domu. - Klasyczny, komfortowy dwupoziomowy dom i ponad 100 mkw. powierzchni to propozycja, która ma swoich odbiorców. Na parterze znajdą się: salon z kuchnią, pokój i garderoba lub, w drugim wariancie, dwa pokoje. Z kolei na piętrze nasz dział projektowy zaplanował dwie sypialnie, łazienkę i pomieszczenia gospodarcze. Na każdym z poziomów będzie komfortowa łazienka – opisuje Tomasz Pietrzyński, reprezentujący More Place.

Zdaniem naszego rozmówcy, preferencje mieszkaniowe poznaniaków znacząco się zmieniły. – Klienci poszukują dziś więcej przestrzeni, zarówno w ramach lokalu mieszkalnego, jak i w jego obrębie. Mamy nadzieję, że nasza propozycja odpowiada na takie zapotrzebowanie. Duży ogród oraz otoczenie przyrody stanowią wielką wartość o każdej porze roku, pozwalając na prawdziwy wypoczynek mieszkańców naszego osiedla – podsumowuje.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Nieruchomości Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Nieruchomości Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Z UE na pomoc Ukrainie trafiło 148 mld euro. Potrzebne jest dalsze wsparcie, także w kontekście wypracowania sprawiedliwego pokoju

Prezydent Rosji Władimir Putin ogłosił gotowość do podjęcia bezpośrednich rozmów pokojowych z Ukrainą, które mają się rozpocząć 15 maja w Stambule. USA i UE liczą, że Rosja zgodzi się na 30-dniowe zawieszenie broni i wstrzyma ataki na infrastrukturę krytyczną. Unia już zapowiedziała, że w przypadku odmowy zaostrzy sankcje. Europoseł PiS Arkadiusz Mularczyk apeluje o większą determinację UE w wykorzystaniu zamrożonych rosyjskich aktywów i wsparcie w odbudowie Ukrainy.

Polityka

Prof. L. Balcerowicz: Polska obok Turcji ma największy udział własności państwowej. Potrzebujemy odpolitycznienia gospodarki

Nacjonalizacja i repolonizacja polskiej gospodarki zapowiedziana przez Donalda Tuska wzbudziła mieszane komentarze i reakcje, głównie z powodu niedoprecyzowania, jakie działania miałaby oznaczać. Zdaniem prof. Leszka Balcerowicza to „mętny slogan”, za którym może się kryć wiele znaczeń, takich jak ograniczenie wpływu kapitału zagranicznego albo nacjonalizacja. Tymczasem tym, co naprawdę potrzebne jest gospodarce, jest wycofanie się z niej polityków i prywatyzacja spółek, których wciąż zbyt wiele znajduje się w gestii rządzących – ocenia ekonomista.

Przemysł

Trwa operacja zmiany wyposażenia indywidualnego żołnierzy. Potrzebny modułowy system „od stóp do głów”

Według zapowiedzi MON ten rok ma być przełomowy pod względem zmiany wyposażenia indywidualnego polskich żołnierzy. To efekt trwającej od 1,5 roku operacji Szpej, której celem jest modernizacja umundurowania oraz uzbrojenia i której rząd nadał wysoki priorytet. Podczas ubiegłotygodniowego forum Defence24 Days dwie polskie firmy przedstawiły swoją propozycję systemu wyposażenia „od stóp do głów” dla żołnierzy, którego zaletą ma być nie tylko kompleksowość, ale także modułowość i możliwość dostosowania do konkretnych potrzeb danego operatora.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.