iiyama prezentuje ProLite TE9218UWI-B1AG - nowy 92-calowy interaktywny monitor U
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
iiyama rozszerza portfolio profesjonalnych produktów o model ProLite TE9218UWI-B1AG - interaktywny 92" ekran dotykowy 5K UHD, który wprowadza współpracę i zaangażowanie w miejscu pracy na nowy poziom.
Interaktywny monitor ProLite TE9218UWI-B1AG zaprojektowane w taki sposób, aby zmienić sposób pracy, komunikacji i dzielenia się pomysłami w miejscu pracy i nie tylko. Niezależnie od tego, czy chodzi o sale konferencyjne, sale lekcyjne czy miejsca spotkań, ten 92” ekran dotykowy 21:9 Ultra-Wide wspiera kreatywność i produktywność.
Dzięki obsłudze Microsoft Teams Front Row ProLite TE9218UWI-B1AG po podłączeniu do platformy z system Windows z licencją Microsoft Teams Rooms umożliwia płynne organizowanie lub dołączanie do wirtualnych spotkań i wideokonferencji przy użyciu interaktywnego ekranu dotykowego jako głównego centrum komunikacji.
Ultraszerokie proporcje to również rozległa przestrzeń robocza, która jest w stanie pomieścić wiele okien, sprzyjając wielozadaniowości. Dużą zaletą ProLite TE9218UWI-B1AG jest też rozdzielczość 5K UHD, która oferuje ostry i wyraźny obraz na 92-calowym.
Najnowocześniejsza technologia PureTouch-IR+ zapewnia dokładne i precyzyjne reakcje na dotyk, a w zestawie znajdują się cztery rysiki antybakteryjne z dwiema końcówkami, które pozwalają na jeszcze sprawniejszą interakcję i dodawanie adnotacji przez kilku użytkowników.
Monitor wykorzystuje także bazująca na Androidzie 13 autorską platformę iiyama iiWare 11. Jest to bezpłatne i gotowe do wykorzystania rozwiązanie zawierające aplikacje ułatwiające współpracę i połączenie z różnymi programami, jak Note, Przeglądarka i możliwość podłączenia z Microsoft OneDrive i Google Drive za pomocą Cloud Drive, a to wszystko za pośrednictwem intuicyjnego i przyjaznego dla użytkownika oprogramowania.
Monitor wyposażony jest też w złącze USB typu C, które dostarcza wysokiej jakości sygnał wideo, audio i Touch za pośrednictwem jednego portu, a nawet ładuje urządzenie z mocą 100 W. Wbudowane głośniki oferują brzmienie wysokiej jakości, zapewniając krystalicznie czysty dźwięk podczas prezentacji, wideokonferencji lub odtwarzania multimediów, a zintegrowany 8-elementowy mikrofon dba o to, by głos użytkownika podczas wirtualnych spotkań i konferencji był słyszany głośno i wyraźnie.
Monitor iiyama ProLite TE9218UWI-B1AG jest już dostępny w sprzedaży u autoryzowanych partnerów.
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Nowe partnerstwo DXC Technology i SAP dla szybszego wdrażania innowacji w Polsce
AI w służbie analityki danych: nowe rozwiązania dla firm
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Budowa sieci szybkiej łączności dla polskiej energetyki wchodzi w kolejny etap. Czas usuwania awarii będzie krótszy
Spółka PGE Dystrybucja podpisała z firmą Ericsson umowę na dostawę blisko 600 systemów zasilania dla radiowych stacji bazowych i transmisyjnych węzłów agregacyjnych w ramach Programu LTE450. Jest to już ostatni kontrakt na dostawę kluczowych składników sprzętu telekomunikacyjnego sieci LTE450. Jego realizacja ma umożliwić budowę sieci o kluczowym znaczeniu dla sektora energetycznego, co przyspieszy jego cyfryzację.
Ochrona środowiska
Wzmocniona ochrona ponad 1,2 mln ha lasów. Część zostanie wyłączona z pozyskiwania drewna
Lasy Państwowe przedstawiły plan zwiększenia ochrony dla 17 proc. terenów leśnych, którymi zarządzają. To w sumie ponad 1,2 mln hektarów, z których 0,5 mln ha ma być całkowicie wyłączone z pozyskania drewna. Dodatkowa ochrona obejmie najcenniejsze przyrodniczo lasy w Polsce, w tym m.in. nadleśnictwa Puszczy Białowieskiej i najstarsze lasy w Polsce. Przedstawiciele LP podkreślają, że propozycja jest bezpieczna gospodarczo, ponieważ uwzględnia potrzeby przemysłu drzewnego i lokalnych mieszkańców.
Telekomunikacja
M. Wąsik: Potrzeba twardej reakcji UE na uszkodzenie kabli na Bałtyku. To element wojny hybrydowej
– Nie pohukiwanie w Parlamencie Europejskim, ale twarde sankcje, które Komisja powinna jak najszybciej zaproponować – mówi Maciej Wąsik, europoseł z PiS, zapytany o potrzebną reakcję państw Unii Europejskiej na uszkodzenie kabli biegnących na dnie Morza Bałtyckiego. Jak podkreśla, nikt nie ma wątpliwości, że to element wojny hybrydowej prowadzonej przez Rosję. Dlatego potrzebna jest jednolita i silna odpowiedź UE oraz większe wsparcie dla Ukrainy.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.