Komunikaty PR

Inwestycja „jak marzenie” ma generalnego wykonawcę

2024-06-13  |  10:20
Biuro prasowe
Kontakt
Adriana Kondratowicz
PR Expert

Przestrzenna 48/3
50-533 Wrocław
akondratowicz|prexpert.com.pl| |akondratowicz|prexpert.com.pl
+48 502 332 358
www.prexpert.com.pl

Firma Bouygues Immobilier Polska podpisała umowę z generalnym wykonawcą. Została nim firma Łucz-Bud, która zajmie się realizacją projektu Reve („Marzenie”). W ramach inwestycji powstanie łącznie 85 mieszkań położonych niedaleko Alei Jerozolimskich.

 

Reve to projekt z zieloną strefą relaksu dla mieszkańców, ogrodami deszczowymi i systemem automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie. Znajdą się w nim 1-, 2-, 3,- 4, a nawet 5-pokojowe mieszkania z ogródkami, balkonami, tarasami i charakterystycznymi loggiami. Najmniejsze mieszkanie będzie miało powierzchnię 28 mkw., a największe – aż 122 mkw. W ofercie są również lokale dwupoziomowe.

Generalnym wykonawcą tej inwestycji została firma Łucz-Bud, która jest na rynku od ponad 30 lat i w tym czasie zrealizowała wiele projektów budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, przemysłowego i użyteczności publicznej. Łucz-Bud ma umiejętności i technologie, które pozwalają sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom: – Jej solidność oraz skupienie na innowacji są kluczowe dla osiągnięcia naszego wspólnego celu, a więc stworzenia miejsca do życia, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i dopracowane w każdym detalu – mówi Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Łucz-Bud i Bouygues Immobilier Polska łączą siły w pierwszym, wspólnym projekcie mieszkaniowym. – Bardzo cieszymy się na tę współpracę i mamy nadzieję na jej kontynuację w przyszłości. Sprawdzeni partnerzy to dziś podstawa sukcesu – mówi Tomasz Mizera, członek zarządu i dyrektor zarządzający PHUB Łucz-Bud.

Oryginalna architektura i modne loggie

Reve wyróżnia się rozwiązaniami architektonicznymi. Styl inwestycji podkreślą ciekawie zaprojektowane loggie z płytką klinkierową na ścianach, zlokalizowane od strony ulicy. Autorami projektu są architekci z pracowni TZA – Aleksandra Targońska, Daniel Małek i Marcin Zadrożny, którzy w swojej pracy pod uwagę biorą przede wszystkim indywidualny charakter obiektu.

W częściach wspólnych inwestycji zdecydowano się na ciekawe rozwiązania kolorystyczne. Każda z klatek będzie miała swoją dominującą barwę – ceglastą czerwień lub zieleń awokado. Na ścianach pojawią się również modularne płytki w formie pikseli, które dopełnią całość.

Bouygues Immobilier Polska ponownie w tej dzielnicy

Reve to kolejna inwestycja francuskiego dewelopera w warszawskich Włochach. To właśnie tam kilka lat temu powstała Camélia z międzynarodowymi „zielonymi” certyfikatami, takimi jak BiodiverCity czy HQE. Obecnie Bouygues Immobilier Polska buduje kolejną inwestycję w tej dzielnicy. Nieopodal stacji kolejowej Aleje Jerozolimskie powstaje Avenir. Ten minimalistyczny budynek będzie posiadał 86 mieszkań o zróżnicowanym metrażu — od 26 aż do 139 mkw. i rozkładach od 1 do 5 pokoi. Inwestycję wyróżniają tarasy, które będą przynależały do mieszkań zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji. Na parterze budynku znajdą się też lokale usługowe.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: PR Expert
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Biurowiec firmy WIŚNIOWSKI w II etapie konkursu “Obiekt roku w systemach Aluprof Biuro prasowe
2024-07-23 | 10:20

Biurowiec firmy WIŚNIOWSKI w II etapie konkursu “Obiekt roku w systemach Aluprof

Do 16 sierpnia internauci mogą oddawać głosy na najciekawsze budynki architektoniczne Polski i świata, w plebiscycie „Obiekt Roku w systemach Aluprof”. Nowa siedziba firmy
Nieruchomości Czerwcowe odreagowanie budownictwa mieszkaniowego
2024-07-23 | 08:10

Czerwcowe odreagowanie budownictwa mieszkaniowego

Najnowsza informacja Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), prezentująca statystyki budownictwa mieszkaniowego w czerwcu oraz I poł. 2024 roku, zakomunikowała ich dość optymistyczne
Nieruchomości BRAK ZDJĘCIA
2024-07-23 | 08:00

Niski wkład własny - program BK 2% go przywrócił?

Polscy kredytobiorcy mogli już przywyknąć do tego, że bez wkładu własnego wynoszącego co najmniej 10% kosztów zakupu lokum lub budowy domu nie ma co wybierać się do banku. Taki wymóg dotyczący wkładu (10%)

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.