Komunikaty PR

5 inteligentnych funkcji FreeBuds Studio,z których będziesz korzystać codziennie

2020-10-26  |  16:30
Biuro prasowe

Huawei wprowadza na rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds Studio, pierwsze nauszne słuchawki marki, których inteligentne funkcje sprawią, że codzienna praca stanie się łatwiejsza, a relaks możliwy w niemal każdych warunkach.

 

Słuchawki FreeBuds Studio były jedną z nowości (obok wyróżnionego przez DxO Mark smartfona Mate 40 Pro) zaprezentowanych przez Richarda Yu – dyrektora zarządzającego w Huawei CBG Huawei podczas globalnej premiery flagowych smartfonów z serii Huawei Mate 40.

 

Pierwsze słuchawki nauszne od Huawei są nie tylko otwarciem marki na nową sferę produktów, ale przede wszystkim gwarantują jakość i komfort, który będzie odczuwalny na co dzień.

 

1. Bezkompromisowa jakość dźwięku

Freebuds Studio zapewniają najwyższej jakości transmisję dźwięku nawet w miejscach z wysokim natężeniem hałasu. Najnowsze słuchawki Huawei skutecznie ograniczają słyszalność dźwięków zewnętrznych nawet do 40 dB za pomocą zastowanej w nich wiodącej na rynku technologii aktywnej redukcji szumów (ANC) oraz innowacyjnej struktury izolacji akustycznej „TAT”. Słuchawki identyfikują rodzaj szumów otoczenia, po czym inteligetnie dostosowują tryb pracy do panujących dookoła warunków.

 

2. Rozmowy bez zakłóceń

Zastosowane w urządzeniu rozwiązania pozwalają także na prowadzenie rozmów telefonicznych czy połączeń wideo w każdych warunkach. Sześciomikrofonowy system redukcji szumów podczas połączeń pozwala wychwytywać głos kierunkowo i skutecznie skupiać słowa, maksymalnie wyciszając przeszkadzające w odbiorze dźwięki z otoczenia.

 

Ponadto, dzięki wbudowanej w Huawei Freebuds Studio podwójnej antenie, która pozwala na 360-stopniowy odbiór sygnału – korzystanie z urządzenia jest możliwe nawet w miejscach o silnych zakłóceniach sygnału (takich jak lotniska).Urządzenie automatycznie przełącza się na antenę z silniejszym sygnałem pozwalając na komfortową pracę, czy nieprzerwane korzystanie z rozrywki.

3. Wielozadaniowość

Dodatkowo słuchawki obsługują tryb „świadomość”, który pozwala użytkownikowi prowadzić rozmowy z innymi bez konieczności zdejmowania słuchawek. Po jego włączeniu słuchawki kontynuują działanie (odtwarzanie muzyki, odbiór podcastu, webinaru etc.) jednocześnie przepuszczając głosy z otoczenia. W taki sposób użytkownik może jednocześnie funkcjonować w świecie wirtualnym (z którym łączą go FreeBuds Studio) i kontrolować to, co dzieje się w najbliższym otoczeniu.

 

4. Podwójne połączenie

Jeszcze jednym atutem podnoszącym funkcjonalność najnowszych słuchawek Huawei jest możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie. Dzięki temu użytkownik może na stałe sparować słuchawki np. z komputerem i telefonem – urządzenie będzie towarzyszyć mu, niezależnie od charakteru zadań i wykorzystywanego wdanej chwili urządzenia – w pracy i podczas korzystania z rozrywki. To rozwiązanie, które zapewnia nie tylko komfort użytkowania, ale pomaga także oszczędzać czas.

 

Słuchawki FreeBuds Studio bez problemu łączą się nie tylko z urządzeniami Huawei, ale również innymi z systemem Android, iOS oraz Windows.

 

5. Wysoka wydajność i długi czas pracy

Długi czas pracy baterii sprawia, że urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do dłuższego korzystania, nawet podczas wyjazdów czy podróży.

W pełni naładowanie słuchawki pozwalają na nieprzerwane odtwarzanie muzyki, z użyciem ANC do 20 godzin lub do 24 godzin przy wyłączonym ANC. Co ważne, już 10 minut ładowania pozwala na dodatkowe 5 godzin pracy z włączonym ANC lub nawet 8 godzin – bez ANC. W natłoku codziennych spraw nie trzeba się więc martwić o odpowiednie przygotowanie sprzętu – FreeBuds Studio już w kilka minut będą gotowe, by towarzyszyć w pracy czy rozrywce przez cały dzień.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.