Ailleron otwiera się na region DACH i zaprasza do nowego biura w Wiedniu
Ailleron
Aleja Jana Pawła II 43b
31-864 Kraków
justyna.drogowska|ailleron.com| |justyna.drogowska|ailleron.com
511978931
ailleron.com
Dlaczego Austria?
Nowe biuro umożliwi Ailleron jeszcze skuteczniejsze działanie na rynkach regionu DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria). Już w 2023 Ailleron nawiązał współpracę z 2 związkami leasingowymi, których misją jest rozwój technologiczny i budowanie wartościowych partnerstw biznesowych w tej części Europy. Współpraca ze Związkiem Niemieckich Firm Leasingowych (BDL) oraz Austriackim Stowarzyszeniem Firm Leasingowych (VÖL), umacnia pozycję całej firmy i motywuje do dalszych intensywnych działań.
Partnerstwa biznesowe nawiązane w tym regionie umacniają szeroką ofertę Ailleron - innowacyjnych usług i rozwiązań technologicznych w dziedzinie oprogramowania finansowego. Dzięki temu Ailleron może odpowiadać na potrzeby swoich klientów jeszcze szybciej i lepiej, zapewniając jednocześnie sprawdzony pakiet rozwiązań i gotowych do użycia komponentów. Lokalne biuro to również nowe możliwości współpracy z partnerami biznesowymi oraz budowanie mocnej sieci kontaktów w branży finansowej.
“Nowy oddział w Austrii otwiera nowe możliwości dla Ailleron i pozwala nam efektywniej wspierać kluczowe firmy finansowe w regionie DACH naszym specjalistycznym know-how, usługami technologicznymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie oprogramowania.” - wyjaśnia Kamil Portka, General Manager LeaseTech w Ailleron.
Inspirujące otwarcie biura
Na wydarzenie, zorganizowane 25 stycznia 2024 roku w Wiedniu zaproszono przedstawicieli największych firm finansowych z Austrii – banków, firm leasingowych i ubezpieczeniowych. Zaplanowano wiele ciekawych prezentacji, m.in. studium przypadków wdrożeń dla renomowanych firm finansowych. Eksperci Ailleron z najwyższego szczebla: Piotr Piątosa (COO Ailleron), Kamil Portka (General Manager LeaseTech) czy Maciej Kasprzak (General Manager Financial Technology Services) opowiedzieli o tym, jak bardzo automatyzacja i cyfryzacja poprawiły jakość usług w tych firmach. Wspólnie z uczestnikami spotkania zagłębili się również w trendy, które będą kształtować cyfrową obsługę klienta w najbliższych latach. Podczas eventu pojawiły się również pasjonujące dyskusję na temat najbardziej efektywych rozwiązań dla kluczowych wyzwań technologicznnych w 2024 roku.
Uczestnicy spotkania przyswoili praktyczną i specjalistyczną wiedzę w następujących tematach:
-
Cyfryzacja w praktyce - głos naszych klientów
-
Znaczenie rozwiązań skoncentrowanych na danych
-
Dlaczego hiperpersonalizacja jest przyszłością w usługach finansowych?
Międzynarodowy rozwój Ailleron
Intensyfikacja działań w regionie DACH wynika między innymi ze wzrostu zainteresowania austriackich firm leasingowych technologicznymi rozwiązaniami w obszarze procesów obsługi klientów końcowych oraz poprawy customer experience (CX). Świeżym przykładem wdrażania najnowszych trendów i sprawnej cyfryzacji usług lesingowych jest firma Raiffeisen Leasing, która od listopada 2022 r. jest klientem Ailleron.
Portfolio klientów Ailleron oraz rozmaite projekty wdrażane przez ten znakomity zespół, potwierdzają specjalizację firmy w zakresie technologii finansowej oraz innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Z kolei otwarcie oddziału Ailleron w Austrii to kolejny krok na drodze umocnienia międzynarodowej pozycji biznesowej.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Negocjacje między UE i USA w sprawie ceł trwają. Przełom możliwy podczas czerwcowej wizyty Trumpa w Europie
Czas, jaki Donald Trump zostawił krajom obłożonym cłami na negocjacje, zbliża się do półmetka. Umowę podpisała Wielka Brytania, ogłoszono również porozumienie z Chinami. Unia Europejska, która jest czwartym partnerem handlowym USA, do niedawna zdawała się nie czynić żadnych postępów w rozmowach. Jednak negocjacje trwają. Zdaniem europosła Michała Szczerby z PO stanowisko Unii powinno być twarde, a przede wszystkim jednomyślne. Okazją do rozmów może być wizyta Trumpa na czerwcowym szczycie NATO w Hadze.
Przemysł
Unijne programy szansą dla polskiego przemysłu zbrojeniowego. Wkrótce uruchomione będzie 150 mld euro na niskooprocentowane pożyczki

Prace nad uruchomieniem instrumentu pożyczkowego SAFE są na ostatniej prostej. Jak poinformował MON, po wielu tygodniach negocjacji został on przyjęty przez stałych przedstawicieli państw członkowskich przy UE. Wdrożenie SAFE oznacza uruchomienie 150 mld euro niskooprocentowanych pożyczek na finansowanie inwestycji państw członkowskich w obronność. Wysiłki krajowe i unijne koncentrują się teraz na zwiększaniu potencjału europejskiego przemysłu obronnego i budowaniu zdolności obrony i odstraszania.
Konsument
Roboty w służbie środowisku. Ograniczanie ilości odpadów możliwe dzięki automatyzacji

Sztuczna inteligencja i robotyka już dziś pomagają firmom ograniczać swój wpływ na środowisko. Korzyści z inwestycji w zaawansowaną automatyzację odczuwają także konsumenci. Przykładem może być automatyczny system pakowania wdrażany przez Amazon. Robot dostosowujący każdorazowo rozmiar papierowego opakowania do danego produktu pozwolił już zaoszczędzić 3 mln t materiału opakowaniowego, co oznacza dla kupujących mniej materiałów do utylizacji i prostszy recykling.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.