Ailleron zdobywcą Srebrnego Godła QI 2024 w programie Najwyższa Jakość Quality I
Ailleron
Aleja Jana Pawła II 43b
31-864 Kraków
justyna.drogowska|ailleron.com| |justyna.drogowska|ailleron.com
511978931
ailleron.com
Kapituła konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2024 jednogłośnie przyznała firmie Ailleron tytuł Laureata i Srebrne Godło QI 2024 w kategorii QI Services za dostarczanie najwyższej jakości usług w obszarze oprogramowania dla sektora finansowego.
Ailleron SA to pionier w dziedzinie rozwoju innowacyjnych rozwiązań IT i oprogramowania dla globalnego sektora finansowego. Oferta firmy adresowana jest do banków, firm leasingowych i fintechów. Eksperci Ailleron tworzą i kreują zaawansowane technologicznie produkty oparte na chmurze obliczeniowej i sztucznej inteligencji, wspierając klientów w modernizacji ich biznesu w zgodzie z najnowszymi trendami technologicznymi.
Jury XVIII edycji konkursu wysoko oceniło zaangażowanie firmy w projektowanie innowacyjnych rozwiązań dla branży finansowej. Portfolio Ailleron obejmuje szereg usług i produktów, począwszy od platform danych klientów, narzędzia wykorzystujące możliwości generatywnej sztucznej inteligencji, poprzez wieloplatformowe aplikacje mobilne oraz platformę interaktywnej komunikacji i zdalnej sprzedaży dla banków LiveBank, aż po autorskie rozwiązania dla branży leasingowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu interfejsów użytkownika, modernizacji aplikacji, świadczeniu usług chmurowych i dostarczeniu rozwiązań DevOps, Ailleron pomaga firmom finansowym poruszać się po złożonym świecie cyfrowych technologii.
Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program promujący skuteczne metody zarządzania jakością w firmach, instytucjach i samorządach. Kapituła konkursu wskazuje podmioty oferujące klientom usługi lub produkty uznawane za najlepsze w swojej kategorii. Misją tego corocznego przedsięwzięcia jest motywowanie Laureatów do nieustannego polepszania wyników, stosowania najlepszych rynkowych praktyk i utrzymywania wysokich standardów.
O obiektywność ocen dbają niezależne instytucje patronujące – Polski Komitet Normalizacyjny, Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Otrzymanie Godła QI 2024 potwierdza, że wyróżnieni nim Laureaci wprowadzają w swoich organizacjach najwyższe standardy zarządzania. To także wyraźny sygnał dla klientów, że oferowane przez daną firmę usługi i produkty są zgodne z restrykcyjnymi normami jakości.
Jason Statham w World of Tanks
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Nowe partnerstwo DXC Technology i SAP dla szybszego wdrażania innowacji w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.