Brother dodał do oferty 3 monochromatyczne drukarki laserowe
Firma Brother dodała do portfolio 3 wydajne monochromatyczne drukarki laserowe. Nowe kompaktowe modele Brother – HL-L2402D, HL-L2442DW, HL-L2460DN umożliwiają łatwą konfigurację, proste podłączenie oraz szybkie i perfekcyjne wydruki. Drukarki zostały zaprojektowane z myślą o wydajności i szybkości drukowania oraz zachowaniu niskich kosztów druku.
Nowe monochromatyczne drukarki HL-L2402D i HL-L2442DW pozwalają na wydruk 30 stron na minutę oraz 15 stron w trybie dwustronny. Oba modele mają 64 MB pamięci wewnętrznej, podajnik papieru na 250 arkuszy. Dodatkowo w zestawie z urządzeniem kupujący otrzymuje toner o wydajności do 700 stron. Brother HL-L2442DW ma wbudowany panel sterowania z jednowierszowym wyświetlaczem LCD oraz umożliwia łączność za pomocą WiFi 5GHz i USB. Model HL-L2460DN umożliwia wydruk 34 stron na minutę oraz 16 stron przy druku dwustronnym. Drukarka posiada panel sterowania z jednowierszowym wyświetlaczem LCD i 128 MB pamięci wewnętrznej. Brother HL-L2460DN pozwala na podłączenie przez Interfejsy Fast Ethernet i USB.
Drukarki HL-L2442DW i HL-L2460DN posiadają opcję obsługi drukarki za pomocą aplikacji Brother Mobile Connect, dzięki czemu użytkownik może zlecać druk, gdy nie jest przy urządzeniu i sprawnie zamawiać oryginalne materiały eksploatacyjne. Wszystkie modele posiadają funkcje bezpieczeństwa zgodne z najnowszymi normami branżowymi, dzięki czemu spełniają kryteria przepisów dotyczących ochrony prywatności i przetwarzanych danych.
W laserowych drukarkach monochromatycznych HL-L2402D, HL-L2442DW i HL-L2460DN została wykorzystana technologia druku wysokiej jakości, która zapewnia za każdym razem nieskazitelne i profesjonalne wydruki. Modele oferują dużą pojemność podajnika papieru i tacy wyjściowej, która pozwala na dłuższe drukowanie. Drukarki zostały skonstruowane w taki sposób, aby pomóc przedsiębiorstwom utrzymać niskie koszty druku. System oddzielonego bębna i tonera oraz dołączona do zestawu kaseta z tonerem o wydajności do 700 stron pomoże zaspokoić potrzeby biznesu w zakresie druku oraz wygenerować oszczędności. Dodatkowo w sprzedaży jest dostępny toner, który pozwala na wydrukowanie aż do 3000 stron, dzięki czemu można znacząco obniżyć koszt wydruku jednej strony i zmniejszysz częstotliwość wymiany.
Powyższe modele wprowadzone do portfolio Brother są objęte 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na temat nowych rozwiązań można znaleźć na stronie www.brother.pl.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.