Dreame H13 Pro: odkurzacz pionowy do pracy na mokro i sucho
Warszawa, 1 sierpnia 2024 r. - Dreame Technology, specjalista w dziedzinie innowacyjnych sprzętów z kategorii AGD, wprowadza nowy odkurzacz pionowy typu Wet & Dry – Dreame H13 Pro. Debiutujące 1 sierpnia 2024 r., zaawansowane urządzenie czyszczące może pochwalić się szeregiem nowych funkcji. Zaprojektowane zostało z myślą o zapewnieniu wyjątkowej wydajności i łatwości użytkowania.
Czyści się sam
Sprzątanie domu to nierówna walka z pojawiającymi się znikąd zabrudzeniami. Dodatkowo przyrządy, z których korzystamy, jak mop, po zakończeniu prac są brudne i należy je wyczyścić. Nowy odkurzacz pionowy Dreame H13 Pro zmienia zasady gry. Po zadokowaniu, urządzenie automatycznie czyści się i suszy, aby dać pewność, że zawsze jest gotowe do kolejnego zadania. Wałek do czyszczenia na mokro płukany jest w stacji za pomocą gorącej wody o temperaturze 60°C, aby skutecznie usunąć nawet tłuste pozostałości i bakterie. Osadzające się na nim włosy i sierść również nie są problemem – dzięki naprzemiennym ruchom do przodu i do tyłu zostają one wyłapane przez specjalnie w tym celu zaprojektowany moduł, aby w konsekwencji trafiły do zbiornika na brudną wodę, z którego łatwo pozbyć się zanieczyszczeń.
Czyste i suche podłogi, również w kątach
Dreame H13 Pro pozwala zapomnieć o brudnych śladach na listwach przypodłogowych i meblach. Jego szeroka, obrotowa szczotka dotrze do każdego zakamarka, osiągając 520 obrotów na minutę, aby umożliwić usunięcie nawet uporczywego brudu. Potężna siła ssania – 18,000 Pa – pozostawia podłogi lśniąco czyste i minimalizuje ilość pozostawionej wilgoci, dzięki czemu idealnie nadaje się do delikatnych podłóg.
Samodzielne suszenie z udziałem gorącego powietrza i cyklem odwirowania
Po zakończeniu sprzątania, Dreame H13 Pro suszy się samodzielnie w zaledwie 30 minut. Szczotka obraca się z dużą prędkością, aby pozbyć się większości wody, a jej pozostała część suszona jest gorącym powietrzem. Rozwiązanie to zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i konserwuje włókna szczotki, zapewniając optymalne rezultaty czyszczenia.
Wygoda obsługi
Dreame H13 Pro zapewnia również większy komfort użytkowania. Nowe, płynnie poruszające się kółka sprawiają, że manewrowanie urządzeniem nie wymaga wysiłku, a przednie diody LED oświetlają kurz i brud, sprawiając, że żadne zabrudzenia nie zostaną pominięte.
Większe możliwości
Dzięki zastosowaniu baterii o zwiększonej pojemności, Dreame H13 Pro zapewnia do 40 minut sprzątania, co sprawia, że jest odpowiednim rozwiązaniem na większe przestrzenie. Urządzenie jest również wyposażone w funkcję automatycznego wykrywania zabrudzeń oraz możliwość kontroli mocy dla większej wydajności.
Cena i dostępność
Dreame H13 Pro, dostępny jest od 1 sierpnia 2024 r. w sklepach: Dreame Online Store, RTV-Euro, Mediaexpert, MediaMarkt, al.to oraz morele.net. Dokonując zakupu w dniach 1-7 sierpnia 2024 r. urządzenie dostępne będzie w cenie 2,299 zł. Po minięciu czasu obowiązywania promocji Dreame H13 Pro, dostępne będzie w cenie 2,599 zł.
O Dreame Technology
Założone w 2017 roku Dreame Technology skupia swoje działania na inteligentnych urządzeniach do użytku domowego, aby realizować wizję zwiększania jakości życia poprzez technologie. Śledź nas na portalach Facebook, Instagram, YouTube. Więcej informacji: www.dreame-polska.pl
Jason Statham w World of Tanks
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Nowe partnerstwo DXC Technology i SAP dla szybszego wdrażania innowacji w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Polityka
Konkurencyjność UE priorytetem nowej Komisji Europejskiej. Wśród barier do eliminacji nadmierna biurokracja
Komisja Europejska w nowym składzie, pod wodzą Ursuli von der Leyen, właśnie rozpoczyna swoją kadencję. Zgodnie z zapowiedziami ma się skupić na ożywieniu stojącej w miejscu gospodarki UE, zwiększeniu konkurencyjności, odblokowaniu inwestycji i zniwelowaniu luki innowacyjnej dzielącej ją od Stanów Zjednoczonych i Chin. Dużym wyzwaniem będzie także zmniejszenie uciążliwej biurokracji, również w dostępie do europejskich funduszy.
Infrastruktura
Stan budynków w Polsce poprawia się zbyt wolno. Ma to negatywny wpływ na klimat i zdrowie mieszkańców
W ciągu ostatnich ośmiu lat kluczowe statystyki dotyczące stanu budownictwa i zdrowia publicznego na poziomie UE się nie poprawiły. Budynki nadal zużywają zbyt dużo energii, emitują coraz więcej gazów cieplarnianych, a liczba inwestycji w poprawę efektywności energetycznej wręcz maleje, co skutkuje coraz niższym rocznym wskaźnikiem renowacji. Tym samym budynki w Europie nadal nie zapewniają ich użytkownikom zdrowych i komfortowych warunków, co przekłada się na gorsze samopoczucie i problemy zdrowotne – pokazuje najnowsza, ósma edycja raportu „Barometr zdrowych budynków”.
Problemy społeczne
40 proc. Polaków nie czuje się zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby. Obawiają się problemów z dostępem do leczenia i jego finansowaniem
Większość Polaków obawia się chorób cywilizacyjnych, takich jak nowotwory i choroby sercowo-naczyniowe. Niemal 40 proc. nie czuje się w pełni zabezpieczonych na wypadek poważnej choroby – wynika z badania zleconego przez Nationale-Nederlanden. Badani obawiają się nie tylko braku zabezpieczenia finansowego, lecz także problemów z uzyskaniem pomocy lekarskiej i dostępem do badań. W odpowiedzi na te potrzeby Nationale-Nederlanden i Grupa LUX MED stworzyły we współpracy ofertę ubezpieczeniową łączącą pomoc finansową i usługi medyczne.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.