Komunikaty PR

Dzięki motoroli razr 5G żyj chwilą obecną, zachowując kontakt z tym, co ważne

2020-10-23  |  15:00
Biuro prasowe

Motorola wprowadziła przełomowe rozwiązania konstrukcyjne w pierwszym na świecie składanym telefonie, a ewolucja modelu razr obejmująca między innymi łączność 5G była też okazją do dalszych udoskonaleń wzornictwa i mechaniki urządzenia. Główną rolę w procesie projektowania wprowadzonego niedawno na rynek modelu razr 5G odegrały opinie użytkowników poprzedniej generacji. Dzięki temu powstało niezrównane połączenie kultowego wzornictwa oraz funkcjonalności kompaktowego telefonu.

Na smartfonach polegamy w większym stopniu niż kiedykolwiek przedtem — szczególnie w obecnych, niepewnych czasach, gdy przechodzimy do „nowej normalności”. Użytkownicy czują się przywiązani do swoich urządzeń i chcą zachować łączność, a jednocześnie wciąż żyć chwilą obecną. Doskonałym rozwiązaniem jest razr 5G o nowej, składanej konstrukcji z zaawansowanym i przyciągającym uwagę ekranem zewnętrznym Quick View.

Wyświetlacz Quick View w razr 5G umożliwia między innymi przeglądanie powiadomień, nawiązywanie połączeń, robienie selfie czy odtwarzanie muzyki. Wszystko to można robić bez otwierania telefonu, a zatem i bez odwracania uwagi od ważnych rzeczy dziejących się w danej chwili.

Intuicyjny ekran główny umożliwia szybkie przewijanie powiadomień oraz decydowanie o tym, czym trzeba się zająć natychmiast, a co może poczekać. Na wyświetlaczu Quick View można od razu nawiązać połączenie lub odpowiedzieć na wiadomość, a jeśli chcesz poświęcić na to więcej czasu, możesz skorzystać z wewnętrznego ekranu FlexView. Funkcja ta ma ułatwiać obsługę smartfonu, ale też usprawnić korzystanie z niego — kiedy razr 5G jest zamknięty utrzymujemy koncentrację na tym, co ważne i nie jesteśmy rozpraszani przez inne aplikacje.

Aparat o rozdzielczości 48 MP1 z technologią Quad Pixel zapewni piękne zdjęcia pełne szczegółów o nasyconych kolorach niezależnie od warunków oświetleniowych. W sytuacji, gdy mamy nieco gorsze światło z pomocą przyjdzie nam technologia Quad Pixel łącząca 4 piksele w jeden oraz tryb nocnych zdjęć, który za sprawą dedykowanego oprogramowania pozowli wydobyć obrazy z mroku. Kiedy telefon jest zamknięty może też pełnić funkcje najbardziej zaawansowanego aparatu do selfie na rynku2, a to właśnie dzięki wyświetlaczowi Quick View, który zapewni nam podgląd wykonywanego autoportretu.

Dwa  ekrany w razr 5G to nie tylko jedyne takie rozwiązanie na rynku z perspektywy designu, ale także wiele atrakcyjnych funkcji aparatu, które są po prostu niemożliwe na innych urządzeniach:

  • Animacja aparatu pomaga utrzymać uwagę modela, pokazując mu zabawną animację na ekranie Quick View, gdy aplikacja aparatu jest otwarta na głównym wyświetlaczu Flex View. Funkacja ta jest szczególnie przydatna dla rodziców, którym trudno jest uchwycić dziecko patrzące w obiektyw kamery.
  • Funkcja Natychmiastowy podgląd wyświetla podgląd zrobionego zdjęcia na ekranie Quick View, a także możliwość przejścia do jego dalszej edycji.
  • Podgląd zewnętrzny odzwierciedla obraz z wizjera na ekranie Quick View, dzięki czemu fotografowane osoby mogą zobaczyć zdjęcie, zanim zostanie zrobione.

Razr 5G zapewnia użytkownikom pełną kontrolę nad swoim działaniem poprzez dostosowanie funkcji wyświetlacza Quick View. Przy użyciu panelu aplikacji można bezpośrednio z wyświetlacza Quick View otwierać dowolne pobrane aplikacje bez konieczności otwierania telefonu. MyUX, czyli oprogramowanie własne marki Motorola pozwala dodatkowo na stworzenie osobistych motywów przy użyciu unikatowych fontów, kolorów i ikon, dzięki czemu telefon będzie naprawdę niepowtarzalny.

Nawet gdy razr 5G jest zamknięty, za pomocą wyświetlacza Quick View swobodnie odtworzymy muzykę, uzyskamy wskazówki dojazdu, zapłacimy jednym dotknięciem i skorzystamy z Asystenta Google.

Razr 5G to kultowy telefon z klapką w nowoczesnym wydaniu, który dowodzi, że największe możliwości mogą się kryć w najmniejszych urządzeniach. Jest kieszonkowy, ale jednocześnie w pełni funkcjonalny. Minimalistyczny, ale potężny w swoich możliwościach. Dzięki wszystkim tym i wielu innym funkcjom nie odrywa Cię od chwili obecnej. Razr 5G to zupełnie nowy sposób interakcji z telefonem, który zmienia dotychczasowe przyzwyczajenia i kreuje nowe.

Dostępność

Motorola razr 5G jest dostępna w sprzedaży w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 6499 zł w ofertach RTV Euro AGD, Media Expert, x-kom, Media Markt; oraz operatorów Plus i T-Mobile, a także na stronie www.motorola.com/pl. Obecnie dostępny jest jeden wariant kolorystyczny – Polished Graphite (czarny); w przyszłości pojawią się również wersje Blush Gold (różowe złoto) i Liquid Mercury (srebrny).

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Technologia wyrównuje szanse małych sklepów Biuro prasowe
2020-12-03 | 11:00

Technologia wyrównuje szanse małych sklepów

Nowoczesne rozwiązania technologiczne dla tradycyjnych sklepów za rogiem są dostępne na naszym rynku już od kilkunastu miesięcy i pozawalają małym sklepom konkurować z dużymi
IT i technologie Delock wprowadza kable SATA dla pasjonatów moddingu
2020-12-03 | 11:00

Delock wprowadza kable SATA dla pasjonatów moddingu

PC może nie tylko działać, ale i wyglądać. Wiedzą o tym doskonale komputerowi moderzy, którzy tworzą niepowtarzalne maszyny. Z myślą o entuzjastach firma Delock przygotowała
IT i technologie Cooler Master MM720 – do 70 mln kliknięć i mycie pod bieżącą wodą
2020-12-03 | 11:00

Cooler Master MM720 – do 70 mln kliknięć i mycie pod bieżącą wodą

Cooler Master MM720 to mysz gamingowa, która ma zachwycać precyzją, lekkością, możliwościami i trwałością. W parze z topową specyfikacją idzie praktyczny design, który

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Bankowość

Banki ograniczają dostęp do kredytów z obawy o wypłacalność klientów. W najgorszej sytuacji są branże objęte lockdownem

Pod wpływem kolejnego lockdownu i wciąż niskich stóp procentowych, które ograniczają możliwość zarabiania na kredytach, część banków zaostrza swoją politykę w zakresie udzielania kredytów hipotecznych. Do uzyskania finansowania trzeba mieć wyższy wkład własny, pewniejszą formę zatrudnienia lub zabezpieczenie kredytu. Zaostrzone kryteria dotyczą też produktów finansowych dla firm. Szczególnie dotknięte obostrzeniami są podmioty z branż, których działalność wciąż jest ograniczona.

Ochrona środowiska

Nowa strategia Komisji Europejskiej oznacza wysyp inwestycji budowlanych w ciągu kolejnych 10 lat. Renowacji wymaga większość domów w Polsce

Nowa strategia Komisji Europejskiej na rzecz fali renowacji zakłada, że do 2030 roku odnowionych zostanie 35 mln budynków w Europie. Ma to zwiększyć ich efektywność energetyczną, czego efektem ma być m.in. poprawa jakości życia mieszkańców oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych w Europie. Nowa strategia wiąże się jednak z bardzo ambitnym celem inwestycyjnym, a więc zwiększonym zapotrzebowaniem na usługi budowlane. Branża w Polsce już dziś zmaga się z niedoborem pracowników, co przy zwiększonym popycie może okazać się poważnym problemem, który w dodatku może doprowadzić do wzrostu kosztów całej inwestycji.

Problemy społeczne

Na nietrzymanie moczu cierpi nawet kilka milionów Polaków, a tylko 1/3 zgłasza się do lekarza. Problemem jest także brak refundacji leków i terapii

W Polsce żyje 2–3 mln osób z zespołem pęcherza nadreaktywnego. W Europie z powodu tej choroby cierpi blisko 50 mln pacjentów. OAB to jedna z odmian nietrzymania moczu (NTM), które wciąż postrzegane jest jako choroba wstydliwa, dlatego diagnozy stawiane są za rzadko i zbyt późno. Nieleczona potrafi zrujnować życie bardziej niż cukrzyca czy nadciśnienie. Chorzy wycofują się z życia zawodowego, towarzyskiego, tracą rodziny, zmagają się z wykluczeniem społecznym czy depresją. Jak przekonuje Stowarzyszenie Osób z NTM UroConti, w Polsce wciąż nie mają wystarczającego wsparcia w systemie ochrony zdrowia.

 

Prawo

Pracodawca może zwolnić pracowników z obowiązku noszenia maseczki w biurze. Jeśli tego nie zrobi, może ukarać podwładnego za jej brak

Zgodnie z nowym rozporządzeniem, które weszło w życie 2 grudnia, pracownicy mają obowiązek noszenia maseczki w zakładach pracy, jeżeli w pomieszczeniu przebywa więcej niż jedna osoba, chyba że pracodawca postanowi inaczej. Jest to złagodzenie poprzedniej regulacji, która weszła w życie w sobotę. – Wątpliwości interpretacyjne budził w niej m.in. zwrot „miejsce ogólnodostępne w zakładzie pracy" – mówi Wojciech Bigaj, radca prawny i partner w Kancelarii Baran Książek Bigaj.