F5 Networks wzmacnia zespół liderów
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.
Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl
Firma F5, Inc. (NASDAQ: FFIV), globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa i dostarczania aplikacji wielochmurowych, powołuje dwóch nowych członków zespołu kierowniczego. Lyra Schramm obejmuje rolę Executive Vice President i Chief People Officer, a Kunal Anand dołącza do firmy jako Executive Vice President i Chief Technology Officer. Zarówno Schramm, jak i Anand będą raportować bezpośrednio do François Locoh-Donou, Prezesa i CEO F5 Networks.
Lyra i Kunal wnoszą do zespołu nie tylko kompetencje biznesowe i świeże perspektywy, które podniosą standardy F5, ale również są pokornymi, hojnymi i autentycznymi liderami, co świetnie wpisuje się w naszą kulturę doskonałości – mówi François Locoh-Donou. – Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jaki wpływ będą mieli na naszą działalność, wspierając naszą misję zasilania i ochrony aplikacji używanych przez miliony ludzi na całym świecie.
Lyra Schramm, jako nowa Chief People Officer, będzie odpowiedzialna za inicjatywy i prowadzenie działań związanych z zarządzaniem personelem, wspierając misję firmy F5, mającą na celu stworzenie lepszego cyfrowego świata. Schramm wnosi do F5 bogate doświadczenie zdobyte w dynamicznie rozwijających się innowacyjnych i filantropijnych sektorach oraz świeże spojrzenie na budowanie innowacyjnej kultury pracy w F5. Jej ostatnie stanowisko w Google jako Vice President, Strategy and Innovation, a także doświadczenie zdobyte w Amazon Web Services i Gates Foundation, podkreślają jej umiejętność do wprowadzania transformacyjnych zmian.
Kultura F5 skoncentrowana na ludziach i wysokiej wydajności głęboko rezonuje z moimi wartościami – mówi Lyra Schramm. – Intryguje mnie możliwość wzbogacenia naszego miejsca pracy o kulturę innowacji, inspirującą pracowników do wyznaczania wyższych celów. F5 to wyjątkowe miejsce i nie mogę się doczekać, aby przyczynić się do budowy i rozwijania kultury naszej firmy, kierując jednocześnie inicjatywami dostosowanymi do kolejnej fazy naszego rozwoju.
Kunal Anand, jako nowy Chief Technology Officer, będzie odpowiedzialny za kształtowanie wizji technologicznej F5. Do firmy przynosi głęboką ekspertyzę m.in. w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz danych, co wesprze F5 w utrzymaniu pozycji lidera w zabezpieczaniu aplikacji, w tym bezpieczeństwa API. Jego doświadczenie zdobyte jako CTO i Chief Information Security Officer (CISO) w Imperva oraz współzałożyciel startupu zajmującego się bezpieczeństwem aplikacji, Prevoty, a przedtem także kluczowe role w BBC Worldwide i NASA’s Jet Propulsion Laboratory, potwierdzają jego zdolności do definiowania wizji technologicznej przyszłości.
F5 jest liderem branży w zakresie bezpieczeństwa i dostarczania aplikacji wielochmurowych – komentuje Kunal Anand. – Jestem podekscytowany możliwością dołączenia do niezwykle utalentowanego zespołu F5 w tak przełomowym momencie dla branży, gdy wszyscy starają się lepiej radzić sobie ze złożonością i bezpieczeństwem, pomagając organizacjom uwolnić potencjał przetwarzania rozproszonego i AI.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.