GoodSync - popularne narzędzie do synchronizacji plików i kopii zapasowych trafi
Prostota użycia, szerokie możliwości i niezawodność - takie mają być kluczowe zalety narzędzia do synchronizacji plików GoodSync. Oprogramowanie dostępne dotychczas dla głównych platform mobilnych i komputerów trafiło właśnie do sklepu AppCentral, poszerzając możliwości dysków NAS Asustor.
GoodSync to popularna aplikacja, która pozwala na dwukierunkową synchronizację plików i tworzenie kopii zapasowych danych. Jest ona dostępna na wszystkie wiodące platformy - iOS, Androida, macOS i Windows, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na aktualne dane i backupy danych z większości urządzeń. Od teraz z tego narzędzia mogą korzystać także posiadacze dysków sieciowych firmy Asustor.
Aplikacja ma pozwalać, poprzez analizę zawartości, na łatwe zabezpieczenie cennych plików, takich jak: zdjęcia, dokumenty czy wiadomości ze skrzynek mailowych. Wśród wspieranych protokołów znajdują się m.in. SFTP, FTP czy WebDAV. Producent chwali się też bezpośrednią integracją z licznymi usługami chmurowymi. Na liście znajdują się m.in. Amazon S3, Google Docs, Drive i Team Drive, Office 365 wraz z OneDrive i Sharepointem, Dropbox i Box.
Na dobry początek, dzięki partnerstwu firm Asustor i GoodSync, użytkownicy zainteresowani zakupem licencji na narzędzie GoodSync, mogą sporo zaoszczędzić. Z kodem “ASUSTOR” ceny subskrypcji spadają nawet o kilkadziesiąt procent, a rabat rośnie wraz z długością kontraktu. Promocja nie ma określonego czasu trwania i gwarantowanych poziomów zniżek, więc zapewne nie warto zwlekać. Aplikację można pobrać w sklepie AppCentral, a licencję nabyć bezpośrednio u jej twórców.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.