Hisense TV w czołówce światowego rynku telewizorów w Q1 2024 r.
Attention Marketing
ul. Ogrodowa 58
00-876 Warszawa
m.sokolowski|attentionmarketing.pl| |m.sokolowski|attentionmarketing.pl
795520960
attentionmarketing.pl/
Hisense, światowy lider w dziedzinie elektroniki użytkowej i urządzeń gospodarstwa domowego, umacnia swoją pozycję na globalnym rynku telewizorów. Najnowsze dane Omdia, wiodącego międzynarodowego instytutu badań rynkowych, wskazują, że w Q1 2024 r. globalne dostawy telewizorów Hisense osiągnęły 6,32 mln egzemplarzy, co stanowi 13,6% udziału w globalnym wolumenie sprzedaży. To pozwoliło Hisense utrzymać 2. miejsce na światowym rynku telewizorów, osiągając przychody z dostaw na poziomie 12,1%.
Hisense nie tylko zajmuje czołową pozycję nie tylko w globalnym wolumenie dostaw telewizorów, ale również jako lider w kategorii 100-calowych telewizorów oraz telewizorów laserowych. W pierwszym kwartale 2024 roku Hisense osiągnęła 53,4% udziału w globalnym rynku telewizorów laserowych, utrzymując tę pozycję od 2023 roku.
Hisense jest oficjalnym partnerem UEFA EURO 2024™ po raz trzeci z rzędu. W ramach tego partnerstwa firma rozpoczęła kampanię „BEYOND GLORY” z udziałem legendarnych bramkarzy Ikera Casillasa i Manuela Neuera, globalnych ambasadorów marki.
Specjalnie dla fanów sportu, Hisense zaprojektowała Mini-LED ULED U7N, oficjalny telewizor UEFA EURO 2024™. Ten model przenosi oglądanie piłki nożnej na nowy poziom dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania 240 Hz oraz trybowi 120 Hz Ultra Motion i AI Sports, które zapewniają widzom niesamowite wrażenia, przenosząc ich w samo serce gry.
O Hisense
Hisense to globalna marka obecna w ponad 160 krajach, specjalizująca się w urządzeniach multimedialnych, sprzęcie AGD oraz inteligentnych systemach IT. Firma zyskała reputację dzięki pionierskim rozwiązaniom oraz nieustannemu dążeniu do doskonałości. Hisense nie tylko spełnia najwyższe standardy jakości, ale także nieustannie wprowadza innowacje, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom konsumentów. Dzięki ciągłym innowacjom i zaangażowaniu w doskonałość, Hisense umacnia swoją pozycję jako wiodący globalny gracz na rynku elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego.
Kup monitor MSI QD-OLED i odbierz epickie nagrody. Darmowa gra S.T.A.L.K.E.R. 2
Jason Statham w World of Tanks
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.