Komunikaty PR

Hoover 5 w 1 Hydro H-Free 500 Plus – odkurzaj i myj podłogę jednocześnie

2020-11-30  |  15:20
Biuro prasowe

H-Free 500 Hydro Plus to urządzenie niezwykle innowacyjne. Dzięki specjalnej szczotce 2w1 Hydro sprzątanie trwa o połowę krócej niż z wykorzystaniem tradycyjnego odkurzacza i mopa. Szczotka odkurzacza została wyposażona w 2 wałki: Hybrid Care, który łączy w sobie miękkie włosie przeznaczone do delikatnego czyszczenia podłóg i mocniejsze włosie do głębokiego czyszczenia dywanów oraz Hydro 360°, który umożliwia precyzyjne czyszczenie podłogi na mokro. Wystarczy napełnić zbiornik wodą (70 ml) z dodatkiem detergentu i umieścić wałek pod kranem, by go namoczyć. Jednorazowe namoczenie starcza na umycie aż 40 m² powierzchni, bez konieczności wyciskania i płukania jak tradycyjnego mopa. Produkt został wyposażony w wysoce wydajny silnik zapewniający stałą siłę ssania 75W, o prędkości 100 000 obr./min.

Odkurzacz Hoover H-Free 500 Hydro Plus posiada szereg praktycznych akcesoriów. Mini turboszczotkę do sierści, wyposażoną w wałek, który dopasuje się do wszystkich powierzchni i z łatwością usunie sierść z tapicerek, szczotkę 2w1 do odkurzania mebli – zarówno miękkich jak i twardych powierzchni, długą ssawkę szczelinową, przy pomocy której odkurzysz nawet najbardziej odległe zakamarki mieszkania oraz zintegrowaną ssawkę szczelinową, która pozwoli dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, takich jak zaułki na regałach czy za poduszkami.

H-Free 500 Hydro Plus to najbardziej kompaktowy odkurzacz bezprzewodowy firmy Hoover. Waży jedynie 2,6 kg, a po złożeniu ma 69 cm wysokości, co ułatwia jego przechowywanie. Jest również wyjątkowo zwrotny – jego konstrukcja umożliwia obracanie o 180°, dzięki czemu możliwe jest odkurzanie pod meblami oraz w innych trudno dostępnych miejscach. Posiada aż 4 tryby odkurzania:

- tryb AUTO: do 45 minut pracy,

- tryb STANDARDOWY: do 30 minut pracy przy użyciu głównej końcówki z napędem elektrycznym,

- tryb TURBO: do 10 minut pracy z największą siłą ssania,

- tryb CICHY: do 35 minut pracy, gdy nie chcesz obudzić dzieci.

Odpowiednio wyważona konstrukcja pozwala w każdej chwili zaparkować urządzenie w pozycji pionowej, co jest niezwykle praktyczne gdy na chwilę będziemy musieli przerwać sprzątanie.

Urządzenie łatwo podłączymy do źródła zasilania dzięki wyjmowanej baterii, którą możemy naładować w dowolnym miejscu. Czas pełnego ładowania to zaledwie 2,5 godziny. Bateria została wyposażona także w diody LED, które informują kiedy należy ją naładować oraz kiedy jest gotowa do użycia.

Dostępność i ceny:

Odkurzacz Hoover H-FREE 500 HYDRO PLUS dostępny jest w sieci salonów Media Markt w cenie 999 zł.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie CES 2021: TP-Link przedstawia nowe urządzenia dla firm i klientów indywidualnych Biuro prasowe
2021-01-22 | 14:00

CES 2021: TP-Link przedstawia nowe urządzenia dla firm i klientów indywidualnych

Tegoroczne portfolio TP-Link wzbogacone zostało m.in. o nowy model wielokrotnie nagradzanego i cenionego przez użytkowników systemu WiFi Mesh serii Deco. Uhonorowany nagrodą CES 2021
IT i technologie GIAP planuje ekspansję na rynki zagraniczne
2021-01-22 | 09:00

GIAP planuje ekspansję na rynki zagraniczne

Pierwsza polska firma zdobyła status złotego partnera QGIS – wieloplatformowego, otwartego oprogramowania geoinformacyjnego wykorzystywanego na całym świecie. Dane przestrzenne,
IT i technologie 5 trendów na rynku pracy w roku 2021
2021-01-22 | 09:00

5 trendów na rynku pracy w roku 2021

Rok 2020 dał nam wszystkim ogromną lekcję pokory i przypomniał, że nie można przewidzieć przyszłości. Po roku, który wymagał od wszystkich dynamicznych zmian, obfitował w zwroty

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Zdecydowana większość pracujących uciekła z pracowniczych planów kapitałowych. Mimo wysokich zwrotów z oszczędzania

Po trzech fazach wdrożenia PPK w programach oszczędzania na emeryturę wspólnie z pracodawcą i państwem uczestniczy niespełna jedna trzecia uprawnionych. To mniej, niż pierwotnie zakładał rząd. Choć specjaliści przekonują, że program jest dobrze skonstruowany, Polacy wciąż obawiają się powtórki historii z otwartymi funduszami emerytalnymi. Nawet mimo tego, że wyniki za ubiegły rok pokazują, że w ten sposób są w stanie zaoszczędzić więcej, niż gdyby odkładali sami. Zdaniem Grzegorza Chłopka z Instytutu Emerytalnego to właśnie brak zaufania do oszczędzania przy udziale instytucji jest największą przeszkodą w popularyzacji PPK.

Finanse

UOKiK jeszcze w styczniu wyda pierwsze decyzje ws. zatorów płatniczych. W toku jest 100 postępowań

UOKiK przyspiesza postępowania wobec przedsiębiorców zalegających swoim kontrahentom z płatnościami. – W czasie pandemii zatory płatnicze są coraz poważniejszym problemem, dlatego powinny być skutecznie eliminowane z rynku. Szczególnie jeśli dopuszczają się tego największe firmy, bo często cierpią na tym mali i średni przedsiębiorcy – mówi Tomasz Chróstny, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W ciągu roku od uzyskania nowych uprawnień w walce z zatorami płatniczymi urząd rozpoczął 100 takich postępowań, w tym 28 tylko w grudniu 2020 roku, m.in. w branży spożywczej, mięsnej, budowlanej, transportowej oraz kosmetycznej. Pierwsze decyzje mają zapaść jeszcze w tym miesiącu.

Konsument

Narodowy Spis Powszechny może zostać wydłużony z trzech do sześciu miesięcy. GUS będzie zachęcać do samospisywania się przez internet

Główny Urząd Statystyczny przygotowuje się do Narodowego Spisu Powszechnego 2021, który ma zostać przeprowadzony między kwietniem a czerwcem, choć z uwagi na pandemię COVID-19 stara się o jego wydłużenie do końca września. Warunki epidemiologiczne sprawiają, że tegoroczny spis będzie prowadzony głównie przez internet, za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie GUS. Jeśli natomiast osoba zobowiązana do udziału w spisie go nie wypełni, skontaktują się z nią telefonicznie lub osobiście rachmistrze spisowi.

Problemy społeczne

Jurek Owsiak: Żeby masowo szczepić Polaków, potrzeba pracy 24 godziny na dobę, także wolontariuszy. Jesteśmy gotowi wspomóc polską służbę zdrowia w akcji szczepień

W Polsce przeciwko koronawirusowi zaszczepiono pierwszą dawką ok. 600 tys. osób, a w rządowych magazynach czeka ok. 470 tys. szczepionek. To rezerwy na drugie dawki dla tych, którzy zostali zaszczepieni pierwszą. Tempo szczepień nie jest imponujące nie tylko ze względu na mniejsze dostawy od producentów w ostatnich dniach, ale też organizację całej operacji logistycznej. Zdarzały się dni, kiedy dziennie szczepionych jest ok. 11–12 tys. osób. Dlatego Jerzy Owsiak zaproponował wsparcie WOŚP w całym procesie. – To moment, kiedy potrzebne są wszystkie ręce na pokład – mówi.