Huntly.ai dostępny dla wszystkich firm IT w Polsce
Agencja PR
ul. Wodna 30/3
30-719 Kraków
info|prsolutions.pl| |info|prsolutions.pl
12 444 13 14
www.prsolutions.pl
Huntly.ai, niedawno uruchomiona platforma umożliwiająca rekrutację z wykorzystaniem społeczności rekruterów IT, została otwarta dla wszystkich firm IT działających w Polsce. Mogę one teraz łatwo stworzyć na Huntly programy referencyjne oparte o społeczność rekruterów IT. Wymaga to jedynie określenia kwoty premii dla rekrutera za polecenie kandydata, a następnie opublikowania ofert pracy. Nowi klienci mogą dodać swoje ogłoszenia całkowicie za darmo. Również bonus dla rekrutera jest płatny dopiero po obsadzeniu stanowiska.
Nowa oferta ma na celu efektywne wspieranie firm IT w pozyskiwaniu większej liczby wykwalifikowanych programistów za pomocą systemu rekomendacji Huntly. W odróżnieniu od tradycyjnych programów polegających na referencjach od pracowników, programy z wykorzystaniem Huntly opierają się na rekomendacjach od rekruterów IT. Narzędzie to może stanowić wsparcie dla innych działań rekrutacyjnych, zwłaszcza na stanowiska wyższego szczebla. Społeczność Huntly, złożona z ponad 150 rekruterów, będzie skutecznie i efektywnie kosztowo pozyskiwać najlepszych kandydatów na te stanowiska.
„Programy referencyjne to sprawdzony sposób wspomagający rekrutację prowadzoną przez firmy IT. Umożliwiają one dotarcie zarówno do aktywnych kandydatów, jak i tych, którzy obecnie nie poszukują pracy, co umożliwia szybkie i sprawne znalezienie odpowiednich pracowników. Zatrudnienie kandydata, którego polecił pracownik, zajmuje firmie średnio 29 dni, ale dzięki Huntly proces ten staje się jeszcze szybszy. Polecenia zewnętrzne mogą też wspierać rekrutację w nowych lokalizacjach, w których polecenia wewnętrzne są niemożliwe ze względu na brak pracowników" - powiedziała Nadiia Kovalchuk, wiodąca IT Recruiter z zespołu Huntly.
Dodatkową zaletą programów referencyjnych prowadzonych na Huntly jest to, że mogą one obejmować również rekruterów IT działających na innych rynkach Europy Wschodniej, na których działa Huntly. Fakt ten może być szczególnie pomocny w trudnych rekrutacjach, które obejmują stanowiska z rozbudowanym zestawem umiejętności.
„Premia za sukces, którą należy wypłacić rekruterowi za udane polecenie, zwykle wynosi połowę pierwszej miesięcznej pensji, czyli od 2 do 5 tys. USD, w zależności od stanowiska. Pracodawca może jednak dowolnie dostosować tę kwotę. Ponadto istnieje niewielka opłata dla Huntly za wstępną weryfikację otrzymanych CV na stanowisko. Średnio 4 na 5 kandydatów wysłanych do klienta otrzymuje zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną dzięki naszej dokładnej selekcji wstępnej” – wyjaśniła Nadia Kowalczuk.
Do tej pory Huntly wspierało rekrutacje prowadzone przez wiodące firmy technologiczne ze Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej, w tym dla Unifly, Paessler, ChromaWay, LivePerson i wielu innych. Otwarcie platformy dla wszystkich firm IT działających w Polsce jest dla nich szansą na wyeliminowanie konieczności korzystania z agencji rekrutacyjnych, dzięki czemu mogą ograniczyć koszty pozyskiwania pracowników nawet czterokrotnie w porównaniu do średnich cen na rynku.
Huntly ma swoją siedzibę w Kalifornii i zostało stworzone przez grupę programistów Meta i rekruterów IT, którzy od lat są zawodowo związani z branżą IT. Więcej o nowej ofercie Huntly można dowiedzieć się na stronie: https://bit.ly/45NbDQR.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Producenci drobiu obawiają się liberalizacji handlu z Mercosurem i Ukrainą. Ostrzegają przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego w UE
Umowa o wolnym handlu z krajami Mercosur może się okazać zagrożeniem dla polskich i europejskich producentów drobiu – ocenia Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza. Dziś 25 proc. mięsa z piersi kurczaka spożywanego w UE pochodzi z krajów spoza Wspólnoty – ocenia AVEC. Dodatkowy kontyngent z krajów Ameryki Południowej w wysokości 180 tys. t oznacza, że łącznie importowalibyśmy do UE 1,1 mln t mięsa drobiowego. Unijnych producentów niepokoją też stosunki handlowe z Ukrainą.
Prawo
Eksperci apelują o zmiany w konstrukcji podatków od nieruchomości. Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna
Polska jest jednym z nielicznych unijnych państw, gdzie wysokość podatku od nieruchomości zależy od jej powierzchni, a nie wartości. Dyskusja nad zmianą systemu toczy się w Polsce od kilku dekad, ale hamują ją przede wszystkim obawy społeczne o wzrost daniny. Eksperci jednak przekonują, że podwyżki podatku od nieruchomości nie muszą iść w parze ze zmianą, a nowe rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe i z korzyścią dla transparentności rynku oraz samorządów.
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.