Komunikaty PR

Hydra Games z nowym tytułem w tym roku

2020-08-04  |  14:00
Biuro prasowe
Do pobrania jpg ( 0.4 MB )

Hydra Games z nowym tytułem w tym roku

Ars Fabulae to tytuł produkcji studia Punk Notion, wydawanej przez Hydra Games. 31 lipca spółka nabyła prawa do gry. Dzięki temu spod jej szyldu wyjdzie tytuł, w którym na graczy czeka baśniowy świat kryjący wiele tajemnic i ukrytych wiadomości.

Premiera nowej produkcji planowana jest na wrzesień bieżącego roku i jest nostalgiczną podróżą w przeszłość bohaterów Aktorki i Reżysera. Ars Fabulae to studium mocy drzemiącej
w artystycznej ekspresji, przedstawione poprzez mieszaninę gatunków. Przemieszczając się po starym teatrze gracz bierze udział w spektaklach, odgrywając wydarzenia z przeszłości widziane okiem artysty. Odkryte w przedstawieniach historie, w których żaden detal nie jest przypadkowy dostarczą wielu wrażeń.  

Gra wydała się nam bardzo interesująca, a dodatkowo jest bardzo estetycznie zrobiona. Wzbogaca też ona nasze portfolio. Zakup tego tytułu jest zbieżny z naszym DNA. Zgodnie
z naszym modelem biznesowym jesteśmy hubem i skupiamy wokół siebie ambitnych twórców, którzy otrzymują od nas szerokie wsparcie. Obecnie testujemy grę, poprawiamy błędy i już wkrótce oddamy ją w ręce graczy–
mówi Kamil Kurkowski, Prezes Hydra Games.

Gra portowana będzie na PC, konsole Play Station, Nintendo oraz Xbox.

Spółka Hydra Games pracuje także nad ukończeniem zapowiadanego tytuły DON’T BE AFRAID, którego premierę przewiduje na przełom III i IV kwartału tego roku. Aktualnie wprowadzane są ostatnie udoskonalenia gry. Dodatek do głównego tytułu nadal jest bezpłatnie dostępny do pobrania na platformie Steam.

Po udostępnieniu darmowego prequela DON’T BE AFRAID THE FIRST TOY, którego ilość pobrań na platformie Steam przekroczyła 75.000 pobrań, nasze prognozy dotyczące sukcesu gry oraz dalszego rozwoju spółki są bardzo obiecujące – dodaje Kamil Kurkowski, Prezes Hydra Games.

 

 

Link do gry:

https://store.steampowered.com/app/1164060/Ars_Fabulae/

***

 

Hydra Games jest producentem gier wideo na komputery osobiste oraz konsole. Projekty spółki wyróżnia ciekawa fabuła, która odzwierciedla aktualnie popularne trendy w popkulturze, skupiając się m.in na tematyce społecznej.  Ich dystrybucja odbywa się w skali globalnej.

 

Hydra Games należy do RLTY Investments i realizuje sprawdzony model biznesowy, polegający na wieloetapowym procesie weryfikacji danego projektu i dywersyfikacji związanego z nim ryzyka.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Globalna migracja klientów Infor do chmury stale nabiera rozpędu Biuro prasowe
2020-09-23 | 14:00

Globalna migracja klientów Infor do chmury stale nabiera rozpędu

Wzrost korzystania z chmury przyczynia się do 112% wzrostu SaaS w skali globalnej Warszawa – wrzesień 2020 r. – Firma Infor poinformowała o światowym sukcesie jej rozwiązań
IT i technologie PRACA 2035: najnowsze badanie Citrix ukazuje przyszłość pracy opartą na AI
2020-09-23 | 13:00

PRACA 2035: najnowsze badanie Citrix ukazuje przyszłość pracy opartą na AI

Citrix Systems, Inc. przez rok badał globalne wzorce pracy i plany, by zrozumieć, jakim ulegnie ona zmianom i jaką rolę odegra w nich technologia. Jak wynika z danych, zebranych podczas
IT i technologie Red Hat wprowadza na rynek OpenShift Container Storage 4.5
2020-09-23 | 12:23

Red Hat wprowadza na rynek OpenShift Container Storage 4.5

Red Hat Inc., czołowy globalny dostawca rozwiązań open source, poinformował o wprowadzeniu na rynek rozwiązania Red Hat OpenShift Container Storage 4.5, które udostępnia oparte

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Nowa ustawa może wykluczyć chińskie firmy technologiczne z polskiego rynku. To zahamuje wymianę handlową i rozwój polskiego przemysłu

Projekt zmiany ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, który jest w tej chwili na etapie konsultacji, może wykluczyć z polskiego rynku chińskie firmy technologiczne. – Jeżeli nowe przepisy wejdą w życie w obecnym kształcie, spotkałoby się to z pewnymi retorsjami ze strony Chin, co z kolei na pewno zaszkodziłoby polskiej gospodarce – mówi Jarosław Tworóg, wiceprezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji. Jak wskazuje, projektowane przepisy stoją też w sprzeczności z przepisami o wolnym handlu i prawem międzynarodowym. Dodatkowo tak poważne zmiany na rynku mogą wiązać się z opóźnieniem we wdrażaniu technologii 5G, co z kolei przełoży się na mniejszą konkurencyjność polskiego przemysłu.

Bankowość

Branża leasingowa liczy na odbicie w inwestycjach firm. Pomóc w tym może nowa ulga na robotyzację

Cały rynek leasingowy ma zanotować w tym roku spadek wyników zamiast oczekiwanego przed pandemią rekordowego poziomu. To efekt lockdownu i chwilowo zmniejszonych inwestycji firm, mimo że niektóre segmenty, jak maszyny rolnicze i urządzenia medyczne, wciąż notują wzrosty. W najbliższych miesiącach negatywnie na rynek oddziaływać będzie koniec wakacji leasingowych, ale pozytywnym impulsem powinno być wejście w życie ulgi na robotyzację od 1 stycznia 2021 roku. Branża liczy, że korzyści podatkowe zachęcą firmy do inwestowania.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Ochrona środowiska

Walka ze zmianami klimatu wpływa na sposób produkcji i dystrybucji piwa. Rosną także wymagania wobec dostawców surowców

– ​Już dziś myślimy strategicznie o przyszłości naszej, społeczności, w których funkcjonujemy, oraz naszej planety – mówi Igor Tikhonov, prezes Kompanii Piwowarskiej. Browary inwestują w odnawialne źródła energii oraz technologie, które pozwalają im ograniczać emisję dwutlenku węgla i zużycie wody przy produkcji piwa. Walczą także z problemem odpadów, wprowadzając opakowania wielokrotnego użytku oraz w pełni podlegające recyklingowi. Celem Kompanii Piwowarskiej jest również pozyskiwanie surowców i składników w stu procentach pochodzących ze zrównoważonych źródeł.

Media i PR

Dzieci potrzebują wsparcia podczas pandemii. Bajkoterapia może im pomóc w zrozumieniu i przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa [DEPESZA]

– Pandemia SARS-CoV-2 jest trudnym czasem dla najmłodszych. Wiele dzieci nie tyle boi się zachorowania, co cierpi z powodu lęku wywołanego nieprzewidywalnością otaczającego nas świata – mówi Michał Kędzierski, psycholog dziecięcy. Sposobem na oswojenie tego strachu może być bajkoterapia. Metodę tę wykorzystuje McDonald’s w nowej kampanii społecznej skierowanej do dzieci „Bajki z nowym morałem”.