Komunikaty PR

IFA 2020: Marka Haier prezentuje sprzęty do zabudowy kuchennej wykorzystujące sz

2020-07-09  |  01:00
Biuro prasowe

Marka Haier, której misją jest dostarczanie użytkownikom nowoczesnych produktów najwyższej jakości, spełniających stale zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw, zaprezentowała podczas tegorocznych targów IFA nową serię urządzeń do zabudowy z serii 4, wyposażoną w sztuczną inteligencją oraz nowe chłodziarki do win wzbogacone o możliwość sterowania dzięki aplikacji hOn.

Rozwijając swoją koncepcję kuchni przyszłości, marka Haier podczas targów IFA 2020 zaprezentowała pełną gamę urządzeń do zabudowy: piekarników, kuchenek mikrofalowych, płyt indukcyjnych, płyt gazowych, okapów i zmywarek opartych na sztucznej inteligencji, zdolnych przekształcić każdą chwilę w kuchni w niezapomniane przeżycie.

W nowych piekarnikach do zabudowy wykorzystano technologię PreciTaste, która dzięki sztucznej inteligencji rozpoznaje włożone do piekarnika dania, automatycznie ustawia temperaturę pieczenia i wysyła powiadomienie, kiedy potrawa jest gotowa. Urządzenia wyposażone zostały także w czujnik, włączający je automatycznie, gdy ktoś się do nich zbliża. Piekarniki wyróżniają się także intuicyjnym interfejsem aktywowanym za pomocą głosu lub 19-calowego, w pełni dotykowego ekranu.

Kolejną prezentowaną podczas targów nowością jest płyta indukcyjna, która, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu PreciProbe, utrzymuje temperaturę potraw pod kontrolą, automatycznie dobierając odpowiednią moc na każdym etapie gotowania. A także powiadamia, kiedy potrawa jest gotowa. PreciProbe to niezwykle precyzyjna, kompaktowa sonda temperatury (Bluetooth), która może być używana zarówno do żywności stałej jak i płynnej, a także umożliwia próżniowe gotowanie w kąpieli wodnej. Innowacyjna technologia Multizone, dzięki zaawansowanemu systemowi wykrywania temperatury i zoptymalizowanemu zarządzaniu energią, może wykrywać obecność garnków o różnych rozmiarach na tym samym obszarze, zapewniając maksymalną elastyczność gotowania.

Serię 4 uzupełniają płyty gazowe z najmocniejszym zestawem palników na rynku (moc 5kW). Ciekawą i innowacyjną technologią dostępną w urządzeniach jest PreciFlame. Pozwala ona na perfekcyjne ustawienie siły płomienia na dziewięciu różnych poziomach intensywności.

Firma Haier podczas tegorocznych targów IFA 2020, zaprezentowała także dwa nowe modele chłodziarek do wina: Mono Zone i Double Zone, którymi można sterować za pomocą aplikacji. Urządzenia wyposażone zostały w system kontroli wilgotności, utrzymujący ją w granicach 50 – 70%, ochronę przed zewnętrznymi wibracjami, oświetlenie 3D LED i drzwi z filtrem UV w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu oświetlenia. Dzięki nowej aplikacji hOn, stworzonej do sterowania i zarządzania wszystkimi urządzeniami Haier Europe za pomocą jednego rozwiązania, będzie można - zarówno w wersji Mono Zone, jak i Double Zone – uzyskać dostęp do szeregu funkcji. W chłodziarce do wina Double Zone dostępne będą funkcje takie jak możliwość zdalnego sterowania urządzeniem czy zarządzanie temperaturą dwóch stref chłodziarki z wykorzystaniem sugestii dostarczanych przez hOn w oparciu o rodzaj przechowywanych win.

Dzięki partnerstwu z największym na świecie sklepem internetowym sprzedającym wino - Vivino (39 milinów aktywnych użytkowników) – aplikacja hOn zapewni dostęp do dodatkowych funkcji, w tym identyfikacji i katalogowania win za pomocą skanowania etykiety oraz profilowania użytkownika w celu udzielania indywidualnych porad.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nadchodzi 2. edycja konferencji POZITIVE TECHNOLOGIES Biuro prasowe
2020-11-17 | 09:00

Nadchodzi 2. edycja konferencji POZITIVE TECHNOLOGIES

Już w najbliższy czwartek, 19 listopada, o godz. 9:00 wystartuje tegoroczna edycja konferencji POZITIVE TECHNOLOGIES, organizowana przez Miasto Poznań i wspierana przez lokalnych liderów
Innowacje w obszarze IT zaczynają się od konsumentów
2020-10-21 | 13:00

Innowacje w obszarze IT zaczynają się od konsumentów

Rozpoznanie i zaspokojenie potrzeb konsumentów to punkt wyjścia dla innowacji, także w obszarze IT, dlatego P&G od 4 lat jest partnerem ABSL w programie, w którym poszukuje
2. edycja Dnia kariery kobiety w IT
2020-10-14 | 15:00

2. edycja Dnia kariery kobiety w IT

Bez względu na miejsce zamieszkania, wiek i doświadczenie zawodowe każda kobieta, która jest zdecydowana przenieść się do świata IT, będzie miała do tego idealną okazję. Już 28

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Biogen

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Farmacja

W wyniku pandemii tysiące chorych na osteoporozę pozostają bez pomocy. Lekarze i pacjenci apelują o proste zmiany umożliwiające diagnostykę i leczenie [DEPESZA]

Na osteoporozę choruje w Polsce aż 2,1 mln osób, a liczba nowych przypadków rośnie. Nieleczona prowadzi do niepełnosprawności i trwałego kalectwa, a nawet śmierci. Tymczasem pandemia COVID-19 spowodowała kilkumiesięczny przestój w diagnostyce i terapii tej choroby. Dane NFZ pokazują, że liczba porad udzielonych w poradniach leczenia osteoporozy spadła w tym roku o ponad 20 proc., a wizyt w gabinetach reumatologów i ortopedów – o 1/3. Lekarze alarmują, że opóźnienia będą mieć nieodwracalne konsekwencje dla tysięcy pacjentów, i apelują do Ministerstwa Zdrowia o wdrożenie prostych rozwiązań, które odciążą system. 

 

Infrastruktura

Firmy budowlane nie odczuwają dużego spowolnienia. Osłabienie koniunktury w budownictwie spodziewane jest w przyszłym roku

Pandemia nie zatrzymała budowlanki. Jak pokazuje listopadowa ankieta PZPB, firmy budowlane mają zapełnione portfele zleceń pozyskanych jeszcze przed pandemią COVID-19, a większość z nich pracuje w tej chwili z 80–90-proc. wydajnością. Ostatnie miesiące przyniosły pewne odbicie zwłaszcza w sektorze mieszkaniowym. Branża budowlana musi jednak przygotować się na skutki kryzysu gospodarczego w następstwie pandemii, choć osłabienie koniunktury pojawi się z pewnym opóźnieniem.

Serwis specjalny

Wyprzedaże u dealerów mają pobudzić sprzedaż aut przed końcem grudnia. Mimo to w całym roku spadki przekroczą 20 proc.

Sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych przez pierwsze 10 miesięcy 2020 roku spadła o 26 proc. Po 20 dniach listopada widać większe zainteresowanie klientów – w osobówkach wzrost sięgnął 7 proc., w autach dostawczych – 26,5 proc. r/r. To może być efekt rozpoczętych wyprzedaży roczników 2020. Pod tym względem pandemiczny rok nie będzie znacząco różnił się od poprzednich. Tym bardziej że od 2021 roku wchodzi w życie nowa norma Euro 6d związana z emisją spalin. Przedstawiciele branży podkreślają, że każdy impuls popytowy byłby na wagę złota, np. programy dopłat połączone ze złomowaniem.

 
 

Infrastruktura

Mniejsze miasta dzięki pandemii mogą zahamować odpływ ludności. Nowych mieszkańców przyciągnęłyby inwestycje w czyste środowisko i oferta mieszkań na wynajem

Wyludnianie się małych i średnich miast i ucieczka młodych do większych aglomeracji to zjawisko obserwowane od dawna. Dzięki pandemii i pracy zdalnej okazało się, że nie trzeba mieszkać blisko miejsca pracy, co może okazać się szansą dla mniejszych ośrodków. Ich dużym plusem są też niższe koszty utrzymania. Jeśli lokalne społeczności zaproponują wykształconym ludziom warunki do wygodnego i przyjemnego życia, m.in. czyste środowisko i atrakcyjną ofertę mieszkaniową, będą mogły konkurować z większymi miastami o nowych mieszkańców. To może pomóc samorządom pozyskać wykwalifikowanych pracowników m.in. do pracy w urzędach, szpitalach czy szkołach.