Komunikaty PR

IFA 2020: Marka Haier prezentuje sprzęty do zabudowy kuchennej wykorzystujące sz

2020-07-09  |  01:00
Biuro prasowe

Marka Haier, której misją jest dostarczanie użytkownikom nowoczesnych produktów najwyższej jakości, spełniających stale zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw, zaprezentowała podczas tegorocznych targów IFA nową serię urządzeń do zabudowy z serii 4, wyposażoną w sztuczną inteligencją oraz nowe chłodziarki do win wzbogacone o możliwość sterowania dzięki aplikacji hOn.

Rozwijając swoją koncepcję kuchni przyszłości, marka Haier podczas targów IFA 2020 zaprezentowała pełną gamę urządzeń do zabudowy: piekarników, kuchenek mikrofalowych, płyt indukcyjnych, płyt gazowych, okapów i zmywarek opartych na sztucznej inteligencji, zdolnych przekształcić każdą chwilę w kuchni w niezapomniane przeżycie.

W nowych piekarnikach do zabudowy wykorzystano technologię PreciTaste, która dzięki sztucznej inteligencji rozpoznaje włożone do piekarnika dania, automatycznie ustawia temperaturę pieczenia i wysyła powiadomienie, kiedy potrawa jest gotowa. Urządzenia wyposażone zostały także w czujnik, włączający je automatycznie, gdy ktoś się do nich zbliża. Piekarniki wyróżniają się także intuicyjnym interfejsem aktywowanym za pomocą głosu lub 19-calowego, w pełni dotykowego ekranu.

Kolejną prezentowaną podczas targów nowością jest płyta indukcyjna, która, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu PreciProbe, utrzymuje temperaturę potraw pod kontrolą, automatycznie dobierając odpowiednią moc na każdym etapie gotowania. A także powiadamia, kiedy potrawa jest gotowa. PreciProbe to niezwykle precyzyjna, kompaktowa sonda temperatury (Bluetooth), która może być używana zarówno do żywności stałej jak i płynnej, a także umożliwia próżniowe gotowanie w kąpieli wodnej. Innowacyjna technologia Multizone, dzięki zaawansowanemu systemowi wykrywania temperatury i zoptymalizowanemu zarządzaniu energią, może wykrywać obecność garnków o różnych rozmiarach na tym samym obszarze, zapewniając maksymalną elastyczność gotowania.

Serię 4 uzupełniają płyty gazowe z najmocniejszym zestawem palników na rynku (moc 5kW). Ciekawą i innowacyjną technologią dostępną w urządzeniach jest PreciFlame. Pozwala ona na perfekcyjne ustawienie siły płomienia na dziewięciu różnych poziomach intensywności.

Firma Haier podczas tegorocznych targów IFA 2020, zaprezentowała także dwa nowe modele chłodziarek do wina: Mono Zone i Double Zone, którymi można sterować za pomocą aplikacji. Urządzenia wyposażone zostały w system kontroli wilgotności, utrzymujący ją w granicach 50 – 70%, ochronę przed zewnętrznymi wibracjami, oświetlenie 3D LED i drzwi z filtrem UV w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu oświetlenia. Dzięki nowej aplikacji hOn, stworzonej do sterowania i zarządzania wszystkimi urządzeniami Haier Europe za pomocą jednego rozwiązania, będzie można - zarówno w wersji Mono Zone, jak i Double Zone – uzyskać dostęp do szeregu funkcji. W chłodziarce do wina Double Zone dostępne będą funkcje takie jak możliwość zdalnego sterowania urządzeniem czy zarządzanie temperaturą dwóch stref chłodziarki z wykorzystaniem sugestii dostarczanych przez hOn w oparciu o rodzaj przechowywanych win.

Dzięki partnerstwu z największym na świecie sklepem internetowym sprzedającym wino - Vivino (39 milinów aktywnych użytkowników) – aplikacja hOn zapewni dostęp do dodatkowych funkcji, w tym identyfikacji i katalogowania win za pomocą skanowania etykiety oraz profilowania użytkownika w celu udzielania indywidualnych porad.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
2. edycja Dnia kariery kobiety w IT Biuro prasowe
2020-10-14 | 15:00

2. edycja Dnia kariery kobiety w IT

Bez względu na miejsce zamieszkania, wiek i doświadczenie zawodowe każda kobieta, która jest zdecydowana przenieść się do świata IT, będzie miała do tego idealną okazję. Już 28
Aparat Panasonic LUMIX DC-S1H otrzymał nagrodę EISA dla najlepszego aparatu
2020-09-23 | 12:00

Aparat Panasonic LUMIX DC-S1H otrzymał nagrodę EISA dla najlepszego aparatu

EISA (Expert Imaging and Sound Association) stwierdza: „[…], LUMIX DC-S1H przeznaczony do filmowania nagrywa w 6K przy 24 klatkach na sekundę, a także 4K przy 60 klatkach. Aparat
Huawei HarmonyOS 2.0 – pierwsze smartfony z autorskim systemem operacyjnym marki
2020-09-11 | 09:30

Huawei HarmonyOS 2.0 – pierwsze smartfony z autorskim systemem operacyjnym marki

Podczas rozpoczętej dziś globalnej konferencji Huawei Developer Conference 2020, Richard Yu, dyrektor generalny Huawei CBG na świecie, ogłosił szereg nowości związanych z rozwojem systemu

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Aktualnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na tej podstronie.

Ochrona środowiska

Grupa PGE rezygnuje z węgla. Do 2030 roku zainwestuje 75 mld zł w odnawialne źródła energii

PGE to gigant polskiej energetyki, którego portfel w tej chwili w 80 proc. jest oparty na węglu kamiennym i brunatnym. Grupa właśnie ogłosiła, że zamierza sukcesywnie z niego rezygnować na rzecz odnawialnych źródeł energii. Do 2030 roku udział OZE w jej portfelu ma już wynieść 50 proc., głównie dzięki inwestycjom w farmy wiatrowe na Bałtyku i fotowoltaikę. Równolegle zainwestuje też w stopniową dekarbonizację ciepłownictwa i rozwój magazynów energii. W efekcie Grupa Kapitałowa PGE osiągnie neutralność klimatyczną w 2050 roku, czyli nie będzie emitować już ani grama CO2 – wynika z nowej strategii PGE.

Firma

Pracownicy objęci prywatną opieką medyczną o połowę krócej przebywają na zwolnieniu lekarskim. Dla pracodawcy to wymierne korzyści finansowe

1005 zł na jednego pracownika w skali roku – tyle oszczędności może przynieść finansowanie dobrej opieki zdrowotnej przez pracodawcę – wynika z raportu Medicover „Praca. Zdrowie. Ekonomia. Perspektywa 2020”. Zatrudnieni, którzy mają szybszy i łatwiejszy dostęp do specjalistów, rzadziej korzystają ze zwolnień lekarskich i wykazują się większą efektywnością w pracy. – Nasz raport pokazuje, że inwestycja w zdrowie pracowników opłaca się obu stronom, zarówno zatrudnionym, jak i pracodawcom – mówi Artur Białkowski, dyrektor zarządzający ds. usług biznesowych, członek zarządu Medicover Polska. Najczęstsze problemy zdrowotne, z którymi borykają się osoby czynne zawodowo, to nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, bóle pleców i otyłość.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Ochrona środowiska

Pandemia zmienia modele biznesowe na rynku nieruchomości komercyjnych. Ekologiczne inwestycje zdominują rynek

Mimo pandemii w pierwszej połowie tego roku rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce notował bardzo dobre wyniki. Kryzys i niepewność gospodarcza wpłyną jednak na całoroczny wynik i mniejszy wolumen transakcji inwestycyjnych. Koronawirus zmienił sposób, w jaki projektowane, budowane i wyposażane są budynki biurowe, handlowe i magazynowe. Głównym trendem na rynku pozostaje ekologia – wynika z raportu innogy Polska. Zielone certyfikaty stają się powoli standardem, którego oczekują najemcy nieruchomości.

 

Handel

W Polsce spada jakość obsługi klientów. Najwięcej uwag konsumentów dotyczy kompetencji pracowników i długich kolejek

Po dekadzie wzrostów od trzech lat jakość obsługi klientów na polskim rynku sukcesywnie spada – wynika z cyklicznych badań przeprowadzanych przez Polski Program Jakości Obsługi. W ocenie 1/5 klientów jej jakość jest niezadowalająca. Najczęściej narzekamy m.in. na długi czas obsługi, kolejki i niskie kompetencje pracowników. Złe oceny wynikają też z faktu, że część firm nie nadąża za stale rosnącymi oczekiwaniami konsumentów. W tym roku wpłynęła na nie także pandemia COVID-19, która sprawiła, że zaczęli oni przykładać większą wagę do higieny i bezpieczeństwa.