iiyama G-Master GCB3480WQSU-B1 Red Eagle - ultrapanoramiczny monitor w jeszcze s
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
iiyama prezentuje następcę modelu G-Master GB3466WQSU-B1 Red Eagle, który podbił serca recenzentów i graczy na całym świecie. Nowość uznanego japońskiego producenta oferuje jeszcze szybszą matrycę i pozwala zyskać przewagę nad rywalami w grach.
iiyama G-Master GCB3480WQSU-B1 Red Eagle to 34-calowy monitor wyposażony w zakrzywiony wyświetlacz, który pozwala użytkownikom dosłownie zanurzyć się w grze. Producent zastosował wysokokontrastową ultrapanoramiczną (proporcje 21:9) matrycę VA o wysokiej rozdzielczości UWQHD (3440 × 1440 pikseli), co przekłada się na wysoką jakość obrazu i dużą powierzchnię roboczą, wcześniej uzyskiwaną tylko przez połączenie kilku ekranów.
G-Master GCB3480WQSU-B1 Red Eagle posiada wysoką częstotliwością odświeżania na poziomie aż 180 Hz i niezwykle niskim czasem reakcji 0,4 ms (MPRT), gwarantując ostry, pozbawiony smużenia obraz nawet w trakcie najbardziej dynamicznych potyczek i tym samym najlepsze doznania w trakcie rozgrywki. Jak na gamingowy monitor przystało, nie zabrakło też obsługi technologii AMD FreeSync Premium Pro, która odpowiada za eliminowanie efektu rozrywania ekranu i przycinania, a urządzenie obsługuje również funkcję HDR, która pozwala na wsparcie szerokiego zakresu tonalnego.
Podstawa z regulacją wysokości umożliwia swobodne dostosowanie pozycji ekranu do preferencji użytkownika, a intuicyjne konfigurowalne ustawienia ekranu (predefiniowane lub niestandardowe) wraz z funkcją Black Tuner zapewniają kontrolę nad ciemnymi scenami - wszystkie szczegóły są zawsze wyraźnie widoczne!
Monitor oferuje także funkcje PiP (picture-in-picture) i PbP (picture-by-picture), które pozwalają na jednoczesne wyświetlanie obrazów z odpowiednio dwóch i czterech różnych źródeł sygnału. To funkcjonalność idealna do szerokiej gamy zastosowań, w tym wciągających gier i wielozadaniowości w dobrym stylu.
iiyama G-Master GCB3480WQSU-B1 Red Eagle trafi do sklepów w drugiej połowie października, a rekomendowana cena producenta to 1699 zł.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.