iiyama prezentuje nowe gamingowe monitory z serii Red Eagle z matrycami Fast IPS
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
iiyama zapowiada nową serię gamingowych monitorów z klanu Red Eagle wyposażonych w 180Hz matrycę Fast IPS o superszybkim czasie reakcji plamki wynoszącym zaledwie 0,2 ms (MPRT).
Nowa seria składa się trzech modeli: G-Master G(B)2470HSU-B6, G-Master G(B)2770HSU-B6 oraz G-Master GB2770QSU-B6. Wszystkie monitory posiadają matrycę Fast IPS, która zapewnia pełne pokrycie standardu sRGB, wierne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, a także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 0,2 ms.
Wraz z częstotliwością odświeżania 180Hz przekłada się to na wyraźny obraz nawet w trakcie najbardziej dynamicznych potyczek. Technologia synchronizacji adaptacyjnej (Adaptive Sync) eliminuje zacinanie i rozrywanie obrazu, gwarantując płynny obraz niezależnie od liczby klatek wyświetlanych na sekundę. To idealne połączenie, aby cieszyć się rozgrywką w ulubionych produkcjach!
Nowe monitory Red Eagle oferują także funkcję Black Tuner (pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni, by lepiej widzieć przeciwników w zacienionych obszarach) i możliwość wyboru predefiniowanych trybów obrazu, dedykowanych konkretnym gatunkom gier. Na pokładzie znajdują się też wbudowane głośniki o mocy 2x 2W, a warianty oznaczone jako GB pozwalają na swobodną regulację podstawy, umożliwiając dostosowanie pozycji ekranu do własnych preferencji. Niewątpliwym atutem nowych gamingowych monitorów marki iiyama jest także hub USB składający się z czterech portów USB 3.2 Gen 1.
Nowości iiyama dostępne są w dwóch rozmiarach: 24” oraz 27”. Większe modele dostępne są zarówno z panelem o rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli), w postaci G(B)2770HSU-B6 Red Eagle, jak i QHD (2560×1440 pikseli) - G-Master GB2770QSU-B6 Red Eagle, oferując jeszcze ostrzejszy obraz o większej powierzchni roboczej.
Nowości iiyama trafią do sprzedaży w przyszłym miesiącu, a ich sugerowane ceny prezentują się następująco:
- G-Master GB2770HSU-B6 Red Eagle - 899 zł
- G-Master GB2770QSU-B6 Red Eagle - 1299 zł
- G-Master G2470HSU-B6 Red Eagle - 669 zł
- G-Master G2770HSU-B6 Red Eagle - 839 zł
- G-Master GB2470HSU-B6 Red Eagle - 749 zł
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.