iiyama prezentuje nowe gamingowe monitory z serii Red Eagle z matrycami Fast IPS
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
iiyama zapowiada nową serię gamingowych monitorów z klanu Red Eagle wyposażonych w 180Hz matrycę Fast IPS o superszybkim czasie reakcji plamki wynoszącym zaledwie 0,2 ms (MPRT).
Nowa seria składa się trzech modeli: G-Master G(B)2470HSU-B6, G-Master G(B)2770HSU-B6 oraz G-Master GB2770QSU-B6. Wszystkie monitory posiadają matrycę Fast IPS, która zapewnia pełne pokrycie standardu sRGB, wierne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, a także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący 0,2 ms.
Wraz z częstotliwością odświeżania 180Hz przekłada się to na wyraźny obraz nawet w trakcie najbardziej dynamicznych potyczek. Technologia synchronizacji adaptacyjnej (Adaptive Sync) eliminuje zacinanie i rozrywanie obrazu, gwarantując płynny obraz niezależnie od liczby klatek wyświetlanych na sekundę. To idealne połączenie, aby cieszyć się rozgrywką w ulubionych produkcjach!
Nowe monitory Red Eagle oferują także funkcję Black Tuner (pozwala na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni, by lepiej widzieć przeciwników w zacienionych obszarach) i możliwość wyboru predefiniowanych trybów obrazu, dedykowanych konkretnym gatunkom gier. Na pokładzie znajdują się też wbudowane głośniki o mocy 2x 2W, a warianty oznaczone jako GB pozwalają na swobodną regulację podstawy, umożliwiając dostosowanie pozycji ekranu do własnych preferencji. Niewątpliwym atutem nowych gamingowych monitorów marki iiyama jest także hub USB składający się z czterech portów USB 3.2 Gen 1.
Nowości iiyama dostępne są w dwóch rozmiarach: 24” oraz 27”. Większe modele dostępne są zarówno z panelem o rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli), w postaci G(B)2770HSU-B6 Red Eagle, jak i QHD (2560×1440 pikseli) - G-Master GB2770QSU-B6 Red Eagle, oferując jeszcze ostrzejszy obraz o większej powierzchni roboczej.
Nowości iiyama trafią do sprzedaży w przyszłym miesiącu, a ich sugerowane ceny prezentują się następująco:
- G-Master GB2770HSU-B6 Red Eagle - 899 zł
- G-Master GB2770QSU-B6 Red Eagle - 1299 zł
- G-Master G2470HSU-B6 Red Eagle - 669 zł
- G-Master G2770HSU-B6 Red Eagle - 839 zł
- G-Master GB2470HSU-B6 Red Eagle - 749 zł
Kup monitor MSI QD-OLED i odbierz epickie nagrody. Darmowa gra S.T.A.L.K.E.R. 2
Jason Statham w World of Tanks
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.