Komunikaty PR

iiyama prezentuje ProLite XUB2790QSUH-B1 - monitor z wbudowanym mikrofonem i kam

2024-06-12  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marek Ambrozik
GID Agency

Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency

iiyama, jeden z czołowych producentów monitorów na świecie, wprowadza do swojej oferty nowy monitor marki Prolite. XUB2790QSUH-B1, wyróżniający się na tle konkurentów wbudowaną kamerką z obsługą Windows Hello i mikrofonem, idealnie sprawdzi się do użytku biurowego, zarówno osobistego, jak i profesjonalnego. 

 

iiyama ProLite XUB2790QSUH-B1 to 27" monitor wyposażony w panel IPS o rozdzielczości QHD (2560 × 1440 pikseli), który zapewnia dużą powierzchnię roboczą, nasycone kolory i szerokie kąty widzenia, co w połączeniu z częstotliwością odświeżania na poziomie 100 Hz pozwala cieszyć się płynnym i ostrym obrazem. 

 

Monitor wyposażony jest także w funkcję redukcji niebieskiego światła i technologię LCD bez migotania, dzięki czemu zmniejsza zmęczenie oczu, gwarantując komfortowe wrażenia nawet podczas długich sesji. Co więcej, ergonomiczna podstawa z regulacją wysokości 150 mm oraz możliwością obrotu i piwotu (tryb portretowy) pozwala na łatwe dostosowanie pozycji ekranu do własnych preferencji. 

 

Unikalnymi rozwiązaniami ProLite XUB2790QSUH-B1 są wbudowane mikrofon oraz kamera internetowa 1080p z autofokusem (2 MP) zgodna z technologią z Windows Hello, która pozwala na automatyczne logowanie do systemu przez rozpoznawanie twarzy użytkownika. To wygodny i bezpieczny dostęp do urządzeń i aplikacji bez konieczności używania haseł.

 

Nowość od iiyama otrzymała też przełącznik KVM oraz port USB-C, dzięki którym może zostać centralnym punktem każdej platformy do zastosowań biurowych, biznesowych czy multimedialnych. Przełącznik KVM w monitorze umożliwia udostępnianie różnym komputerom urządzeń peryferyjnych podłączonych do niego przez USB. Wystarczy zmienić wejście sygnału w menu OSD monitora, a klawiatura, mysz i kamera internetowa zostaną przełączone pomiędzy komputerami. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z dwóch różnych platform (np. laptopa i komputera stacjonarnego) przy użyciu jednego monitora i zestawu peryferiów, bez konieczności przepinania kabli pomiędzy platformami. 

 

ProLite XUB2790QSUH-B1 otrzymał także USB-C, które pozwala na podłączenie laptopa do monitora, zapewniając za pomocą pojedynczego przewodu zarówno zasilanie (65 W), jak i przesyłanie obrazu, co przekłada się na uporządkowaną i praktyczną przestrzeń roboczą. Hub USB w monitorze dodatkowo rozszerza liczbę portów, która w nowoczesnych notebookach jest przeważnie mocno ograniczona.

 

Dostępność i cena

Monitor iiyama ProLite XUB2790QSUH-B1 dostępny jest u autoryzowanych partnerów iiyama, a sugerowana cena producenta to 1339 zł. 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: GID Agency
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Sony na ISE 2025 – zrównoważony rozwój i najnowsze technologie Biuro prasowe
2024-12-04 | 16:00

Sony na ISE 2025 – zrównoważony rozwój i najnowsze technologie

Sony na targach ISE w 2025 r. podkreśli jak ważny dla firmy jest zrównoważony rozwój i zaprezentuje rozwiązania dla branży retail, sektora korporacyjnego, edukacyjnego, oraz
IT i technologie Wyższa Szkoła Telewizji i Filmu (HFF) zamówiła Sony Crystal VERONA
2024-12-04 | 15:50

Wyższa Szkoła Telewizji i Filmu (HFF) zamówiła Sony Crystal VERONA

Pierwszy w Niemczech ekran Crystal LED VERONA do wirtualnych produkcji jest już w Monachium. CreatiF Center, centrum innowacji i transferu Wyższej Szkoły Telewizji i Filmu w Monachium (HFF),
IT i technologie Bruce Owen zostaje nowym prezesem regionu EMEA w Equinix
2024-12-04 | 11:10

Bruce Owen zostaje nowym prezesem regionu EMEA w Equinix

Equinix, globalna firma zajmująca się infrastrukturą cyfrową, mianowała Bruce'a Owena, eksperta z ponad czternastoletnim stażem w firmie, na stanowisko prezesa regionu EMEA obejmującego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm

Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.

Farmacja

Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów

Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Ochrona środowiska

Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania

Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.