Komunikaty PR

INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16 GB Twin X2 OC White — śnieżnobiała Ada Lovelace z

2023-11-10  |  09:00
Biuro prasowe

W dobie rozgrywki w wysokich rozdzielczościach graczom często nie wystarcza standardowa pojemność VRAM-u instalowana w średniopółkowych kartach graficznych. Rozwiązaniem może więc okazać się inwestycja w model RTX 4060 Ti z 16 GB pamięci GDDR6.

GeForce RTX 4060 Ti to karta graficzna wyposażona w układ AD106 (5 nm) z 4352 jednostkami CUDA, która pracuje z taktowaniem bazowym 2310 MHz. Standardowo rozpędza się do 2535 MHz, jednak opisywany model Twin X2 OC White osiąga taktowania na poziomie aż 2595 MHz. Karta posiada także rdzenie Ray Tracing 3. generacji i rdzenie Tensor 4. generacji. Układu obsługę popularną technologię zwiększającą wydajność DLSS 3.

 

W kwestii specyfikacji INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16 GB Twin X2 OC White wyróżnia się przede wszystkim 16 GB pamięci VRAM. Są to kości typu GDDR6 (18 Gbps) oparte na magistrali 128-bit. Taka konfiguracja powinna dać wymierne korzyści w grach uruchomionych w wysokiej rozdzielczości (np. 4K). Tam, gdzie model z 8 GB VRAM mógłby zacząć niedomagać, wersja z 16 GB VRAM najprawdopodobniej nadal zagwarantuje płynną rozgrywkę bez spadków wydajności.

 

INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16 GB Twin X2 OC White charakteryzuje się śnieżnobiałym, dwuslotowym chłodzeniem z dwoma wentylatorami o średnicy 88 mm. Produkt może zatem dobrze prezentować się w towarzystwie innych komponentów o podobnej stylistyce. Na pokład trafił również praktyczny backplate oraz standardowy zestaw gniazd wideo (3x DP 1.4a, 1x HDMI 2.1). Całość cechuje się wymiarami 250 x 118 x 42 mm, w związku z czym powinna zmieścić się do znacznej większości obudów.

 

Karta graficzna INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16 GB Twin X2 OC White jest dostępna w sklepach z elektroniką w cenie od 2449 zł. 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic Biuro prasowe
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że
IT i technologie SOFTSWISS wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku i świętuje 15-lecie
2024-07-23 | 10:00

SOFTSWISS wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku i świętuje 15-lecie

SOFTSWISS, międzynarodowa firma IT z biurami rozwoju w Warszawie i Poznaniu, obchodzi 21 lipca 15-lecie swojej działalności. Na przestrzeni tych lat firma osiągnęła znaczące sukcesy i nadal
IT i technologie realme 12 w promocyjnej cenie na start sprzedaży
2024-07-23 | 06:00

realme 12 w promocyjnej cenie na start sprzedaży

Główny aparat realme 12 o rozdzielczości 50MP oraz matryca SONY LYT-600 z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) zapewnia doskonałą jakość zdjęć, zwłaszcza w warunkach słabego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.