Marek Głazowski pokieruje IFS w Polsce i regionie Europy Wschodniej
IFS Poland
ul. M. Flisa 6
02-247 Warszawa
anna.machol|ifs.com| |anna.machol|ifs.com
+48 512 134 493
https://www.ifs.com/pl/
Warszawa, 12 listopada 2020 – IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że 1 listopada 2020 roku Marek Głazowski objął w IFS stanowisko country managera na Polskę i kraje Europy Wschodniej.
Marek Głazowski ma ponad 25 lat doświadczenia zawodowego w sektorze IT. Specjalizuje się w zarządzaniu procesami sprzedaży związanymi z realizacją złożonych projektów informatycznych. Przed objęciem obecnego stanowiska pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora sprzedaży w spółce konsultingowej KBJ. Wcześniej przez ponad 15 lat był związany z firmą SAP Polska, w której odpowiadał za współpracę z sektorem produkcji przemysłowej, energetyki oraz sektorem publicznym. Przez 5 lat pełnił w SAP Poland funkcję dyrektora operacyjnego i nadzorował procesy sprzedaży rozwiązań dla kluczowych klientów. Marek Głazowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku bankowość i finanse. Ukończył również studia MBA na Uniwersytecie Sztokholmskim.
„IFS skutecznie konkuruje na polskim rynku z innymi czołowymi dostawcami oprogramowania dla przedsiębiorstw. Osobiście doświadczałem tego już wcześniej, konkurując z IFS. Klienci doceniają nie tylko zaawansowaną funkcjonalność i elastyczność rozwiązań IFS, ale również elastyczne opcje wdrażania – od modelu on-premise po pełną obsługę na nowoczesnej, zintegrowanej platformie chmurowej” – powiedział Marek Głazowski. „Bardzo się cieszę, że będę mógł wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe, współpracując z zespołem IFS i oferując kolejnym przedsiębiorstwom i organizacjom innowacyjne rozwiązania zwiększające ich konkurencyjność i efektywność prowadzenia działalności”.
Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region DACH i Europy Wschodniej, dodał: „Polska jest ważnym rynkiem dla IFS. Nasze rozwiązania dla biznesu są tu dobrze znane i wysoko oceniane przez przedsiębiorstwa z różnych gałęzi gospodarki, w tym produkcji przemysłowej oraz sektora energetyki i użyteczności publicznej. Jestem przekonany, że pozyskaliśmy skutecznego lidera, którego duże doświadczenie i znajomość branży zaowocuje realizacją kolejnych projektów wspomagających cyfrową zmianę w przedsiębiorstwach w Polsce i regionie Europy Wschodniej”.
Więcej informacji o firmie IFS można znaleźć na stronie IFS.com lub obserwując nas na Twitterze: @IFSPoland.
Kontakt
Anna Machol
PR for IFS in Poland
Email: anna.machol@ifs.com
Phone: +48 512 134 493

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.