Marek Głazowski pokieruje IFS w Polsce i regionie Europy Wschodniej
IFS Poland
ul. M. Flisa 6
02-247 Warszawa
anna.machol|ifs.com| |anna.machol|ifs.com
+48 512 134 493
https://www.ifs.com/pl/
Warszawa, 12 listopada 2020 – IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że 1 listopada 2020 roku Marek Głazowski objął w IFS stanowisko country managera na Polskę i kraje Europy Wschodniej.
Marek Głazowski ma ponad 25 lat doświadczenia zawodowego w sektorze IT. Specjalizuje się w zarządzaniu procesami sprzedaży związanymi z realizacją złożonych projektów informatycznych. Przed objęciem obecnego stanowiska pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora sprzedaży w spółce konsultingowej KBJ. Wcześniej przez ponad 15 lat był związany z firmą SAP Polska, w której odpowiadał za współpracę z sektorem produkcji przemysłowej, energetyki oraz sektorem publicznym. Przez 5 lat pełnił w SAP Poland funkcję dyrektora operacyjnego i nadzorował procesy sprzedaży rozwiązań dla kluczowych klientów. Marek Głazowski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku bankowość i finanse. Ukończył również studia MBA na Uniwersytecie Sztokholmskim.
„IFS skutecznie konkuruje na polskim rynku z innymi czołowymi dostawcami oprogramowania dla przedsiębiorstw. Osobiście doświadczałem tego już wcześniej, konkurując z IFS. Klienci doceniają nie tylko zaawansowaną funkcjonalność i elastyczność rozwiązań IFS, ale również elastyczne opcje wdrażania – od modelu on-premise po pełną obsługę na nowoczesnej, zintegrowanej platformie chmurowej” – powiedział Marek Głazowski. „Bardzo się cieszę, że będę mógł wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe, współpracując z zespołem IFS i oferując kolejnym przedsiębiorstwom i organizacjom innowacyjne rozwiązania zwiększające ich konkurencyjność i efektywność prowadzenia działalności”.
Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region DACH i Europy Wschodniej, dodał: „Polska jest ważnym rynkiem dla IFS. Nasze rozwiązania dla biznesu są tu dobrze znane i wysoko oceniane przez przedsiębiorstwa z różnych gałęzi gospodarki, w tym produkcji przemysłowej oraz sektora energetyki i użyteczności publicznej. Jestem przekonany, że pozyskaliśmy skutecznego lidera, którego duże doświadczenie i znajomość branży zaowocuje realizacją kolejnych projektów wspomagających cyfrową zmianę w przedsiębiorstwach w Polsce i regionie Europy Wschodniej”.
Więcej informacji o firmie IFS można znaleźć na stronie IFS.com lub obserwując nas na Twitterze: @IFSPoland.
Kontakt
Anna Machol
PR for IFS in Poland
Email: anna.machol@ifs.com
Phone: +48 512 134 493

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Blackout w Hiszpanii i Portugalii ujawnił braki europejskiego systemu elektroenergetycznego. Niezbędna modernizacja sieci i połączeń między krajami
Komisja Europejska musi wyciągnąć wnioski z problemów z dostawami energii w Hiszpanii i Portugalii. Zapowiada też podjęcie działań, aby uniknąć takich poważnych blackoutów w przyszłości. Eksperci apelują przede wszystkim o inwestycje w modernizację sieci, by była ona gotowa na większą liczbę źródeł odnawialnych, a także w rozbudowę połączeń między państwami członkowskimi, dzięki czemu łatwiej będzie reagować na kryzysy.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Telekomunikacja
Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.