MasterBox TD500L - przestronna i przewiewna obudowa Cooler Master już w sprzedaż

Cooler Master MasterBox TD500L to obudowa, która ma przyciągać wzrok designem, a zatrzymywać funkcjonalnością i przestronnością. Jest tu miejsce na karty graficzne o długości do 410 mm, przedni panel typu mesh zapewnia dopływ powietrza, a rolę ścianki przejęło bezkrawędziowe okno.
Obudowa Cooler Master MasterBox TD500L to obudowa dla osób, które na równi z praktycznością cenią styl. Projektanci postawili na trójwymiarowy design frontowego panelu, który przypomina szlif diamentu. Jest on perforowany, dzięki czemu ułatwia dopływ chłodnego powierza do wnętrza obudowy. Z kolei zainstalowane komponenty można podziwiać poprzez bezkrawędziowe okno, którym całkowicie zastąpiono boczną ściankę.
Utrzymanie porządku w obudowie ułatwiają zainstalowane filtry przeciwkurzowe, które chronią wszystkie wloty powietrza, oraz system organizacji okablowania. Tego ostatniego może być sporo, gdyż obudowa Cooler Master MasterBox TD500L oferuje miejsce na topowe podzespoły. Użytkownik może zainstalować kartę graficzną o długości do 410 mm i nawet trzy zestawy AiO z radiatorami od 120 mm (tył) do 360 mm (przód).
Zwolennicy tradycyjnego chłodzenia mogą użyć coolera procesora o wysokości do 165 mm i wesprzeć go maksymalnie sześcioma wentylatorami. Jeden z nich, o średnicy 120 mm, znajduje się w komplecie i odpowiada za wyprowadzanie gorącego powietrza na zewnątrz. Oprócz nich w obudowie Cooler Master MasterBox TD500L jest miejsce na siedem kart rozszerzeń i cztery dyski - dwa w formacie 2,5” i dwa 3,5”.
Całość uzupełnia funkcjonalny panel I/O, który oferuje dwa porty USB 3.0 oraz wejście i wyjście audio. Konstrukcja wykonana ze stali, hartowanego szkła i tworzyw sztucznych jest już dostępna w sprzedaży. W sklepach ceny obudowy Cooler Master MasterBox TD500L zaczynają się od około 330 zł.
Dane techniczne:
- model: MasterBox TD500L
- format: midi tower
- wymiary (W x S x G): 493 x 217 x 468 mm
- materiał: stal, szkło, tworzywa sztuczne
- obsługiwane formaty płyt głównych: ATX, m-ATX, m-ITX
- maks. wysokość chłodzenia CPU: 165 mm
- maks. długość karty graficznej: 410 mm
- maks. długość zasilacza: 180 mm (lub 295 mm po zdemontowaniu kosza na dyski)
- liczba slotów rozszerzeń PCI-E: 7
- liczba zatok 2,5”: 2
- liczba zatok 3,5”: 2
- miejsca na dodatkowe wentylatory:
- 2 x 120/140 mm na górze
- 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm z przodu
- 1 x 120 mm z tyłu (fabrycznie zainstalowany)
- możliwość instalacji chłodzenia wodnego: tak
- chłodnica 120/240 mm na górze
- chłodnica 120/240/280/360 mm z przodu
- chłodnica 120 mm z tyłu
- wyprowadzone złącza:
- 2 x USB 3.0
- 1 x wyjście słuchawkowe
- 1 x wejście mikrofonowe

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.