Motorola edge 40 neo. Zostało tylko kilka dni świetnej promocji
27 września 2023 r.: Atrakcyjna promocja na smartfon motorola edge 40 neo potrwa tylko do 1 października. To ostatnia okazja, aby oddać stary telefon do recyklingu i odzyskać część pieniędzy wydanych na zakup nowego średniopółkowca ze stajni Motorola.
Co oferuje motorola edge 40 neo?
Najnowszy model z serii edge to połączenie ciekawego wzornictwa, zachwycającej kolorystyki Pantone i wyjątkowej funkcjonalności. Motorola edge 40 neo jest smukła (zaledwie 7,76 mm grubości), ma rewelacyjny wyświetlacz pOLED 6,55” 144 Hz oraz oferuje bardzo dobrą wydajność – łączy moc procesora MTK Dimensity 7030 z najnowszej generacji pamięciami uMCP (12/256 GB).
Smartfon jest również odporny na zanurzenie w wodzie oraz pył i kurz (certyfikat IP68), a dzięki wykorzystaniu jakościowych materiałów wyróżnia się swoim designem. Można go nabyć zarówno w klasycznej czarnej wersji (Black Beauty) wykończonej szkłem akrylowym (PMMA), jak i w wariantach z pleckami pokrytymi piękną i funkcjonalną skórą wegańską: niebieskim (Soothing Sea) oraz miętowym (Caneel Bay). Jego możliwości uzupełnia solidny zestaw foto oparty o podwójny aparat główny, łączący 50 MP moduł z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) z funkcjonalnym 13 MP obiektywem ultraszerokokątnym z Macro Vision. Fanów selfie zachwyci przedni aparat 32 MP z technologią Quad Pixel.
W zestawie sprzedażowym modelu edge 40 neo znalazło się ekologiczne i kolorystycznie dopasowane etui stworzone przez szwedzką firmę agood company, które wykonano z nadających się do recyklingu surowców roślinnych (m.in. lnu). Nie zabrakło również ładowarki TurboPower™ pozwalającej na szybkie ładowanie smartfona z mocą 68 W, dzięki czemu uzupełnienie baterii edge 40 neo do 50% zajmuje ok. 15 minut.
300 zł gwarantowanego zwrotu i dodatkowe pieniądze z wyceny
Najnowsza motorola edge 40 neo kosztuje 1899 złotych co sprawia, że w swoim segmencie jest naprawdę atrakcyjnie wycenionym urządzeniem. Jednak kupując ją do 1 października (włącznie), konsument może wziąć udział w programie „Trade in. Trade up” i w efekcie uzyskać zwrot części wydanych na zakup edge 40 neo pieniędzy. Warunkiem jest odesłanie do recyklingu innego smartfona z listy zakwalifikowanych do programu urządzeń. Gwarantowana kwota zwrotu to 300 zł – zostanie ona powiększona o wycenę urządzenia, które konsument przekazał do recyklingu.
Jak działa promocja „Trade In. Trade up”?
Konsument zainteresowany promocją - po upewnieniu się, że urządzenie, które zamierza oddać jest obecne na liście modeli objętych programem[1] – musi zakupić edge 40 neo w okresie trwania promocji (do 1 października 2023 r. włącznie). Następnie w ciągu 15 dni od daty odbioru urządzenia należy zgłosić się do programu „Trade in. Trade up” wypełniając formularz na stronie internetowej. Ważne, aby smartfon nabyć u jednego z partnerów handlowych Motorola.
Jakiego zwrotu można się spodziewać po zakupie modelu edge 40 neo? Całkiem sporego, biorąc pod uwagę cenę samego smartfonu. Gwarantowane 300 złotych dla biorącej udział w promocji osoby zostanie powiększone o kwotę wyceny zaproponowanej za oddawany smartfon – przy czym musi on znajdować się na liście produktów objętych promocją i spełniać określone wymogi (np.: musi być sprawny). Co istotne, konsument może w każdej chwili wycofać się z programu - choćby wtedy, gdy nie będzie usatysfakcjonowany zaproponowaną kwotą wyceny.
Dodatkowe informacje:
Więcej informacji o smartfonie motorola edge 40 neo:
- Oficjalna strona producenta: https://www.motorola.com/pl/smartphones-motorola-edge-40-neo/p?skuId=423
- Prezentacja wideo smartfona: https://youtu.be/BeXjtbId-ro?si=LwPO4n83zYHt4IwZ
Strona promocji „Trade In. Trade up”: https://www.motorola.com/pl/motorola-trade-i
[1] Lista marek oraz modeli urządzeń, które mogą zostać oddane przez biorącego udział w promocji konsumenta oraz kryteria „Trade In. Trade up”, dostępne są na stronie: https://www.motorola.com/pl/motorola-trade-in

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy nowej umowy między Unią Europejską a Ukrainą na temat zasad handlu. Obecne przepisy wygasają 5 czerwca
5 czerwca wygasa ATM, czyli wprowadzona przed trzema laty i potem z modyfikacjami przedłużana umowa między UE a Ukrainą, liberalizująca zasady wwozu ukraińskich towarów na teren Wspólnoty. Strona ukraińska chciałaby jej przedłużenia, na razie jednak Unia zgodziła się jedynie na przedłużenie bezcłowego przywozu żelaza i stali. Największe obawy, zwłaszcza w Polsce, budzi kwestia produktów rolnych. Zdaniem europosłanki Konfederacji Anny Bryłki należałoby wrócić do obowiązującej przed 2022 rokiem umowy stowarzyszeniowej DCFTA, ponieważ Ukraina może dziś eksportować swoje towary drogą morską poprzez porty na Morzu Czarnym, a dzięki darmowemu dostępowi do unijnego rynku bogacą się jedynie potentaci rolni.
Ochrona środowiska
Nowe technologie pomagają szybciej i dokładniej sortować odpady. Wciąż nie wszystkie da się jednak przetworzyć

Do 2030 roku 55 proc. odpadów opakowaniowych z tworzyw sztucznych powinno trafiać do przetworzenia. W ubiegłym roku było to ok. 27 proc. Nowe technologie w coraz większym stopniu ułatwiają sortowanie odpadów, ale nie pozwalają jeszcze na przetworzenie wszystkich ich rodzajów. To pierwsze wyzwanie związane z zamykaniem obiegu. Kolejnym jest zwiększanie zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkowanych opakowaniach, czego wymagają unijne przepisy. Choć w tym obszarze widać w ostatnich latach znaczące postępy, nie brakuje wyzwań.
Handel
Rosyjskie surowce przestaną płynąć do UE. Spóźniony, ale ambitny i istotny plan ma być wdrożony do 2027 roku

– Kupowanie surowców energetycznych z Rosji jest jak kupowanie broni przeciwko Ukrainie – uważa europosłanka PO Mirosława Nykiel. Dlatego KE planuje do 2027 roku ograniczyć do zera import rosyjskich paliw. Joanna Scheuring-Wielgus ocenia, że taka decyzja powinna zapaść już dawno, ale lepiej późno niż wcale. Co więcej, państwa członkowskie powinny być w tych deklaracjach zjednoczone najbardziej, jak się da.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.