Komunikaty PR

MSI ogłasza konkurs dla twórców MSI Creator Awards 2023. Do zgarnięcia nagrody o

2023-04-21  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Marek Ambrozik
GID Agency

Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency

MSI ogłasza długo oczekiwany konkurs MSI Creator Awards 2023, obejmujący trzy odrębne kategorie: projektowanie graficzne, animacja 2D/3D i film. Uczestnicy każdej z nich będą rywalizować na globalnej scenie, a najlepsi mają szansę na szereg imponujących nagród, w tym pieniężnych w wysokości 4000 USD, najnowocześniejszy laptop MSI zaprojektowany specjalnie do tworzenia treści oraz luksusową wycieczkę all-inclusive na Adobe MAX o wartości ponad 5000 USD. Ponadto zwycięzcy będą mogli zaprezentować swoje dzieła na stoisku MSI na Adobe MAX, stronie internetowej i kanałach w mediach społecznościowych firmy oraz otrzymają możliwość pracy nad przyszłymi projektami MSI.

MSI, jeden z liderów rynku PC, ogłosił MSI Creator Awards 2023. Globalny konkurs ma na celu zaprezentowanie wyjątkowych dzieł utalentowanych twórców z całego świata i wspieranie ich w przyszłych przedsięwzięciach poprzez dostarczanie najnowszych technologii w laptopach MSI. Zwycięzcy konkursu otrzymają szeroką międzynarodową ekspozycję na Adobe MAX, stronie internetowej MSI i platformach społecznościowych, a także potencjalną możliwość pracy nad przyszłymi projektami MSI.

MSI Creator Awards 2023 wyróżnia najbardziej innowacyjnych i wyjątkowych twórców w trzech kategoriach: projektowanie graficzne, animacja 2D/3D i film. W ubiegłym roku do konkursu wpłynęły tysiące imponujących dzieł, a na swoje ulubione zagłosowało ponad dziesięć tysięcy osób. Wśród laureatów zeszłorocznej edycji MSI Creator Awards znalazło się nawet dwoje Polaków, czyli Jakub, który został wyróżniony w kategorii projektowanie graficzne i Agnieszka, święcąca triumfy w kategorii grafiki trójwymiarowej. W tym roku MSI dodało jeszcze jedną nagrodę, która jest wybierana w obrębie kraju, co oznacza, że szanse na wygraną są jeszcze większe.

Główną wartością tegorocznego konkursu MSI Creator Awards jest „Wyobraźnia napędza twórców”. Konkurs koncentruje się wokół radości życia, rzucając wyzwanie twórcom, by przekazali swoją wizję poprzez sztukę cyfrową. Konkurs jest otwarty dla wszystkich twórców z całego świata, a zgłoszenia będą przyjmowane od 20 kwietnia do 20 lipca 2023 r.

Zwycięzcy MSI Creator Awards otrzymają nagrody, w tym 4000 USD w gotówce, wycieczkę all-inclusive na Adobe MAX 2023 (obejmuje przelot, hotel, stypendium w wysokości 200 USD na wycieczkę i przepustkę Adobe MAX 2023), laptop MSI z serii Creator/ Studio, możliwość pracy nad produktami MSI w przyszłości oraz międzynarodową promocję dzięki obecności na stronach internetowych MSI i kanałach mediów społecznościowych, a także na stoisku MSI Adobe MAX.

MSI Creator Awards zapewnia twórcom platformę do zaprezentowania swojego talentu i umiejętności. Konkurs łączy estetykę z najnowszą technologią, jak ta stosowana w laptopach MSI, która zapewnia niezawodne i rozbudowane możliwości. Zwycięzcy MSI Creator Awards zostaną ogłoszeni w sierpniu 2023 r. Dołącz do konkursu MSI Creator Awards i daj się ponieść wyobraźni!

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: GID Agency
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia Biuro prasowe
2025-06-25 | 03:00

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Wyciek danych, ataki przeciążające stronę (DDoS), złośliwe oprogramowanie, phishing. Dziś wojna w cyberprzestrzeni dotyczy nie tylko infrastruktury krytycznej czy wielkich
IT i technologie Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska
2025-06-04 | 15:30

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Współczesne przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na brak ochrony w świecie cyfrowym. Codziennie pojawiają się nowe zagrożenia: wycieki danych, ataki phishingowe,
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Kongres Profesjonalistów Public Relations

Polityka

W tym tygodniu Komisja Europejska przedstawi projekt budżetu na lata 2028–2034. To będzie pierwsza długoletnia perspektywa czasu wojny

16 lipca Komisja Europejska przedstawi swój pomysł na budżet w kolejnej siedmioletniej perspektywie. Projekt ma przewidywać mniej programów, większy udział kwot niezaplanowanych, a także mechanizmy i rezerwy, które umożliwią szybszą i bardziej elastyczną reakcję na zmieniające się potrzeby. Więcej w nim będzie również środków przewidzianych na wzmocnienie bezpieczeństwa. W maju Parlament Europejski odrzucił w głosowaniu propozycję KE, by budżety przewidziane na okres po roku 2027 konstruować tak jak KPO.

Polityka

P. Müller: Wnioski z ludobójstwa w Srebrenicy szczególnie aktualne w kontekście ukraińskim. Społeczność międzynarodowa nie może przymykać oczu

W ubiegłym tygodniu obchodzono 30. rocznicę ludobójstwa w Srebrenicy, gdzie z rąk Serbów w lipcu 1995 roku zginęło ponad 8 tys. bośniackich mężczyzn i chłopców. To jeden z najciemniejszych rozdziałów najnowszej historii Europy – podkreślali szefowie instytucji UE. – ​To także lekcja dla społeczności międzynarodowej, która nabiera szczególnego znaczenia w kontekście agresji Rosji na Ukrainę – mówi Piotr Müller, europoseł z PiS.

Media i PR

Parlament Europejski wzywa do większej ochrony wolności dziennikarzy. Wiceprzewodnicząca: media mają pełnić funkcję kontrolną, a niektórym rządom to się nie podoba

8 sierpnia br. w państwach członkowskich UE zacznie obowiązywać europejski akt o wolności mediów. Przepisy rozporządzenia mają chronić pluralizm i niezależność mediów. Jak wynika z nowego raportu KE dotyczącego praworządności, wciąż jest to obszar, w którym jest dużo zagrożeń. Również Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie do intensywnych wysiłków na rzecz wolności mediów i ochrony dziennikarzy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.